MSİ Ge60 OND Serisi Oyun Laptopu - İnceleme - Sorunlar ve Çözümler - Tavsiyeler

Sponsorlu Bağlantılar

bybaron_7

Üye

yüksek performanslı nvdia grafik işlemcisine tıkladığın zaman denetim masasımı açıyor?
Denetim masasından nvidıa'nin içine gir. Sol tarafta mavi yazılar olması lazım onların birinde chrome.exe explorer.exe gibi şeyler yazıyor oraya sen kendi oyunu ekle ve yüksek performanslı grafik işlemcisini seç. Şuan pc'yi açamıyorum kb. Tam anlatamadım :(

Tesekkurler girdim dediklerini yaptim ama sadece oyuna girerken 2-3 saniye yaniyo oyundayken yanmiyo oyu boyu yanmasi gerekmiyo mu bu arada yaptim ama deneme firsatim olmadi

Uhops

Uhops

Üye
Hep yanması lazım aslında. Bi dene bi oyununun ayarları yükselt 1020x1080p yap bütün ayarları high yap kasmazsa sorun çözülmüştür.

bybaron_7

Üye
Hep yanması lazım aslında. Bi dene bi oyununun ayarları yükselt 1020x1080p yap bütün ayarları high yap kasmazsa sorun çözülmüştür.

Malesef kardesim ya euro track 2 oynuyorum en yuksek ayarlara getirdigimde oynatiyo ama takilarak turba isigi yanmiyo

Uhops

Uhops

Üye
Malesef kardesim ya euro track 2 oynuyorum en yuksek ayarlara getirdigimde oynatiyo ama takilarak turba isigi yanmiyo

denetim masasına girip envidia paeli aç gene Euro track.exe seçip yüksek işlemcili envidia'yi seç uygula deyip bida dene belki bu sefer olur. başka oyunlarda durum ney

bybaron_7

Üye

denetim masasına girip envidia paeli aç gene Euro track.exe seçip yüksek işlemcili envidia'yi seç uygula deyip bida dene belki bu sefer olur. başka oyunlarda durum ney
Duzeldi saog kardesim tesekkur ederim

Uhops

Uhops

Üye
Duzeldi saog kardesim tesekkur ederim

:rica:
FPS'ler:Bütün FPS'ler oyunun izin verdiğince en yüksek ayardadır:

GTA 4(EFLC):31
İnanılmaz Örümcek Adam:29-31
Split Second: 17
Left 4 Dead 2:60
Grid 2:22
just cause: 24
Battlefield 3:17-37(FPS pek sabit durmuyor küçük odada falan yüksek, açık alana vb. çıkınca duman ve ateş efekti aşağı çekiyor.)
Call of Duty Modern Warfare 3:38
Sniper Elite Nazi Zombie Army:35

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
eline sağlık konu çok güzel. bu arada oyun canavarı lakabı bu laptopa tam uyar ha :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
zaten genelde öyle diyorlar sırf üzerindeki ekran kartı şuan vatanda indirimde 600 tl @esatkral :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

kod_adı

Üye
fan sorununu bende yaşamaya başladım pm attım ama doğrumu attım bilmiyorum :) burdan yardımcı olabilir misin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
fan konusu ile ilgili sorun devam ediyor aslında çözümü vardı konu yazılımsal program ile çözülüyordu ancak şuan o da işe yaramıyor şuan test ediyorum sorun yok gibi yakında anlatını konuya ekleyeceğim

kod_adı

Üye
tm teşekkürler

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
benim asla alamayacağım bir model fotoğraflarına bakarak yetiniyoruz :D

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Oyun oynamak için direk alıcam şurda 2-3 ayı kaldı :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Uhops

Uhops

Üye
Boşta 55 yazıyor?
Far Cry 3 "yüksek" ayarlarda oynadım 19 FPS falan +75 derece olmadı ama boştayken yukarda ki fotoğrafta core 0 ve core 1 +50 derece olması çok fazla değil mi?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
normal mobil işlemciler biraz fazla ısınır. 100'e kadar yolu var.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

Üst Alt