Lumia 620 Kulaklık?

Sponsorlu Bağlantılar

SiMoNeee

SiMoNeee

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 Kulaklık?
Arkadaşlar,benim Lumia 620 telefonumun kendi orjinal kulaklığını beğenmiyorum ve yeni kulaklık almak istiyorum aklımda bu kulaklık var:
Sizce bu kulaklığın performansı nasıl ve benim Lumia 620 telefonumla uyumlu mudur?Sizin önerilerinizi de bekliyorum.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Ben de sipariş ettim aynısından bu kampanyadan faydalanmak lazım. Aşağıdaki konuda yorumlara bakarsan kullananlar çok memnun. Yarın gelir heralde büyük ihtimal elime. Ben de deneyimlerimi yazarım

SiMoNeee

SiMoNeee

Üye
    Konu Sahibi
Ben de sipariş ettim aynısından bu kampanyadan faydalanmak lazım. Aşağıdaki konuda yorumlara bakarsan kullananlar çok memnun. Yarın gelir heralde büyük ihtimal elime. Ben de deneyimlerimi yazarım

Kulaklık hakkındaki yorumları bende okudum.Kullanan herkes memnun ama benim sorunum telefonun desteklemesi!Kulaklığı taktığımda ses gelmezse veya ses boğuk gelirse boşuna almış olacam :(

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Kulaklık hakkındaki yorumları bende okudum.Kullanan herkes memnun ama benim sorunum telefonun desteklemesi!Kulaklığı taktığımda ses gelmezse veya ses boğuk gelirse boşuna almış olacam :(

Bu kulaklık aslında lumialar için uyumlu zaten. Bir sorun çıkmaz korkma