Galaxy S3 i9300 ✄ M-D-4™ TW ✄ PORT lollipop Style -N4-S5-S6- {{4.4.4}} ✄V13

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haberim yok sık takip edemiyorum malesef fakat görürsem eklerim konuya.Eğer benden önce görürseniz siz de ekleyebilirsiniz sonradan konuya eklenir.

Galaxypower

Üye
wifi fix falan varmı bende wifi çalışmıyor

Musti190738

Musti190738

Üye
romla ilgili hiçbir gelişme yok mu ? v14 falan

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şimdilik görünmüyor

ismailkocx

Üye
Öncelikle ellerine sağlık ama ben yaparken son adıma kadar geldim fakat Install zip from sdcard' kısmı yok ne yapabilirm

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öncelikle ellerine sağlık ama ben yaparken son adıma kadar geldim fakat Install zip from sdcard' kısmı yok ne yapabilirm
Dostum sanırım stock recovery kurulu sende.Cwm yada twrp recovery kurarak kurulumu yapabilirsin.

mertarslang

mertarslang

Üye
Lite version ile Normalin arasindaki fark nefir?

sat s3 al

sat s3 al

Üye
gerçek lollipopmu yoksa sadece öylemi gözüküyor

• Beğen
Tepkiler: Joker
sat s3 al

sat s3 al

Üye
Tabiki de öyle gözüküyor :)
yani lollipop değilmi:(
onra ''Wipe cache partition''a basalım.
En son ''Advanced kısmından ''Wipe dalvik cache'' yaptıktan sonra romu kurmaya geçebiliriz.
''Install zip from sdcard'' a tıklayalım ve romun olduğu klasörü bulalım.Zip uzantılı dosyayı bulup kurulumu tamamlayalım.
burasını yaptıktan sonra telefonun kendi hafızasından mı seçiyoz yoksa sd cardmı
s health adım sayar çalışıyormu

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yani lollipop değilmi:(
onra ''Wipe cache partition''a basalım.
En son ''Advanced kısmından ''Wipe dalvik cache'' yaptıktan sonra romu kurmaya geçebiliriz.
''Install zip from sdcard'' a tıklayalım ve romun olduğu klasörü bulalım.Zip uzantılı dosyayı bulup kurulumu tamamlayalım.
burasını yaptıktan sonra telefonun kendi hafızasından mı seçiyoz yoksa sd cardmı
s health adım sayar çalışıyormu
Hayır değil.Romu nereye attıysanız orayı seçeceksiniz.Hafıza kartındaysa ext sd card yazar orayı seçin.S health çalışıyor mu bilmiyorum fakat büyük ihtimalle çalışmaz.Çalışsa bile de doğru sonuçlar alamazsınız diye düşünüyorum.

sat s3 al

sat s3 al

Üye
Hayır değil.Romu nereye attıysanız orayı seçeceksiniz.Hafıza kartındaysa ext sd card yazar orayı seçin.S health çalışıyor mu bilmiyorum fakat büyük ihtimalle çalışmaz.Çalışsa bile de doğru sonuçlar alamazsınız diye düşünüyorum.
o wipeları yapınca resim rehper vb gidermi önceden sadece wipe data factory reset yapıyordum onda gitmiyordu da

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
o wipeları yapınca resim rehper vb gidermi önceden sadece wipe data factory reset yapıyordum onda gitmiyordu da
Hayır gitmez fakat telefon hafızasındaysa rehber o silinir yedeğinizi alın yapmadan önce.

sat s3 al

sat s3 al

Üye
blekota note 4 deki kerneli flashlarsam imei için çözüm olurmu 4.4.4
edit: acil

Son düzenleme:
morki05

morki05

Üye
Boefla kernel flash yap

Üst Alt