En İyi İmza Yarışması (2012) [Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
itiraz yok kardeşim sonuna kadar haklısın doğru kararlar wermişsin bence, herşey adalete uygun yarışma başlamalı.

minoo

minoo

Üye
Katılmıyorum sana. O pmler Erol ile aranda olmuş. Erol da sana hak verdiği ya da vermediği için dönüş yapmamazlık yapmadı. Beni bilgilendirdi konu hakkında, şimdi de ben ilgileniyorum.

Alt tarafı bir yarışma. Bu kadar katı kurallara ne gerek var onu da anlamadım. Ne yani Kurtuluş'un tek suçu sen kuralları değiştirdikten sonra katılmak istemesi mi? Akıllara "kurtuluş mod diye bu kadar savunuyorsun" düşüncesi gelebilir ama gelmesin. Herhangi normal 2 üye arasında bu karmaşa yaşansaydı yine haklı olanın tarafında olurdum.

Yarışmayı iptal etmek istemiyorum. Eğlenmek için var bu yarışma nihayetinde, gerilmek için değil. Eğlenceyi de sansürleme rica ediyorum. Zamanında maxistar gibi rütbe hediyeli yarışmada mesaj sayısından dolayı az bir farkla katılım hakkı olmayan üyeye bile pm atıp şu an katılamazsın, biraz sağa sola mesaj yaz, mesaj sayın tamamlanınca yazacağım dediğim de oldu. Niye? Gerilim olmasın diye.

Dediğim gibi yarışmayı iptal etmek istemiyorum. Ya katı kuralları değiştir, ya da her 2 yarışmacıya da yarışma hakkı tanı. 15 değil de 16 kişi ile başlasın yarışma.

• Beğen
Tepkiler: jackalmami ve Mad EagLe
jackalmami

jackalmami

Üye
Katılmıyorum sana. O pmler Erol ile aranda olmuş. Erol da sana hak verdiği ya da vermediği için dönüş yapmamazlık yapmadı. Beni bilgilendirdi konu hakkında, şimdi de ben ilgileniyorum.

Alt tarafı bir yarışma. Bu kadar katı kurallara ne gerek var onu da anlamadım. Ne yani Kurtuluş'un tek suçu sen kuralları değiştirdikten sonra katılmak istemesi mi? Akıllara "kurtuluş mod diye bu kadar savunuyorsun" düşüncesi gelebilir ama gelmesin. Herhangi normal 2 üye arasında bu karmaşa yaşansaydı yine haklı olanın tarafında olurdum.

Yarışmayı iptal etmek istemiyorum. Eğlenmek için var bu yarışma nihayetinde, gerilmek için değil. Eğlenceyi de sansürleme rica ediyorum. Zamanında maxistar gibi rütbe hediyeli yarışmada mesaj sayısından dolayı az bir farkla katılım hakkı olmayan üyeye bile pm atıp şu an katılamazsın, biraz sağa sola mesaj yaz, mesaj sayın tamamlanınca yazacağım dediğim de oldu. Niye? Gerilim olmasın diye.

Dediğim gibi yarışmayı iptal etmek istemiyorum. Ya katı kuralları değiştir, ya da her 2 yarışmacıya da yarışma hakkı tanı. 15 değil de 16 kişi ile başlasın yarışma.

:alkis

paradox07

paradox07

Üye
Mod sert çıkıştı :o haklısın minik,arkandayım.ya iki üye de katılmalı yarışmaya ya da ikisi de diskalifiye olmalı

minoo

minoo

Üye
İkisi de elenirse bu kez Kabız için haksızlık olmuş olacak. İkisi de yarışmaya dahil edilsin, yarışma da başlasın.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
3. seçeneği uyguluyorum.. Ayrıntıları birazdan yollayacağım Oylama Konusu'nda göreceksiniz..

- - - Eklendi - - -

Herkeze şimdiden bol şanşlar diliyorum :oke:

jackalmami

jackalmami

Üye
Bence; imza kurallarına aykırı mesajla katılınamayabilir ama hangi imza ile katılacağını bilmiyorsun ki. Ya herkesten isteyeceksin katılacağı imzayı, ya da 15 kişi olana kadar bekleyeceksin değiştirmesini(istemek daha mantıklı). Tabii ki kurallara aykırı olduğunu belirterek. 2'sinin de elenmemesi gerekirdi. Değişmeden önce de, sonrada...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Bence; imza kurallarına aykırı mesajla katılınamayabilir ama hangi imza ile katılacağını bilmiyorsun ki. Ya herkesten isteyeceksin katılacağı imzayı, ya da 15 kişi olana kadar bekleyeceksin değiştirmesini(istemek daha mantıklı). Tabii ki kurallara aykırı olduğunu belirterek. 2'sinin de elenmemesi gerekirdi. Değişmeden önce de, sonrada...
Kuralları iyice okumadan ben katılıyorum diyenler hatalı değil ben hatalıyım.. Tabi haklısınız. Hala ve hala kurallar anlaşılmadığına göre. Milyonlarca açıklamama ve dilimde tüy bitmesine rağmen..
Neyse bu tecrübe oldu. Bundan sonra bir imza yarışması düzenlersem öyle kusursuz bir kural sistematiği yazıcam ki bu sefer tek bir tane ''Ben anlamadım'' diyen çıkarsa yarışmadaki bütün kuralları kaldıracağım. Yoldan geçenler bile katılsın
Yemin ediyorum kırıcam kafamı :vur

- - - Eklendi - - -

hem daha bu konuda konuşmanın bir anlamı yok kilitlenebilir..

jackalmami

jackalmami

Üye
Yanlış anlaşılan kural demiyorum. Yanlış hazırlanmış kuraldan bahsediyorum. Önemli değil. Dediğin gibi tecrübe olur.

paradox07

paradox07

Üye
Neyse ya yarışma için birbirimizin kalbini kırmayalım.sırf yarışma yüzünden birileri kırılacaksa yarışma iptal edilsin.herkese hayırlı geceler

jackalmami

jackalmami

Üye
Neyse ya yarışma için birbirimizin kalbini kırmayalım.sırf yarışma yüzünden birileri kırılacaksa yarışma iptal edilsin.herkese hayırlı geceler

Kimsenin kalbini kırma niyetinde değilim. Arkadaş, biraz sert tavır takınıyor sadece o kadar. Benim kalbim kırılmadı, bi yarışma için kırılmazda. Sadece gördüğüm yanlışları söylüyorum. Bu onun için faydalıdır ama eleştiriye kapalı herhalde. Sana da hayırlı geceler.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Oylama konusu gönderildi :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...