lumia900 ekran hassasiyet testi(maxicep video)

• 12 Ekim 2012
  • 1729 Okunma
  • 44 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [video=youtube_share;QA_2vkwbEj0]http://youtu.be/QA_2vkwbEj0[/video]

gectigimiz günlerde nokianın lumia 920 tanıtımından sonra özellikle üzerinde durdugu bir teknolojisi de puromotion hd plus ekran ve super sensytıv hassas dokunmatik ekranıydı.ben de sizler için bu testi lumia 900ümle gercekleştirdim.eldiven ve kumaşla hassas bir şekilde tepki veren ekran ilk başlarda beni de şaşırtmıştı.izleyin kararı siz verin

not:cekim iyi olmayabilir tek elle cekip diger elimle de operasyonu yapıyordum:ehe

Yazan: papakudioflu
    m542tf bunu beğendi.
  2. abi pazar günü de çekerdik niye acele ettin dur pc açayım da izleyeyim eni konu :ehe

3. Harika telefon ya,teşekkürler alikemal

4. Abi yalnız bende şimdi elimi gömleğime dolayıp denedim N9 un ekranı da algıladı :D bu arada video için teşekkürler eline sağlık abi :)

5. benim 5800 önüne geleni algılıyor :bud:
    :ehe

6. :evet: :ehe o basmatik ama :hmmm :ehe

7. Yani Nokia aslında Lumia 900 ile sunduğu teknolojiyi yeni bir özellik gibi mi tanıtıyor bizlere :kıskıs:

8. aynen oyle dostum:oke: belki de kendileri de yeni farketmiştir:kop2:

9. Dostum video u seyrettikten sonra size özendim:ehe ve gs3 ile sizinkine benzer bir test yaptım; önce gömlek testi yaptım ve sonuç olumluydu, sonra sizin kullanmıs olduğunuz eldivenden bulamadığım için 2 adet çorabı elime gecirip öyle denedim; baya bir nazlansada ekran; gene olumlu sonuç aldım;) en son olarak Çorap sayısını 1 adede düşürüp öyle denedim ve mükemmel sonuç verdi ekran. Demekki bundan böyle kıs aylarında deri eldiven yerine örme eldiven kullanmak gerekecek:ehe

10. video link i gorunmmuyor mobilde...

11. elinde lumia var mobilde link gorunmuyor diyorsun ayip ayip:kıskıs:

12. kendi testimi yapmalıydım demi abi :naughty: yaptım aynı eldiveni aldım ve test ettim lumia 800 de çalışıyor ama telefonun ekranına sadece eldiven değerse algılamıyor illaki eldivenin içindeki parmağınızda ekrana değmeli yoksa sadece ekranı kirletmekten başika bişeye yaramadı :ehe

13. olaylar olaylar :ehe

14. Video linki göremiyorum.. :)

15. Ben de lanet olası c6-01 ile denedim.Bir kat çorap ile olumlu.Yanlız benim telefona iyice bastırmam gerekiyor galibi Rezistif ekrana evrim geçirdi:ehe.

Bi de Ali Kemal Abi galiba Lumia 920'de elin değmese bile algılıyor Daha iyi.Ama Nokia Super Sensitive Touch yerine Sensitive Touch kullanmış.Yani ekran hassaslığı konusunda o kadar fazla önde değilmiş 920.

Haaa abi çatal bıçak kaşk seti ile denedin mi?:D

16. kardeşim gerçekten güzel bir test olmuş algılama gerçekten başarılı ama benim bahsettiğim sağlamlık yani adam çivi çakıyordu ama dokunmatik hala çalışıyordu.BIDE sağlam kalabildi çatlamadi dokunmatik

- - - Eklendi - - -

bu arada yanlış anlama ali kemal kardeşim gidipte onun testini yapma sakın

17. civi testini iphone 3gs ile yaptik sonuc başarili videosunu paylaştim dun.

18. Tamam kardeşim şimdi onuda gördüm

19. Evet Ali Kemal, çatal-bıçak-kaşık seti ve 12 parça yemek takımı ile deneme videolarını da bekliyoruz :kıskıs:

20. hanimdan dayak yiyecez bu gidişle:kop:

El~PisToLeRo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 03:09