Telefon Tavsiyesi max 950 tl

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Senin kafanda zaten general discovery her anlamda şekillenmiş neden bu konuyu açtın anlamadım git al :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Eğer rom kurmayı düşünüyorsan Qualcoom snapdragon işlemcili telefon al onların rom desteği çok oluyor gmd de mediatek işlemci var ve rom fazla bulamassın
Birde gmd kullanıyorum ekran çok güzel
sesi berbat bence
kamerası hiçte kötü değil makro çekimde gözümün irisini çektim ve çok net bir şekilde herşey belli oluyor güncellemede kesin alacak çalışmalar devam ediyormuş
S4 mini ye gelirsek tanıdığım birinde var güzel telefon yazdığın her istteği karşılar gmd de ve s4 mini de oyunlarda hiç takılma donma yaşamadık

007wolverine

007wolverine

Üye
kardeşim sen bilirsin ama gmd tavsiyemdir.

KayraBey

KayraBey

Üye
2.el temiz G2 var piyasa da... Tavsiye ederim...

• Beğen
Tepkiler: orxan_92

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu gun son gunum artik kesin s4 mini yi aliyorum ne dersiniz kasmasi takilmasi varmidir bakin ben alirsam elimden cikaramam kasmasi filan olmasin nasil bi aygittir s4 mini biraz yorumlar alalim

0MG90

0MG90

Üye
arkadaslar bu gun son gunum artik kesin s4 mini yi aliyorum ne dersiniz kasmasi takilmasi varmidir bakin ben alirsam elimden cikaramam kasmasi filan olmasin nasil bi aygittir s4 mini biraz yorumlar alalim
Abiminkinde kasma görmedim ama pili çabuk bitiyor ona göre

Slapper33

Slapper33

Üye
Bende s4 mini öneririm gayet güzel bir telefon ama gmd dersen özellikleri iyidir ama bence sağlam değildir tek düşmede bile ekranı kırılabilir riskli bir telefon

007wolverine

007wolverine

Üye
Bende s4 mini öneririm gayet güzel bir telefon ama gmd dersen özellikleri iyidir ama bence sağlam değildir tek düşmede bile ekranı kırılabilir riskli bir telefon
kılıf kullanmalı.

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
bakin benim icin kirilma pil vs fazla onemli degil telefonum kasmasin rr3
nfs mw asphalt 8 gibi oyunlari oynatsin yeter

serdar_gs

serdar_gs

Üye
O zaman gidecen 2 bin lira bayılacan adam gibi telefon alacan dayı bu ne 900 lira olsun herşeyi oynasın kasmasın ohoo :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Kasar kasmaz bilmemde bizim note 3 bile deli gibi ısınıyor öyle kasmasın ısınmasın öyle bi telefon varsa hep birlikte alalım :) benim arkadaşta baya 1 senedir s4 mini kullanıyo memnun ama bilmem

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Arkadaşım s4 mini 1.7 çift çekirdek işlemci ve adreno 305 gayet iyi bir donanım kasma yapmayacaktır ekran çözünürlüğü de hd olmadığı için grafik açıksından fazla yorulmaz telefon bu dediğin oyunların hepsini s4 mini ve gmd de oynadım ve hiç biri takılma yapmıyor

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım s4 mini 1.7 çift çekirdek işlemci ve adreno 305 gayet iyi bir donanım kasma yapmayacaktır ekran çözünürlüğü de hd olmadığı için grafik açıksından fazla yorulmaz telefon bu dediğin oyunların hepsini s4 mini ve gmd de oynadım ve hiç biri takılma yapmıyor

bak bu beni sevindirdi ha bunu merak ettim ekran hd degil derken hd oyunlar filan sorun yapiyomu

ha birde telefon isinabilir sorun degil maksat yukarida dedigim oyunlari acsin

byslmdq

byslmdq

Üye
Kesinlikle S4 Mini.

0MG90

0MG90

Üye
zaten s4 mini alicam da hani kasmayla basim agrirmievet beyler yarin aliyorum s4 mini varmi rr3 yada asphalt gibi oyunlarda kasiyor diyen
Asphalt8 denedim grafikleri iyi kasmıyor ama Sims FreePlay yükledim grafikleri pek güzel değildi

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt8 denedim grafikleri iyi kasmıyor ama Sims FreePlay yükledim grafikleri pek güzel değildi

aga o oyunlar onemli degil bana rr3 asphalt 8 ve nfsmw de kasmasin yeter
ha bu arada arkadasima rr3 yukledik oda s4 mini almis kasmiyomus artik kesin karar s4 mini

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Youtube'a oyun ismi ile telefonun ismni yaz oynama videoları çıkıyor oralardan bakabilirsin