En İyi İmza Yarışması (2012) [Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Benim anlamadığım zaten kural dışı imza kaydederken imzanız kural dışı demiyormu :hmmm siz neye göre seçiyorsunuz anlamadım:hmmm
Hayır forumda böyle bir uyarı sistemi yok. Bir mod denk gelmedikçe veya bir üye şikayet etmedikçe kural dışı imza farkedilmez.

- - - Eklendi - - -

Ben forum kurallarına aykırı olmayan imzaları seçip katılıma kabul ediyorum. Forum kurallarıda zaten konuda belirtildi.

- - - Eklendi - - -

Zaten değiştirecektim ki :ehe
Kural dışı olsaydı elenmiş olacaktınız ki :)

- - - Eklendi - - -

Benim imzamda kural dışımı:hmmm
Kural dışı olsaydı listede değil elenmiş olurdunuz..

- - - Eklendi - - -

Ve burada kimsenin bana site sahibi Ozan adminin koymuş olduğu İmza Kuralları'nı uyguluyorum diye sitem etme hakkı yok! Yadırgayamıyorsanız katılmazsınız!...

- - - Eklendi - - -

Bir moderatör kural dışı bir imzaya denk geldiğinde ''Lütfen imzanızı düzenleyin yoksa kaldıracağım'' diye size rica etmez. Bir bakmışsınız imzanız silinmiş ve yerine ''Kural dışı imza'' yazılmıştır.. İşte benim yaptığımda tam olarak bu. Kural dışı imzanız için ''Lütfen değiştirin yoksa yarışmadan eleneceksiniz'' diye rica etmemek.. Bir bakmışsınız elenmişsiniz.. Doğru olan uygulama budur. Bu konuyla ilgili benden gevşeklik beklemeyin. Yarışma kurallarında değişiklik yapıldığında önceki kurallar geçersiz olduğu için önceki kurallardan dolayı elenmiş birisine yeniden hak tanınır. Şu anki kurallar düzenlenmiş en son kurallardır o yüzden elenmiş veya elenecek kişiler için başka şans olmayacaktır..Kurallar neyse o..

- - - Eklendi - - -

Yarışmayla ilgili tüm soru işaretlerinizin cevapları bunlardır. Aynı soruların tekrarlanmamasını rica ediyorum.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
imza tamam :oke:

Joker.

Joker.

Üye
katılıyorum

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Katılım tamamlanmıştır.. Oylama konusu 21.09.2012 saat en geç 00:30'a kadar oluşturulup onaya yollanacaktır.
Katılım konumuz biraz tartışmalı geçmiş oldu ama her gürültü tatlı bir sessizlikle biter :)
Olacak o kadar ;)
Herkeze başarılar arkadaşlar.. :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben imzamı düzenlerken hata almıştım ama imzanız kural dışı diye hatırlıyorum neyse :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Ben imzamı düzenlerken hata almıştım ama imzanız kural dışı diye hatırlıyorum neyse :)
Of tamam gına geldi valla atlicam camdan aşağı(1.kattayım)
Kurallardan bahsetmeyelim artık vallaha kaldıracağım katılım kurallarını Ali Babanın çiftliğine döndüreceğim burayı

paradox07

paradox07

Üye
Yarışma ne zaman başlayacak :)

paradox07

paradox07

Üye
Son katılım tarihinden önce 15
kişiye ulaşıldığı an oylama
başlar.
En az 10 kişinin katılımı ile
yarışma geçerli olacaktır.

Hani başlamadı :bilmm:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Son katılım tarihinden önce 15
kişiye ulaşıldığı an oylama
başlar.
En az 10 kişinin katılımı ile
yarışma geçerli olacaktır.

Hani başlamadı :bilmm:

Açıklama bir önceki sayfada

otostopçu

otostopçu

Üye
benide kat ya :off:

minoo

minoo

Üye

İmzan 158 piksel yüksekliğinde.

''Maksimum Resim Boyutu: En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik ve 150 kilobyte boyut olabilir.''
''
Forum kurallarına aykırı imzalar kabul edilmeyecektir.''

Üzgünüm, katılamazsın.

''Maksimum Resim Boyutu: En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik ve
150 kilobyte boyut olabilir.''

