[MOD-Belle] Siz efekti seçin, Theme FX hazırlasın! [ Efekt listesi günceldir ]

Sponsorlu Bağlantılar

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
program olarak bulmuşsun dostum bu tam da diğer konuda söylediğim tarzda bişey işte :D
tek sorun reset zorunluluğu olması galia bi deneyeyim bakalım belki reset gerektirmez ki normal şartlarda gerektirmemesi lazım en kötü efekt kapatıp ram temizleyip tekrar efekt açıp kullanılabilir ;)

Evet, işte tam da bu! : )

n000k

n000k

Üye
Hayır daha fazla da atabilirsin. Bir ya da iki ya da üç. Mühim olan ayrı klasörde olmamaları. Sonra dilediğini, programın Custom Effects sekmesiyle efektin klasörünü seçerek hazır hale getirebilirsin.
sanırım demek istediğin ayrı klasörlerde OLMALI !! :) yani klasör klasör atıyorsun oluşturduğumuz benim effectlerim içine.. anladım kardeş .. saol.. gerçekten güzel bir program.. evet şimdi oldu.. yaptım.. tam anlamıyla anladım programı:oke:

• Beğen
Tepkiler: Suyaka
Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
sanırım demek istediğin ayrı klasörlerde OLMALI !! :) yani klasör klasör atıyorsun oluşturduğumuz benim effectlerim içine.. anladım kardeş .. saol.. gerçekten güzel bir program.. evet şimdi oldu.. yaptım.. tam anlamıyla anladım programı:oke:

Ayrı klasörlerde olmamaları yazmışım, o aslında 'aynı klasörlerde olmamaları' olacaktı. Neyse yine de anlamışsın zaten : ) Rica ederim kardeşim, işine yaradıysa ne mutlu ;)

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
yaramazmı.. canım sıkıldıkça effect değiştiririm. yalnız şu varki JImvc V1.1 bu effect hiçbir tepki vermiyor bende. seçiyorum.. ne processing ready falan hiçbirşey.. öyle duruyor.. neden acaba??

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
yaramazmı.. canım sıkıldıkça effect değiştiririm. yalnız şu varki JImvc V1.1 bu effect hiçbir tepki vermiyor bende. seçiyorum.. ne processing ready falan hiçbirşey.. öyle duruyor.. neden acaba??

Fayton dosyasıyla ilgili bir hata olabilir. Eve gittiğimde onu da yeniden düzenler sana özelden mesaj atarım :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
-omer-

-omer-

Üye
Yeni ekledigimiz dosyaları zip olarak ekleyelim arkadaslar mobilden acamıyoruz cünkü

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
3 farklı efektteki üç farklı beğendiğim yer var . mesela birinin ekranı döndürme efektini , diğerinin menü tuşuna basınca olan efektini , diğerinin de menü de gezinirken çıkan efektini birleştirip bir efekt yapılabilir mi ? Bu forumda bunu yapabilecek ya da yapma yolunu gösterebilecek var mı ?

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
3 farklı efektteki üç farklı beğendiğim yer var . mesela birinin ekranı döndürme efektini , diğerinin menü tuşuna basınca olan efektini , diğerinin de menü de gezinirken çıkan efektini birleştirip bir efekt yapılabilir mi ? Bu forumda bunu yapabilecek ya da yapma yolunu gösterebilecek var mı ?

Evet, bu gayet yapılabilir. Efekt isimlerini ve bu isimlere göre beğendiğin yerleri yaz, senin için hazırlayayım.

cihatyılmaz

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Suyaka
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

Evet, bu gayet yapılabilir. Efekt isimlerini ve bu isimlere göre beğendiğin yerleri yaz, senin için hazırlayayım.

Bana nasıl yapabileceğimi anlatabilir misin peki ? Çünkü bazı efektleri aradım aradım bulamadım . Daha sonra bulunca yapabilmem için anlatabilirsen çok memnun olurum seni meşgul etmiyceksem . hangi dosyanın hangi işe yaradığını bilirsem efekt dosyalarını harmanlarım .

kelooo

Üye
dosya bozuk diyor

Uruloki

Uruloki

Üye
işletim sistemim kuruluş abinin v2 bellesi hackli tüm patchler açık ama dosya bozuk diyor

Suyaka

Suyaka

Üye
    Konu Sahibi
işletim sistemim kuruluş abinin v2 bellesi hackli tüm patchler açık ama dosya bozuk diyor

Uruloki, büyük olasılıkla kullandığın Cfw ile ilgili bir problem. Çünkü dosya tam anlamıyla sağlam ve çalışıyor, tarafımdan ve bir çok arkadaş tarafından şu an sağlıklı şekilde kullanılıyor. Muhtemelen rofs 3 paketiyle ilgili yapılan değişiklerden kaynaklı bir problem. Henüz tam olarak kestirebilmiş değilim sorunu ama, en azından cwf ile alakalı olduğunu söyleyebilirim.

kelooo

Üye
evet belle nokıa 700

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
orjinal bellede deneyen var mı?

sLqDsy4

sLqDsy4

Üye
belle cfw ne oluyor hersey tamam yukledım tel hack ama belle cfw anlamadım .d degısmıyor efectler ama dedıklerının hepsı duzgun bır sekılde yuklendı yardımcı olurmun ?_

Üst Alt