Samsung Galaxy S9 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü güncel amiral gemisi modellerinden biri olan Galaxy S9 Plus sahip olduğu büyük pil ve ekranı ile birçok kullanıcının hoşuna giden bir model olmuştu. Tasarım anlamında S8 Plus ile benzer olan cihaz bazı kullanıcıları bu konuda üzse de yinede üst düzey donanımı sayesinde bunu geride bırakmayı başarmıştı.

Bu konuda sizlere Galaxy S9 Plus root atma ve Galaxy S9 Plus twrp yükleme işlemlerinin nasıl yapıldığı ile ilgili kısaca bilgiler vereceğim. Bu işlemlerin ardından telefonda ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Telefonunuzda ki bütün dosyaların yedeğini almayı unutmayın. Bu işlem cihazınızı garanti kapsamı dışı bırakacaktır. Aşağıdaki dosyalar sadece Exynos işlemcili S9 Plus modelinde kullanılmaktadır.

Samsung Galaxy S9 Plus TWRP Yükleme

tıklayın ve odin programını bilgisayara yükleyin. tıklayın ve Galaxy S9 twrp dosyasını bilgisayara indirerek bir klasör içerisine atın. Sonrasında ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girerek derleme numarası yazısının üzerine üst üste 6-7 defa üst üste tıklayın. Geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilit açma ve usb hata ayıklama ayarlarını aktif hale getirin. Sonrasında telefonu tamamen kapatın. Ses kısma + bixby + güç butonlarına aynı anda basılı tutun ve telefonu download modunda açın. Kablo yardımı ile bilgisayara bağlayın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Odin programını açın ve option kısmını yukarıdaki gibi ayarlayın. Sonra AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz twrp dosyasını bulun ve seçin. Start butonu ile yükleme işlemini başlatın. Yükleme bittikten sonra Odin ekranında Pass yazısı çıkacaktır. Telefonu bilgisayardan ayırın ve yeniden başlatın. Bu sayede Galaxy S9 twrp yükleme işlemi başarıyla bitecektir.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Samsung Galaxy S9 Plus Root Atma

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra tıklayarak Galaxy S9 Plus root dosyasını indirin ve telefonun içerisine atın. Telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + bixby + güç butonlarına aynı anda belli bir süre basılı tutun. Ekrana twrp recovery gelecektir. Yükle kısmına girdikten sonra magisk 19 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemeden sonra telefonu yeniden başlatın. Google Play mağazasında root check uygulamalarından herhangi birini indirin ve Galaxy S9 Plus root atma işleminin başarılı olup olmadığını kontrol edin.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt