Logo Yarışması | Eleme [Katılım] (Toplam Ödül: 40TL)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Logo Yarışması | Eleme [Katılım] (Toplam Ödül: 40TL)
Sitemiz için yepyeni bir proje hazırlıyorum [F]evzi [A]cun olarak.. Bu projeye uygun bir logo lazım.. Hem tanıtım hem bu projenin bir karaktere bürünmesi için.. Esaslı bir şey lazım:ünlem:
Sadece PhotoShop ve Grafik Tasarlama konusunda iyi olanların yarışmaya katılmaları önemle rica olunur.. Profesyonel olmasanız bile orta seviye çalışmalarınızla, özenli olursanız şansınız olabilir.. Bu etapta zaten gerçek performansınızı sergilemenize gerek yoktur.. Yeteneği var diyebileceğim bir çalışma kafidir.. Tabiki Eleme etabını kazandırabilecek bir çalışma olduğuna ikna olmalısınız..

|Bilgilendirme|

• [*=center]Bu sadece bir ön elemedir ve tasarlanacak logo, proje logosu değil, Final'de yarışabilmeniz için yeteneğinizin test edileceği kayıt logosudur..
    [*=center]Eleme logosu; ''FA'' yazmak şartıyla istenilen ölçülerde ve şekillerde oluşturulabilir..
    [*=center]Oylama bitişinde kazanan listesinde ilk üçe girenler finalde yarışacaklardır.
    [*=center]Eleme etabını başarıyla tamamlayıp finale kalan üç yarışmacıda ödüllendirilecektir.
    [*=center]Birinciye: 10:tl: - İkinciye: 5:tl: - Üçüncüye: 5:tl:
    [*=center]Final etabında kazanan tam 20:tl: ile ödüllendirilecek, logosu projemin marka yüzü olacaktır.
    [*=center]Finale kalanlar çizecekleri proje logosu hakkında detaylı şekilde bilgilendirileceklerdir.
    [*=center]Final oylaması başladığı an yürüttüğüm bu gizli projenin tüm detaylarını logolarla birlikte üyelerimize açıklayacağım.

|Katılım Şartları|
En az 100 mesajınız olması gerekir.
Üyelik tarihi kuralı yoktur. 100 mesajı olan her üye katılabilir.
Katılım ve oylama sürecinde ban yememelisiniz yoksa diskalifiye olursunuz.
Logonuz ile birlikte
''Katılıyorum'' yazmanız yeterlidir.
Logosuz katılımlar kabul edilmeyecektir.
Katılım ilk 15 kişi ile sınırlıdır.
Son katılım tarihi 17.12.2012 - 00:00'dır.
Son katılım tarihinden önce 15 kişiye ulaşıldığı an oylama başlar.
En az 6 kişinin katılımı ile yarışma geçerli olacaktır.
10:tl: - 5:tl: - 5:tl: olan ödülleriniz ister GSM numaralarınıza yüklenecek, isterseniz hesablarınıza havale edilecektir.

|Katılımcılar|

1- OttomaN TigeR
2-
Whispeя
3- cihat37
4-
5-
6-

|Duyuru|
Diğer detaylar oylama konusunda belirtilecektir..

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Logolar Eleme Etabı için hiçte fena değil:oke:
Yazdım (;

Whispeя

Whispeя

Üye
Birden fazla logo ile katılma şansımız var mı ?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Birden fazla logo ile katılma şansımız var mı ?
Katılabilirsiniz tabiki ama Oylama için birisini seçmeniz gerekir.. Buraya fazla logo paylaşmanız gelen yorumlara göre en iyi hangisinin olduğunu seçmenizde size faydalı olacaktır.. Böylece Oylama'da emin olduğunuz logonuzu kullanır şansınızı arttırmış olursunuz :good:

Not: Şunu tekrar belirteyim: Finalde çizecek olduğunuz Proje logosu, Eleme logosundan gözle görülür bir kalite ve detay farkına sahip olmalı..

Whispeя

Whispeя

Üye
Katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: CouTFeeL ve Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Hmmm.. Eklendiniz WhispeR.. İlgi çekici.. Teşekkürler..

Gelecek olan yarışmacı arkadaşlarada tekrar etmiş olayım; Yayınlayacağınız logo ile yarışmak zorunda değilsiniz.. Yayınladığınız bir logodan vazgeçip yeni logo yayınlayabilir yada tümünü oylamaya kadar burada değerlendirmeye sunabilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: Whispeя
R.A.M

R.A.M

Üye
uygunsa yaz :oke:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
otostopçu

otostopçu

Üye
illuminati var bende kesin ben kazancam :ehe

- - - Eklendi - - -

ahahah 1 dakikamı almadı aafasdfasdfas :kop:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
İllüminatici logon tabiki kabul edilmedi ...

Cihat seni ekledim..

Yarışma süresi normalde bugün bitti ama 1 gün daha uzatıyorum.. Yarın gece 12'ye kadar katılım sağlanmazsa yarışma iptal..

otostopçu

otostopçu

Üye
İllüminatici logon tabiki kabul edilmedi ...

Cihat seni ekledim..

Yarışma süresi normalde bugün bitti ama 1 gün daha uzatıyorum.. Yarın gece 12'ye kadar katılım sağlanmazsa yarışma iptal..
öyle dalgasina yazdım :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Katılan ve emek veren arkadaşlara çok teşekkürler.. Yarışma gerçekleşmemiştir..
Başka bir yarışmada görüşmek ümidiyle hoşçakalın:bye2:

otostopçu

otostopçu

Üye
benimde emegim var illuminati nin maxicep şubesini aldım. Saksı değilim ben en çok beni seçiceksiniz :bagir:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
benimde emegim var illuminati nin maxicep şubesini aldım. Saksı değilim ben en çok beni seçiceksiniz :bagir:
Çok beklersin :ehe
Bu arada madem üç katılımcımız var bende üçünüzün arasındaki birincimi açıklayayım :
Açık ara farkla:

• Beğen
Tepkiler: CouTFeeL, Whispeя ve otostopçu

Ömçoo

Üye
Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt