lumia900 ekran hassasiyet testi(maxicep video)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ecel54

ecel54

Üye
ben çatalla denedim olmadı :D

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
ben de size özenip eldivenle x3 ün le denedim... sonuç ; tuşlarda olumlu ancak ekran algılamadı... galiba dokunmatiğinde bi sorun var :ehe:ehe halbuki eldivenle kızağı çalıştırmıştım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
eldiven yok ama eline bisey sarinca oluyo :D isin icinde el olunca bazi seyler iletken oldugu icin calisiyo ama el harici seylerde de calisiyo galiba 920'nin ekrani

n000k

n000k

Üye
eldiven yok ama eline bisey sarinca oluyo :D isin icinde el olunca bazi seyler iletken oldugu icin calisiyo ama el harici seylerde de calisiyo galiba 920'nin ekrani
muz ile çalışıyor.. videosu bile var! angry birds oynanıyor :D :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
biz Ali abinin evde nitril eldivenle denedik N9 da çalıştı valla nokia ayakta uyumuş yıllardır :kop2:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
:ehe ama biseyi kacirdin yeni teknoloji daha farkli. donumatiklerin hepsinde var o daha kalin eldivenle calismaz bizimkiler:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bizim denediğimiz eldiven elektrik geçirmiyor o derece kalın :ehe

mcnpl4

mcnpl4

Üye
olabilir aslinda yalan diyemem:D benim skntim yok eldivensiz dolasiyorum ama stres yapinca biraz terlesem bile calismiyo daha cok sinir oluyorum ve kontrolden cikiyo

esokmen

esokmen

Üye
Eyvallah

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Harbiden algılıyor:D

lolaman

lolaman

Üye
Beyler video'yu 0:06 da dondurun ve Ali abinin ayak parmaklarına bakın şahsen ben durdurdum ve piskopatça baktım :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lolaman

lolaman

Üye

ne var la cok merak ettim videoyu izlettirme bana şimdi:D
Benimki çok fantezik bi kere olay bana olmuştu civcivi çekerken ben görmemişim forumdakiler demişti bana şimdi ben sana diyom başkasına diyince güzel oluyomuş :D

m542tf

m542tf

Üye
ben göremedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...