lumia900 ekran hassasiyet testi(maxicep video)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia900 ekran hassasiyet testi(maxicep video)
[video=youtube_share;QA_2vkwbEj0]http://youtu.be/QA_2vkwbEj0[/video]

gectigimiz günlerde nokianın lumia 920 tanıtımından sonra özellikle üzerinde durdugu bir teknolojisi de puromotion hd plus ekran ve super sensytıv hassas dokunmatik ekranıydı.ben de sizler için bu testi lumia 900ümle gercekleştirdim.eldiven ve kumaşla hassas bir şekilde tepki veren ekran ilk başlarda beni de şaşırtmıştı.izleyin kararı siz verin

not:cekim iyi olmayabilir tek elle cekip diger elimle de operasyonu yapıyordum:ehe

• Beğen
Tepkiler: m542tf

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi pazar günü de çekerdik niye acele ettin dur pc açayım da izleyeyim eni konu :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Harika telefon ya,teşekkürler alikemal

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Abi yalnız bende şimdi elimi gömleğime dolayıp denedim N9 un ekranı da algıladı :D bu arada video için teşekkürler eline sağlık abi :)

codblackops2

codblackops2

Üye
benim 5800 önüne geleni algılıyor :bud:
:ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Yani Nokia aslında Lumia 900 ile sunduğu teknolojiyi yeni bir özellik gibi mi tanıtıyor bizlere :kıskıs:

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Dostum video u seyrettikten sonra size özendim:ehe ve gs3 ile sizinkine benzer bir test yaptım; önce gömlek testi yaptım ve sonuç olumluydu, sonra sizin kullanmıs olduğunuz eldivenden bulamadığım için 2 adet çorabı elime gecirip öyle denedim; baya bir nazlansada ekran; gene olumlu sonuç aldım;) en son olarak Çorap sayısını 1 adede düşürüp öyle denedim ve mükemmel sonuç verdi ekran. Demekki bundan böyle kıs aylarında deri eldiven yerine örme eldiven kullanmak gerekecek:ehe

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
video link i gorunmmuyor mobilde...

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
kendi testimi yapmalıydım demi abi :naughty: yaptım aynı eldiveni aldım ve test ettim lumia 800 de çalışıyor ama telefonun ekranına sadece eldiven değerse algılamıyor illaki eldivenin içindeki parmağınızda ekrana değmeli yoksa sadece ekranı kirletmekten başika bişeye yaramadı :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
olaylar olaylar :ehe

Placebo-

Placebo-

Üye
Video linki göremiyorum.. :)

IVI-Elia

Üye
Ben de lanet olası c6-01 ile denedim.Bir kat çorap ile olumlu.Yanlız benim telefona iyice bastırmam gerekiyor galibi Rezistif ekrana evrim geçirdi:ehe.

Bi de Ali Kemal Abi galiba Lumia 920'de elin değmese bile algılıyor Daha iyi.Ama Nokia Super Sensitive Touch yerine Sensitive Touch kullanmış.Yani ekran hassaslığı konusunda o kadar fazla önde değilmiş 920.

Haaa abi çatal bıçak kaşk seti ile denedin mi?:D

komando04

komando04

Üye
kardeşim gerçekten güzel bir test olmuş algılama gerçekten başarılı ama benim bahsettiğim sağlamlık yani adam çivi çakıyordu ama dokunmatik hala çalışıyordu.BIDE sağlam kalabildi çatlamadi dokunmatik

- - - Eklendi - - -

bu arada yanlış anlama ali kemal kardeşim gidipte onun testini yapma sakın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
kardeşim gerçekten güzel bir test olmuş algılama gerçekten başarılı ama benim bahsettiğim sağlamlık yani adam çivi çakıyordu ama dokunmatik hala çalışıyordu.BIDE sağlam kalabildi çatlamadi dokunmatik

- - - Eklendi - - -

bu arada yanlış anlama ali kemal kardeşim gidipte onun testini yapma sakın

civi testini iphone 3gs ile yaptik sonuc başarili videosunu paylaştim dun.

komando04

komando04

Üye
Tamam kardeşim şimdi onuda gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...