Telefon Tavsiyesi max 950 tl

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
max 950 tl
sayin maxicep severler
ben telefon alcam baslikta belirttigim gibi 950 lira nakit var ha ozellikle soyluyorum ustune para koymam imkansiz bise yani para koyamam
basta beklentilerim
ben muzik dinlerim oyun oynarim makro kamera cekimleri yaparim yani internetten ayrilamam video cekmeden yapamam
bunlar program hastaligi var hergun yeni programlar uygulamalar bakarim
simdi aklimda bir suru telefon var ama bunlardan ikisi goze carpiyo
simdi gmd ciler ve onlarin dusmanlari toplanabilir ben onlem olarak soyluyorum :)
arkadaslar ben gmd yi uzun zamandir arastirdim arkadaslarim sayesinde detaya kadar kurcalama yaptim
1 sarj soketi bu son partilerde biraz yalan gibime geliyor cunki yurtta kaliyorum ve 10 kisilik odada 3 kiside gmd yok diger herkes kullaniyor yani hergun sarja takip oyun oynayanlar var
2. neden kamera
gel gelelim bu cengaverin kamera biraz kotu diyolar ha kimine gore iyi kimine kotu ozellikle yukarida belitlrttigim gibi makro cekimler bu cekimlerde arkadasimla yapiyoruz bizim dogru duzgun goremedigimiz orumcek aglarini gmd tak diye cikartti

3.
bu telefonu arastirirken gordum.bildirim.isigi yok diye birisi almamis ve guncelleme geldigi zaman pisman oldugunu soylemis guncelleme ile birlikte bildirim isigi gelmis

4. pixel ben bu cevremdeki insanlarin boyle bi sorunla karsilastigini gormedim yurt haricinde sinifimizdada baya kullanan var

5. performans iste bu merak uyandiriyo iki arkadasim rr3 yukledi birisinin ki acti yag gibi oynadi digeri ise kasintilarla acip oyundan atildi burasi kafami kurcaladi sanki sans isi gibi
ama yinede bi performans konusunda bi sakinca yok
simdi gelelim guzel s4 minicilere :) bakin bana inanmazsiniz ama gercekten buyuk bi karisiklik orjinal s4 mini nasanin kenarinda dururken dusuyo tuz ile buz
replika bi s4 mini dustugunu gordum ranzanin ustunden sapa saglam gozlerime inanamadim
bu yuzden s4 miniden biraz sogudum ama yine aklima yatan bi telefon gel gelelim boyut ve performans acisindan
ama bi sey dikkatimi cekti s4 minin un 8 mp lik kamerasi iphone 5 in kamerasindan biraz kotu duruyo bunu hala bulamadim ve flashi yetersiz
ha s4 miniyi kotulemiyorum gmd ye karsi iyi bi telefon ve diger bi dikkatimi ceken gmd nin ekrani o kadar muthis ki ips ekran ama amoled gibi goruntusu var hatta burda bunu bi kac kullanici dogruladi
evet iste bunlar alcam ama s4 minimi yoksa gmd mi ha aman diyim o marka tartismalarina girmeyin bi tane kiz arkadasim gmd gorup icini kurcaladiginda elindeki lumiayi satip yerine gmd almaya karar verdi
ha unutmadan belirttigim gibi ustune para koymam koyamam yani para koymak icin baligin kavaga cikmasi lazim :ehe
bekleyememde cunki babamin telefon arizali elimdekini alip bana telefon alacak :) tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar. :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
30 kaat koy

reflex

reflex

Üye
Ben s4 miniyi 4 kere düşürdüm yere elimden hiç bişi olmadı ama gmd den iyi alınıcak bi telefon iyisi varsa o paraya arkadaşlar önerir zaten cm 12 alır :D ama android 5 i vermezler güncel olucak yani son sürümü 4.4.2 kamerası iyi video 1080p çekiyo yeticektir diye düşünüyorum performans olarak zaten hiç bi oyunda kasma yapmıyo walking dead gibi büyük bi oyunda mc4 te vs sıkıntı yok minecraft ta da yok açık dünya oyunu kasarsa zaten minecraft kasar oda kasmıyo zaten

0MG90

0MG90

Üye
S4 Mini iyi sanırım senin için ama onun kamerası da çok iyi değil

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
grand 2 nin arkasındayım :)

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
yazi turami atsam acaba :ehe

fk555897

fk555897

Üye
S4 mini çok iyi bir telefon ama WP8 telefonlara da bakmanı öneririm. S4 mini alabilirsen o da çok iyi bir telefon.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
S4 mini gmd den farkla daha iyi 950-1000 tl arası bütçen varsa s4 mini almanı tavsiye ederim

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
bilemiyorum ikiside super telefon ama iste kararsizim

cici60

cici60

Üye
n7100 garantili ikinci el al s4 den daha üstün şuan

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar s4 minide
flash destegi yokmus
ve cift cekirdek

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
flash desteği var cift çekirdek olduğuna bakma oynatmadığı oyun yok birde note 2 yle aynı puanı alıyolar antutuda

su kiyasla diye bi site var gmd ile kyasladim yok diyor ama bilmiyorum
var olabilir ve cift cekirdek olayi soguttu biraz

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
su kiyasla diye bi site var gmd ile kyasladim yok diyor ama bilmiyorum
var olabilir ve cift cekirdek olayi soguttu biraz
Kardeşim çift çekirdek olduğuna bakma 1.7 ghz 1.5 gb ram le gmd ile grand 2 yi 2 ye katlar note2 yle aynı puanı alıyor diyorum tabi ne kadar doğru orasını bilemem ama antutudan yaptım

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi