Maxicep Avatar Yarışması (Katılım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
şu anki avatar :hmmm :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
dur bende geleyim belki galatasaraylılar oy verir bana bende varım

ismail

ismail

Üye
avatarı kendimiz yapmamız gerekli değil dimi?
Yazmamışın ama sormak istedim :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Marjinal ve Metin var ama avatar yok :hmmm Rezervasyon ? :ehe

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Ben de kendi resmimle katılıyorum.Maher el-Muagily:

Ekli dosyalar

najanaja

najanaja

Üye
Bu arada Anıl umarım yanlış anlamaz ama ben bu tip yarışmalarda bayrağın, Atatürk'ün bulunduğu resimlerin kabul edilmemesi taraftarıyım. Çünkü üyeler gerçek anlamda değilde duygusal anlamda oy kullanabilir. Sıradaki yarışmalarda bence bu kural olsun

arkadaşa katılıyorum bence de bu tarz resimlere hiçbi yarışmada izin verilmemeli. bişey deil fazla oy da almazsa bu arkadaşlar bu sefer insanların milliyetçiliğinden şüphe edecek herkes :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe, Cezzbedici3 ve Silinen Üye 94869
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

arkadaşa katılıyorum bence de bu tarz resimlere hiçbi yarışmada izin verilmemeli. bişey deil fazla oy da almazsa bu arkadaşlar bu sefer insanların milliyetçiliğinden şüphe edecek herkes :)

+ 1

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye

alakası yok bence arkadaşım biz burda en iyi millet en iyi bayrak vs vs vs. gibi konularda yarısma yapmıyoruz. kii zaten bayrağın yeri ayrı türk bayrağı(bayrağımız) hiç bir yarışmaya sokulamaz hiçbişeyle kıyaslanamaz zaten...o arkadaşın bayrakla girmesi yanlıs deil ama tabi seçim meselesi. | Arkadaşı banlayalım :d:

tempestshine

tempestshine

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Yaz benide!

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bu arada Anıl umarım yanlış anlamaz ama ben bu tip yarışmalarda bayrağın, Atatürk'ün bulunduğu resimlerin kabul edilmemesi taraftarıyım. Çünkü üyeler gerçek anlamda değilde duygusal anlamda oy kullanabilir. Sıradaki yarışmalarda bence bu kural olsun

Doğrudur.Öyle olması lazım.Pınar bana torpil yapıyor arkadaşlar şikayet edin :D
Bir dahaki yarışmada yarışma kurallarına ekleriz.
Ama benim avatar tamamen profesyonel makineyle ellerimle çekildi : )O yüzden yarışmaya girmemin amacı farklı.
1. olsam da otomatikmen 2.ye devrediyorum zaten hakkımı : )

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Açık kadın mı eklesem profil resmine :eller:

Şaka :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Doğrudur.Öyle olması lazım.Pınar bana torpil yapıyor arkadaşlar şikayet edin :D
Bir dahaki yarışmada yarışma kurallarına ekleriz.
Ama benim avatar tamamen profesyonel makineyle ellerimle çekildi : )O yüzden yarışmaya girmemin amacı farklı.
1. olsam da otomatikmen 2.ye devrediyorum zaten hakkımı : )
Senin çektiğini bilmiyordum :D İyimiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt