En İyi İmza Yarışması (2012) [Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
En İyi İmza Yarışması (2012) [Katılım]
Avatar - Profil Müziği - Masaüstü yarışmaları ile gayet hareketli bir performans şovuna tanık olduk. Tüm bu kullanıcı tasarımları ile ilgili canlı süreçten sonra gördüm ki diğer zevkli bir yarışma olan İmza Yarışması gerçekleştirileli bir sene olmuş. Tazeleyelim istedim :)

|Katılım Şartları|
En az 100 mesajınız olması gerekir.
01.06.2012 tarihinden sonra üye olanlar yarışmaya katılamazlar.
Katılım ve oylama sürecinde ban yememelisiniz yoksa diskalifiye olursunuz.
Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.
Listeye girenler son yarışmacının katıldığı ana kadar imza değiştirebilirler.
Değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.
Listeye girmek için ''Katılıyorum'' yazmanız yeterlidir.
Katılım ilk 15 kişi ile sınırlıdır.
Son katılım tarihi 23.09.2012 - 23:59'dur.
Son katılım tarihinden önce 15 kişiye ulaşıldığı an oylama başlar.
En az 10 kişinin katılımı ile yarışma geçerli olacaktır.

|Forum İmza Kuralları|

• İmza Kuralları: Yabancı forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz.
  • Maksimum Resim Boyutu: En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik ve 150 kilobyte boyut olabilir.
  • Resim Adeti Sınırı: En fazla 5 adet resim veya 5 adet smiley eklenebilir.
  • Yazım Satır Sayısı Sınırı: Yazı font boyutu 2 ise 7 satır, daha büyük ise 5 satır eklenebilir. Maksimum font büyüklüğü 4'tür.
  • Karakter Limiti: En fazla 1000 karakterden oluşabilir.

|Katılımcılar|
1- Cezzbedici3
2- kemal21
3- AhvaLparanormâL
4- Metin
5- Mesut Aktaş
6- mad eagle
7- Kingmortall
8- iyavuzoz
9- Rambo_FT
10- paradox07
11- Ns_Lion
12- ia.phlvn
13- najanaja
14- Kabız Civciv
15- Joker.
[Katılım Tamamlanmıştır]

• Beğen
Tepkiler: tragedie

ismail

ismail

Üye
Hayırlı olsun şimdiden :)

Ben katılamam malesef imazmdakiler başların imzalarından alıntı :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
katılıyorum :)

kemal21

kemal21

Üye
Katılıyorum

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Katılıyorum. :D

Metin MF

Metin MF

Üye
Katılıyorum :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun şimdiden :)

Ben katılamam malesef imzamdakiler başkalarının imzalarından alıntı :D
Evet başkalarında görmüştüm. Hatta smiley yarışmasında sunulmuştu birisi. Aslında kurallara aykırı değil, ta ki; İmza sahibi seni şikayet edene veya kendisi de bu imza ile katılmak isteyip hak iddia edene kadar :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
İmzan 158 piksel yüksekliğinde.

''Maksimum Resim Boyutu: En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik ve 150 kilobyte boyut olabilir.''
''Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.''

Üzgünüm, katılamazsın.

jackalmami

jackalmami

Üye

Son yarışmacının katıldığı ana kadar imzanızı değiştirebilirsiniz.

Katılımcı olduktan sonra imza değiştirirseniz ve değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

[/CENTER]

Değiştirilebilir mi ? Değiştirilemez mi? ilkinde değiştirilebileceği, diğerinde değiştirilemeyeceği anlaşılıyor. Değiştirilebiliyorsa kabız'ı neden reddettiniz? Değiştirilemiyorsa, neden ' son yarışmacıya kadar değiştirebilirsiniz' diyorsunuz. Burada bir mantıksızlık mı var? Yoksa ben mi anlayamadım :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Katılıyorum :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

Değiştirilebilir mi ? Değiştirilemez mi? ilkinde değiştirilebileceği, diğerinde değiştirilemeyeceği anlaşılıyor. Değiştirilebiliyorsa kabız'ı neden reddettiniz? Değiştirilemiyorsa, neden ' son yarışmacıya kadar değiştirebilirsiniz' diyorsunuz. Burada bir mantıksızlık mı var? Yoksa ben mi anlayamadım :hmmm

• ''Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.''
Yani kural diyor ki: Katılım talebinde bulunduğunuz ilk imzanız kural dışı ise direk yarışma dışı kalırsınız. Katılımcı Listesi'ne giremezsiniz. Dolayısı ile Kabız Civciv yarışmaya giremeden elenmiştir..

• ''Son yarışmacının katıldığı ana kadar imzanızı değiştirebilirsiniz.''
  • ''Katılımcı olduktan sonra imza değiştirirseniz ve değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.''
Bu iki kural ise baştaki kurala uygun imza paylaşıp Listeye Yazılanlar için geçerlidir.
Kurallar diyor ki: Katılıma hak kazanmış olanlar son yarışmacıya kadar istedikleri sayıda imza değiştirebilirler. Ama değiştirdiğiniz imzalardan her hangi birinde yine kural ihlali olmamasına dikkat edin yoksa yine üstteki kural uygulanacaktır.

Yeterince açık mı :)
Ayrıca Katılım kuralları daha anlaşılır olsun diye kurallarda düzenleme yaptım.

- - - Eklendi - - -

• Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.
  • Son yarışmacının katıldığı ana kadar imzanızı değiştirebilirsiniz.
  • Katılımcı olduktan sonra imza değiştirirseniz ve değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

Üstteki üç kural sanırım biraz karmaşık olmuş. Üçüde alttaki şekilde düzenlenip daha anlaşılır hale getirilmiştir.

• Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.
  • Listeye girenler son yarışmacının katıldığı ana kadar imza değiştirebilirler.
  • Değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

- - - Eklendi - - -

Kurallardaki düzenlemeden dolayı Kabız Civciv kardeşime imzasını yenileme hakkı doğmuştur :)
Yeni imzanı bekliyor olacağız :) Listede değilsin henüz acele et bak :D

emre19972012

Üye
ben de katilacağim ama nasil

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bende varım

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
katılıyorum :naughty:

ismail

ismail

Üye

Evet başkalarında görmüştüm. Hatta smiley yarışmasında sunulmuştu birisi. Aslında kurallara aykırı değil, ta ki; İmza sahibi seni şikayet edene veya kendisi de bu imza ile katılmak isteyip hak iddia edene kadar :)

Olsun :)
Benim emeğim değil sonuçta :)

Başarılar :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu yarışma için eskiden kullandığım imzamı vereceğim :)

Bir süre yeni imzamdan uzak kalacağım :)

Yani katılıyorum :oke:

jackalmami

jackalmami

Üye

• ''Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.''
Yani kural diyor ki: Katılım talebinde bulunduğunuz ilk imzanız kural dışı ise direk yarışma dışı kalırsınız. Katılımcı Listesi'ne giremezsiniz. Dolayısı ile Kabız Civciv yarışmaya giremeden elenmiştir..

• ''Son yarışmacının katıldığı ana kadar imzanızı değiştirebilirsiniz.''
  • ''Katılımcı olduktan sonra imza değiştirirseniz ve değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.''
Bu iki kural ise baştaki kurala uygun imza paylaşıp Listeye Yazılanlar için geçerlidir.
Kurallar diyor ki: Katılıma hak kazanmış olanlar son yarışmacıya kadar istedikleri sayıda imza değiştirebilirler. Ama değiştirdiğiniz imzalardan her hangi birinde yine kural ihlali olmamasına dikkat edin yoksa yine üstteki kural uygulanacaktır.

Yeterince açık mı :)
Ayrıca Katılım kuralları daha anlaşılır olsun diye kurallarda düzenleme yaptım.

- - - Eklendi - - -

• Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.
  • Son yarışmacının katıldığı ana kadar imzanızı değiştirebilirsiniz.
  • Katılımcı olduktan sonra imza değiştirirseniz ve değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

Üstteki üç kural sanırım biraz karmaşık olmuş. Üçüde alttaki şekilde düzenlenip daha anlaşılır hale getirilmiştir.

• Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.
  • Listeye girenler son yarışmacının katıldığı ana kadar imza değiştirebilirler.
  • Değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

- - - Eklendi - - -

Kurallardaki düzenlemeden dolayı Kabız Civciv kardeşime imzasını yenileme hakkı doğmuştur :)
Yeni imzanı bekliyor olacağız :) Listede değilsin henüz acele et bak :D

Yanlış anlamamışım. Düzeltmen iyi oldu. çünkü; çelişki vardı. :)

paradox07

paradox07

Üye
Katılıyorum

- - - Eklendi - - -

Katılmak istiyorum :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yaa ben ayarlayamadım ben sana resmi göndersem sende uygun boyuta getirip bana göndersen olur mu? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...