En İyi İmza Yarışması (2012) [Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Benide yazın somuru:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
ben de katilacağim ama nasil
Kontrol Paneli -> İmza Ayarları kısmından yazılı metin veya resim olarak bir imza oluşturup kaydettiğiniz takdirde bilgilerinizin altında otomatik gözükecektir. Bunu uyguladığınızda tekrar katılımınızı bildirirseniz listeye eklenirsiniz.

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Bnde katılıyorumm.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bende katiliyorum yazarmisin lutfen su ankiyle katilcam.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
bende katiliyorum yazarmisin lutfen su ankiyle katilcam.

''Maksimum Resim Boyutu: En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik ve
150 kilobyte boyut olabilir.''

''Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.''

Üzgünüm katılamazsınız..

- - - Eklendi - - -

İmza Kuralları: Yabancı forum linkleri veya 'üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz.'

Normal şartlarda bu kurala aykırı olarak yabancı ticari site linki var imzanda ama Facebook ve Twitter günümüzde Global Ağ konumuna yükseldiklerinden Radyo Televizyon Üst Kurulu dahil Facebook'u ve Twitter'i reklam içeriği tanımından çıkarmış bulunmaktadır. Artık pek çok canlı yayında dahi rahatça dile getirilebilmektedirler. İmzanızı ilk paylaştığınızda sizi bu yüzden listeye eklemedim. Yönetimden de bu konuyla ilgili bilgi geldi ve imzanızda bir sakınca olmadığından bende kabul etmiş bulunuyorum. Katılımcımızsınız :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tamam duzenledim

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
''Listeye girenler son yarışmacının katıldığı ana kadar imza değiştirebilirler.''

Malesef siz ''Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve
katılım hakkınızı kaybedersiniz.'' kuralı sebebi ile uygunsuz imza ile başvuru yaptığınızdan katılamadan elendiniz.

Kısacası imzanız uygun olduğu sürece değiştirme hakkına sahipsiniz. Uygunsuz imza için düzenleme hakkı tanınmamakta ve direkman diskalifiye uygulanmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: najanaja
paradox07

paradox07

Üye

''Listeye girenler son yarışmacının katıldığı ana kadar imza değiştirebilirler.''

Malesef siz ''Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve
katılım hakkınızı kaybedersiniz.'' kuralı sebebi ile uygunsuz imza ile başvuru yaptığınızdan katılamadan elendiniz.

Kısacası imzanız uygun olduğu sürece değiştirme hakkına sahipsiniz. Uygunsuz imza için düzenleme hakkı tanınmamakta ve direkman diskalifiye uygulanmaktadır.

bi dakka şimdi siz neden ayrımcılık yaptınız anlayamadım.Kabız Civciv de aynı durumdaydı ama ona listede yer ayırdınız?açıklayabilir misiniz?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benim anlamadığım zaten kural dışı imza kaydederken imzanız kural dışı demiyormu :hmmm siz neye göre seçiyorsunuz anlamadım:hmmm

paradox07

paradox07

Üye
Benim anlamadığım zaten kural dışı imza kaydederken imzanız kural dışı demiyormu :hmmm siz neye göre seçiyorsunuz anlamadım:hmmm

kural dışı imzalara ek olarak yarışma için bazı kurallar var ona göre de belirleniyor ama yarışmacılarının birinin alınıp diğerinin direk olarak elenmesi haksızlık bence.ya ikisi de alınsın yarışmaya ya da ikisi de elensin.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benim imzamda kural dışımı:hmmm

paradox07

paradox07

Üye
Bilmiyorum ki.senin için söylemedim ben.mobilim göremiyorum imzanı.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
okuldan gelince hemen göndericem imzayı :oke:

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

''Maksimum Resim Boyutu: En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik ve
150 kilobyte boyut olabilir.''

''Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.''

Üzgünüm katılamazsınız..

- - - Eklendi - - -

İmza Kuralları: Yabancı forum linkleri veya 'üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz.'

Normal şartlarda bu kurala aykırı olarak yabancı ticari site linki var imzanda ama Facebook ve Twitter günümüzde Global Ağ konumuna yükseldiklerinden Radyo Televizyon Üst Kurulu dahil Facebook'u ve Twitter'i reklam içeriği tanımından çıkarmış bulunmaktadır. Artık pek çok canlı yayında dahi rahatça dile getirilebilmektedirler. İmzanızı ilk paylaştığınızda sizi bu yüzden listeye eklemedim. Yönetimden de bu konuyla ilgili bilgi geldi ve imzanızda bir sakınca olmadığından bende kabul etmiş bulunuyorum. Katılımcımızsınız :oke:

Zaten değiştirecektim ki :ehe

najanaja

najanaja

Üye
e buna da katılalım bakalım :) resimleri birleştirip kendimce düzenleme yaptım :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

bi dakka şimdi siz neden ayrımcılık yaptınız anlayamadım.Kabız Civciv de aynı durumdaydı ama ona listede yer ayırdınız?açıklayabilir misiniz?

Değiştirilebilir mi ? Değiştirilemez mi? ilkinde değiştirilebileceği, diğerinde değiştirilemeyeceği anlaşılıyor. Değiştirilebiliyorsa kabız'ı neden reddettiniz? Değiştirilemiyorsa, neden ' son yarışmacıya kadar değiştirebilirsiniz' diyorsunuz. Burada bir mantıksızlık mı var? Yoksa ben mi anlayamadım :hmmm

Katılım kuralları biraz karmaşık olmuş daha anlaşılır olsun diye kurallarda düzenleme yaptım.

- - - Eklendi - - -

• Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.
  • Son yarışmacının katıldığı ana kadar imzanızı değiştirebilirsiniz.
  • Katılımcı olduktan sonra imza değiştirirseniz ve değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

Üstteki üç kural sanırım biraz karmaşık olmuş. Üçüde alttaki şekilde düzenlenip daha anlaşılır hale getirilmiştir.

• Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.
  • Listeye girenler son yarışmacının katıldığı ana kadar imza değiştirebilirler.
  • Değiştirdiğiniz imzada kural ihlali bulunursa diskalifiye olursunuz.

- - - Eklendi - - -

Kurallardaki düzenlemeden dolayı Kabız Civciv kardeşime imzasını yenileme hakkı doğmuştur :)
Yeni imzanı bekliyor olacağız :) Listede değilsin henüz acele et bak :D

Not: Kurallarda oynama yapıldığında elemeye maruz kalmış kişiye yeniden hak tanınır. Kabız civciv veya başkasıyla ya da ayrımcılıkla alakası yok ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun lütfen. Burada birilerini kayırmam için hiçbir sebebim yok benim.. Forumda her kez benim için eşittir.. Kurallar ne diyorsa o!!..

- - - Eklendi - - -

Ve kurallarda son hali ile anlaşılmayacak hiçbirşey kalmadı ama hala katılımcılar kurallarda nasıl soru işareti bulabiliyorlar anlayamıyorum! Ben ingilizce veya italyanca olarakmı yazdım kuralları acaba!

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
imzayı gönderdim sana boyutunu düzenleyip gönderirsen hemen eklerim imzamı ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...