Galaxy S3 i9300 ✄ M-D-4™ TW ✄ PORT lollipop Style -N4-S5-S6- {{4.4.4}} ✄V13

Sponsorlu Bağlantılar

morki05

morki05

Üye
İmei sorununu efs yedeğini ile düzeltirsin

morki05

morki05

Üye
ben efs dosyayı rar halinde aldım sonra root explorer la atarsam dizine düzelirmi
Efs ile sorunu çözersin ama detay için forum içinde var ayrıca bazı romlarda imei uçuyor sorun yok şu an bendede yok ama o kadar önemli değil

sat s3 al

sat s3 al

Üye
başlattım yüklemeyi hAydi hayırlısı
ooo çok stabil

şirinler1990

Üye
Mobil erisim noktası. Calismiyor ve cabuk isiniyor care yik mu

sat s3 al

sat s3 al

Üye
yaa arkadaşla s6 exprience romundaki kamerayı bu roma flaslamak istiyorum yardım edermisiniz

morki05

morki05

Üye
Deniyorum bakalım

sat s3 al

sat s3 al

Üye
arkadaşlar galaxy s6 romları lollipop olmadımı

uzman47

uzman47

Üye
O zaman kurabilirsiniz.
Bu romu kurmayi dusunuyorum v13 18 ocak yaziyor son surum bumudur bildirim cubugu seffafmi ayrica romu kurduktan sonra calismayan veya hata veren uygulama varmi ?

• Beğen
Tepkiler: Yiğit Türkmen
morki05

morki05

Üye
Bu romu kurmayi dusunuyorum v13 18 ocak yaziyor son surum bumudur bildirim cubugu seffafmi ayrica romu kurduktan sonra calismayan veya hata veren uygulama varmi ?
Final sürümdür . Radyo yok. Yaklaşık 4_ 5ay kullandım ve memnundum

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve uzman47
uzman47

uzman47

Üye
Final sürümdür . Radyo yok. Yaklaşık 4_ 5ay kullandım ve memnundum
Dostum boeffla ilemi kullandin bu romu. Ayrica resimler guncel degil galiba bildirim cubugu ve sistem ui yine renklimi .yoksa orjinal lollipop mu?

morki05

morki05

Üye
Dostum boeffla ilemi kullandin bu romu. Ayrica resimler guncel degil galiba bildirim cubugu ve sistem ui yine renklimi .yoksa orjinal lollipop mu?
Evet boefla ile kullandım resimler eski sistem ui lolipop
Ve ayrıca kurunca sende farkedersin çok stabil

• Beğen
Tepkiler: uzman47
lemaynak

lemaynak

Üye
Merhaba dosyasini xda dan indirip kurdum v13 lolipop note4 s5. Ligth versiyonunu...
sms hatasi aliyorum message durduruldu diyor acmaya calisinca... fix dosyasinida kurdum bu sayfadaki nafile... simdi normal versiyonunu indiriyorum Tekrar kurcam bakalim cozulecekmi

morki05

morki05

Üye
Merhaba dosyasini xda dan indirip kurdum v13 lolipop note4 s5. Ligth versiyonunu...
sms hatasi aliyorum message durduruldu diyor acmaya calisinca... fix dosyasinida kurdum bu sayfadaki nafile... simdi normal versiyonunu indiriyorum Tekrar kurcam bakalim cozulecekmi
Bence tekrar kurmalısın temiz kurulum yapmanı tavsiye ederim. Wipe, mega wipe tam olarak yaptınız mı

lemaynak

lemaynak

Üye
EVEET TAM TEMİZLİK YAPARIM HER ZAMAN.
Dalvik cache
cache
system
data
internal storage
format data (yes)
neyse indi kurim bakalım...
Klavye çok kullanışlı dil desteği de var
Maillerde sıkıntı yok gayet başarılı (bazı romlarda sıkıntı çekmiştim )
Mesaj sms düzeldi, ön izleme ekranda çıkması da güzelmiş.
Saate tıklayınca ekran kilit aktif oluyor çok hoş olmuş
tarayıcısı yavaş gibi zorlaninca da hata verip kapıyor kendini sıkıntılı ama kullanımı kolay

bazı ayarlarda sekmeler tıkladığınızda aktif olup olmadığını anlayamıyorsunuz örneğin ses ayarlarında geri bildirim lerde dokunma seslerini kapamak istediğimde sekmeyi tıklıyorsunuz ama hiç bişey olmuyor gibi davranıyor ama işlemi yapıyor. Çok sayıda ki görev sekmesi bu şekilde. pasif durumlarda yazı rengi solacak şekilde ayarlanabilir se güzel olur.
Pasiflik olayini fix patch dosyasi giderdi... ama romda kasma var cok da az olsa farkediliyor...
wifi arada sırada sürekli değil bir anda kendini kapıyor sonra snyeler icinde yeniden açılıyor. Oyun oynarken cok yaşadım.

• Beğen
Tepkiler: morki05
musleysa

musleysa

Üye
bu geliştiricinin son versiyonu vede gayet stabil ımeı yedeği almada oldugu için sıkıntı olmuyor
bu geliştiricinin son versiyonu vede gayet stabil ımeı yedeği almada oldugu için sıkıntı olmuyor
şimdi senin verdiğin v1 bu v13 diyenler olabilir güncelleme tarihine bakın son versiyonu bu düşünmeden kurun bence

• Beğen
Tepkiler: Joker ve morki05

Üst Alt