Nokia Lumia 925 : Derinlemesine İnceleme (Tekrar Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

ÖEY

ÖEY

Üye

Bana göre asıl sorun depo alanının 16 GB olması ve SD kartının bulunmaması. :hmmm
Valla benim netten gördüğüm duyduğum 32 gblık versiyonun Türkiye'ye geleceği yönünde. Eğer öyle gelirse bana yeter :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Valla benim netten gördüğüm duyduğum 32 gblık versiyonun Türkiye'ye geleceği yönünde. Eğer öyle gelirse bana yeter :D

32 GB'lık versiyonu genellikle operatör anlaşmalı satılıyor. (Vodafone)
Buraya da öyle gelebilir.

ÖEY

ÖEY

Üye
Vodafone'sa sorun yok, çok yakın bir arkadaşım orada çalışıyor. Ayarlarım ben kendime l925'i:islik

braayn

braayn

Üye
çok iyi bir telefon14 mayısdan beri inceliyorum ama Lumia 1020 alıcam kısmetse 820 satayım :D

nedemeksakir

Üye
telefon hala ülkemize gelmedi. biraz daha beklersek samsung s5 ve iphone6 çıkacak yahu :)

nedemeksakir

Üye
belki de nokıa onu bekliyor :)

windows phone telefon alarak fantezimi arıyorum acaba diye düşünmüyor değilim :)
üstelik nokiada rüştünü ispat edeceğim diye patır patır model üretirken. ayrıca anlamadığım tarafıda aslına bakarsak lumianin amiral gemisi diye tabir edilen telefonu 920 fena telefon değil ama bir amiral gemide sayılmaz hemde fiyatı 1350 oldu şu sıralar. napıyorsun nokia :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
windows phone telefon alarak fantezimi arıyorum acaba diye düşünmüyor değilim :)
üstelik nokiada rüştünü ispat edeceğim diye patır patır model üretirken. ayrıca anlamadığım tarafıda aslına bakarsak lumianin amiral gemisi diye tabir edilen telefonu 920 fena telefon değil ama bir amiral gemide sayılmaz hemde fiyatı 1350 oldu şu sıralar. napıyorsun nokia :)

10ay önce 1650tl fiyatla çıktı şu anda resmi tavsiye edilen raf fiyatı 1499tl. Vunun altındaki fiyatlar saticilarin inisiyatifi. Aslinda fiyat 1350 de olsa cok duşmuş sayilmaz. Cok degil iki ay once sgs4 2100tl'den cikti şu anda 1600-1700'lere var piyasada. İki üç ay sonra 1500'un altina sgs4 almak gayet normal bir durum gibi karşilaniyor. Halbuki nokianin fiyati 10 ayda bu kadar bile duşmemişken eleştirilebiliyor. Bu eleştiriler biraz da Nokia'nın kalitesini gosteriyor aslinda

• Beğen
Tepkiler: a.emre, ÖEY ve Esendağlı
serecans

serecans

Üye
tek kelimeyle aşık oldum bu telefona hafıza azlığı umrumda değil en kısa zamanda alıcam siyahı nı

recep288

recep288

Üye
820den sonraki duragim kesinlikle 925 olmayacak:)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

braayn

braayn

Üye
820 to 2010

enterneoll

enterneoll

Üye
amoled siyahı ile güzel bir nokia olmuş wp almak istersem 925 alırdım sırf amoled için :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
şimdi 920 telefonumu çok seviyorum.ama 925'ten etkilenmemek elde değil.ama daha 1020 var.napsakki :(

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
şimdi 920 telefonumu çok seviyorum.ama 925'ten etkilenmemek elde değil.ama daha 1020 var.napsakki :(

Lumia 925, inceliği ve hafifliği ile Lumia 920'nin biraz daha iyileştirilmiş hali.
Eğer 920 kullanıyorsan, sırf bunlar için 925'e veya sırf kamerası için 1020'ye geçmeye değmez.
Ancak Eylül sonunda yeni tanıtılacak ve lumia 920'ye göre donanım yönünden bayağı farklı olacak cihazlar var.
Onlardan birine geçebilirsin ülkemizde satışa sunulduğunda...

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Tavsiye ediyorum gayet güzel cihaz :)

muratangin

Üye

Lumia 925, inceliği ve hafifliği ile Lumia 920'nin biraz daha iyileştirilmiş hali.
Eğer 920 kullanıyorsan, sırf bunlar için 925'e veya sırf kamerası için 1020'ye geçmeye değmez.
Ancak Eylül sonunda yeni tanıtılacak ve lumia 920'ye göre donanım yönünden bayağı farklı olacak cihazlar var.
Onlardan birine geçebilirsin ülkemizde satışa sunulduğunda...

acaba bu cikacaklar cihazlar hakkında bi kaç leak varmı ? birde note3 gibimi olacka donanımları ? snap800 filan :aha:

blackcemre

Üye
hayır

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
acaba bu cikacaklar cihazlar hakkında bi kaç leak varmı ? birde note3 gibimi olacka donanımları ? snap800 filan :aha:

Bir tanesi 6 inçlik phablet olacak.
İşlemcinin 4 çekirdekli olacağı ve ekran çözünürlüğünün 1080p olacağı biliniyor.
Diğer detayları yakında (26 Eylülde) öğreniriz. :oke: