Tavsiye Lumia Aksesuarları Şok Fiyat 2 :)

Sponsorlu Bağlantılar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
katgo süresi 4 gün yazıyor 4 gün içinde kargoya verilir verildikten sonra en fazla 3 gün sonra gelirtoplamda max 1 hafta
iki renginde yazıyor onu zaten diğerleri yarın kargoya verilir bence

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Dt-901 sarı sipariş ettim bile :) :) :) :smdance::smdance::salincak::heyo: Kaç günde gelir fatboy um ?

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
kablosuz şarj cihazı kafamda hep vardı, ama özellikle Amber güncellemesinden sonra gelen Göz Atma özelliğinden sonra kafam iyicene dikey olan standa kayıyor :)

braayn

braayn

Üye
katgo süresi 4 gün yazıyor 4 gün içinde kargoya verilir verildikten sonra en fazla 3 gün sonra gelirtoplamda max 1 hafta
ali saoalsın kardeşim markafoni vb sitelerden alışveriş yaptım sıkıntı olmadı geç gelme konusunda maximum 1 hafta ise bayrama girmeden elimde olur süper tşkler

umutgidik

umutgidik

Üye
Fiyatlar süper yine masraf çıktı :D

alical33

alical33

Üye
ali saoalsın kardeşim markafoni vb sitelerden alışveriş yaptım sıkıntı olmadı geç gelme konusunda maximum 1 hafta ise bayrama girmeden elimde olur süper tşkler
rica ederim ne demek bi aksilik olmazsa dediğim gibi olur süre ben daha önce baya alışveriş yaptım

enessrsy

enessrsy

Üye
Ben WH-920'yi 2 ay önce Nokia Shop'tan 200 TL'ye almıştım :( Ses kalitesi olarak ben memnun kalmadım diyebilecek biri yoktur fakat şöyle de bir şey var ki bir kez bile cebime koymamış olmama rağmen kulaklık geçen hafta bozuldu jack yerinden. Garantiye verdim bakalım değiştirecekler mi yoksa suçu bana atıp 2 aylık kulaklığa 200TL vermiş olarak kalacak mıyım? Bu arada Nokia'nın başka bir firma ile anlaştığını ve yeni kulaklıklar çıkaracağını da hatırlatayım.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Vay arkadaş Bluetooth kulaklık almayı düşünüyordum lakin WH-920 hakkında duyduklarımdan sonra kararsız kaldım :dry:

alical33

alical33

Üye
Ben WH-920'yi 2 ay önce Nokia Shop'tan 200 TL'ye almıştım :( Ses kalitesi olarak ben memnun kalmadım diyebilecek biri yoktur fakat şöyle de bir şey var ki bir kez bile cebime koymamış olmama rağmen kulaklık geçen hafta bozuldu jack yerinden. Garantiye verdim bakalım değiştirecekler mi yoksa suçu bana atıp 2 aylık kulaklığa 200TL vermiş olarak kalacak mıyım? Bu arada Nokia'nın başka bir firma ile anlaştığını ve yeni kulaklıklar çıkaracağını da hatırlatayım.
@pirenuri nin kulaklığıda jacktan bozuldu 3. defa servise verdikten sonra değişti bende sipariş verdim gelince o aparatla beraber kullancam

pirenuri

pirenuri

Üye
@pirenuri nin kulaklığıda jacktan bozuldu 3. defa servise verdikten sonra değişti bende sipariş verdim gelince o aparatla beraber kullancam
ama benimki benim yüzümdendi. Mp3 çalara denedim ve bozdum. Siz sakın denemeyin

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Beyler 7 gündemi geliyor cidden ?

Kelv1n

Kelv1n

Üye
Peki mic performansını deneyen oldumu pc ye takınca hem ses hem mic çalışıomu aynı jackdan denediniz mi ?

alical33

alical33

Üye
Peki mic performansını deneyen oldumu pc ye takınca hem ses hem mic çalışıomu aynı jackdan denediniz mi ?
bilgisayarın jakında mic desteği olmadığı için tek jackta olmaz ses ve mikrofon jackı bilgisayarda farklı zaten mikrofonlu pc kulaklıklarında 2 tane jack oluyor mikrofon ve kulaklık için

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Beyler son dt-901 sarıyı ben kaptım ! :)

cintrikus

cintrikus

Üye
aparat dediğin nedir nerden bulabiliriz ? bir resim yada link falan paylaşırsan sevinirim

enessrsy

enessrsy

Üye
Kargo süresi 4 gün diyordu (mavi) WH-930 için dün kargoya verilmiş, muhtemelen alanların hepsi verilmiştir.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Benim 1 günde verildi şu an düzcede imiş saat 2 de düzceden araca yüklenmiş.