''
Forum kurallarına aykırı imza kabul edilemez ve katılım hakkınızı kaybedersiniz.''

Üzgünüm katılamazsınız..

İki durum da aynı. Arkadaşların da dediği gibi ya eleneni de yarışmaya al, ya da aynı durumda olmasına rağmen yarışmaya alınan arkadaşı katılımcı listesinden çıkart.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kararınız verin :hmmm

paradox07

paradox07

Üye

İki durum da aynı. Arkadaşların da dediği gibi ya eleneni de yarışmaya al, ya da aynı durumda olmasına rağmen yarışmaya alınan arkadaşı katılımcı listesinden çıkart.

miniiiikk benimle aynı fikirdesin kuzuuummm ;)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:hmmm

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

Dediğinin aynısını admin arkadaşımız da bana yöneltti.. Ona son derece detaylı şekilde bir açıklama yaptım. İşte o açıklama:

''Fevzi, koymuş olduğun kurallara göre son katılımcı gelene kadar yarışmacılar imzalarını değiştirebilir. Henüz 15 kişi katılım sağlamamış.

İmza kurallarına aykırı imzayla katılım sağlayan kullanıcılar direk diskalifiye olur ve bir daha katılım sağlayamaz demişsin. Kabız civciv kural dışı imzayla katılmak istiyorum demiş. Onu uyarmış ve imzasını değiştirmesini sağlamışsın. Kurtuluşu ise diskalifiye etmişsin. Burda bir tutarsızlık yokmu sence?''

''Evet diskalifiye oldu ve katılımı iptal olmuştu Oğuzhan'ın. Bu diskalifiyeye karşı çıkan jackalmami isimi üye bana kurallarda bir çelişki olduğunu söyledi kabızın diskalifiyesine itiraz etti. Ben önce kuralları iyi okuyun dedim bir çelişki yok.. Aslında yoktuda kabızın diskalifiye yerindeydi.. Lakin sonra kuralları tekrar gözden geçirdim ve 3 adet diskalifiyeyle alakalı kuralın çelişmiyor olsa dahi anlam kargaşasına yol açtıklarını farkettim.. Ve bir düzenleme ve sadeleştirme olması gerektiğine ikna oldum.. Sonra bu üç kuralda yeniden düzenleme yaptım..
En İyi İmza Yarışması (2012) [Katılım]
bu mesajımda yaptığım düzenlemeyi görebilirsin..
Ve benim kuralların düzenlenmesiyle ilgili bir yarışma maddem vardır bunu katılım kurallarında belirtmem kurallar değişirse eğer yorumumda belirtirim o da şu:
''Eğer yarışma kurallarında bir değişiklik olursa bu bu değişiklikten önce bu eski kurallar sebebi ile elenenler varsa onları eleyen kurallar gidip yenileri geldiği için bir şansları daha olmuş olur.. Kurallar kesin farklılıklar içermek zorunda değil. Bir kelimesi bile değişse elenenler yeniden katılmaya hak kazanırlar ki bunu kaç kere açıkladım konuda..
Kurtuluş eğer kabız civciv gibi yeni kurallar gelmeden önce elenseydi o da yeni kuralların doğurduğu yeniden kalıtım hakkını kazanmış olacaktır.. Ama düzenlenmiş ve son hali sunulmuş kurallara uygunsuz imza ile geldi elendi.. Eğer ben yeniden kural değişikliği yapacak olsam kurtuluş yeniden katılım hakkın tabiki kazanır. Ama kurallar şu an gerçekten üzerinde çok titiz davranarak hazırlamış olduğum final sayılacak düzendedir. Başka bir edit yapmayacağımdan kurtuluşun bir hakkı olmayacak..
Şimdi anlatabildimmi?''

- - - Eklendi - - -
Yöneticimiz bu cevabımdan sonra beni anlamış ve hak vermiş olacak ki geri dönmedi..
Halen daha itirazı ve tedirginliği olan biri varsa yarışma iptal..

- - - Eklendi - - -

Bekliyorum..

• Beğen
Tepkiler: najanaja
jackalmami

jackalmami

Üye
Halen daha itirazı ve tedirginliği olan biri varsa yarışma iptal..

Kimse, bu cümleden sonra bir itirazda bulunmaz.
[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...