Tavsiye Lumia Aksesuarları Şok Fiyat 2 :)

Sponsorlu Bağlantılar

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
telefonla gelen orjinal kulaklıktan daha mı iyi bu wh-930telefonla gelen orjinal kulaklıktan daha mı iyi bu wh-930

Hocam WH-930 monster kulaklık büyük içinden çıkanla bir değil zaten ama 920'yi soruyorsan 20 kat daha iyi monster üreticisi sonuçtaArkadaşlar ben alacaklarımı aldım.Sizden faydalanın istedim.Çevrenizdekilere iletebilirsiniz.Şuan merakla bekliyorum siparişimi

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
ben kullanıyorum 920 de ses kalitesi çok güzel ama ben genel olarak laptopta kullanıyorum medya tuşları laptobuda kontrol ediyor 5 6 ay önce 60 tl ye almıştım tavsiye ederim

peki bu konuda kampanyası paylaşılan wh-920 kulaklık kadar güzel ses veriyormudur? arkadaş ısrarla öneriyor da. yani Nokia BH-214 Bluetooth Kulaklığı öneriyor.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
haber için teşekkürler hemen wh920 sipariş ediyorum bir adet

mesutcinik

mesutcinik

Üye
gerçekten çok güzel fiyatlar ya masraf çıkacak yine :D

CANGO97

CANGO97

Üye
arkadaşlar o şarj yastığı lumia 520 de oluryor mu ?

teAtalay

teAtalay

Üye
Merhaba, 920 kulaklığın Alçak bası iyi diyor açıklamasında, deep bass ne durumda? Almayı düşünüyorum.

pirenuri

pirenuri

Üye
fiyat her an değişebilir biz @pirenuri ye 163 tl den aldık bikaç gün sonra 203 lira olmuştu sanırım şimdi de bu fiyata allahtan kartımda limit vardıda alabildim
Sana da hayırlı olsun kardeşim geçekten bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık hatta dediğim gibi 200-300 Tl alınabilecek tüm kulaklıklardan iyidir

braayn

braayn

Üye
sipariş verdim gittigidiyordan ilk kez alışveriş yapıcam sizce ortalama ne zaman gelir bu gün siparişi verdim ...???

pirenuri

pirenuri

Üye
Merhaba, 920 kulaklığın Alçak bası iyi diyor açıklamasında, deep bass ne durumda? Almayı düşünüyorum.
Arkadaşlar size Bi bilgi veriyim. Hiç bir mo3 çalarda vs 920de bulduğunuz müzik zevkini bulamazsınız. Net söylüyorum bunu . Sınıfta her turlu kulaklığı denedik herkesin dediği şey ahmetin telefonunda her kulaklık çok iyi ses çıkarıyor. Mesela çakma beats vardı. Sandisk mp3 çalarında Samsung galaxy s4 de çok dandik ses çıkartırken benim telefona geçince ses seviyesi adeta mükemmel oluyor. Çok net ve yüksek bass veriyor . Lumia 920 bu konuda çok iyi. Her kulaklıkla çok kaliteli bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle bu kulaklıklar da ayrı Bi uyum var sanırım . Benim telefonda çok mükemmel çıkıyor. 100 Tl olmasına hala şaşırıyorum. Aslında Bi tane daha mı alsam diye de düşünüyorum :D

teAtalay

teAtalay

Üye
Arkadaşlar size Bi bilgi veriyim. Hiç bir mo3 çalarda vs 920de bulduğunuz müzik zevkini bulamazsınız. Net söylüyorum bunu . Sınıfta her turlu kulaklığı denedik herkesin dediği şey ahmetin telefonunda her kulaklık çok iyi ses çıkarıyor. Mesela çakma beats vardı. Sandisk mp3 çalarında Samsung galaxy s4 de çok dandik ses çıkartırken benim telefona geçince ses seviyesi adeta mükemmel oluyor. Çok net ve yüksek bass veriyor . Lumia 920 bu konuda çok iyi. Her kulaklıkla çok kaliteli bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle bu kulaklıklar da ayrı Bi uyum var sanırım . Benim telefonda çok mükemmel çıkıyor. 100 Tl olmasına hala şaşırıyorum. Aslında Bi tane daha mı alsam diye de düşünüyorum :D

Bass durumu nedir peki?

teAtalay

teAtalay

Üye
Güveniyorum size ve alıyorum :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Güveniyorum size ve alıyorum :)
bana güvenin bakın diyorum ki bu kulaklığın verdiği keyfi 200-300 Tl ye kadar h bir kulaklık vermez. Bu kulaklığın neden 100 Tl olduğunu hala anlayamadım ama umarım ürünlerde Bi sıkıntı yoktur

fath353

Üye
bnm htc8x cihazıma Monster kulaklık olurmu acilll olursa alıcam

alical33

alical33

Üye
Sana da hayırlı olsun kardeşim geçekten bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık hatta dediğim gibi 200-300 Tl alınabilecek tüm kulaklıklardan iyidir
eyvallah kardeşim sağol
sipariş verdim gittigidiyordan ilk kez alışveriş yapıcam sizce ortalama ne zaman gelir bu gün siparişi verdim ...???
bu linkler hepsiburada linki gittigidiyordan neden aldınızki ?

braayn

braayn

Üye
eyvallah kardeşim sağol
bu linkler hepsiburada linki gittigidiyordan neden aldınızki ?

pardon yanlış yazmışım hepsiburadandan aldımne kadar sürede elime ulaşır bilgisi olan varmı ?

alical33

alical33

Üye
pardon yanlış yazmışım hepsiburadandan aldımne kadar sürede elime ulaşır bilgisi olan varmı ?
katgo süresi 4 gün yazıyor 4 gün içinde kargoya verilir verildikten sonra en fazla 3 gün sonra gelirtoplamda max 1 hafta