Tavsiye Lumia Aksesuarları Şok Fiyat 2 :)

Sponsorlu Bağlantılar

fath353

Üye
arkadaşlar bn cumartsi gumu wh 930 u sipariş ettim pazar gunu kargoya verilmiş ama daha elime ulamadı iletişime geçmelmiyim bir gun daha bekleyimmi

ecel54

ecel54

Üye
fiyatı görünce hemen wh-930 şipariş ettim dün saat 8'de kargoya verildi. Yarın elimde olacak büyük olsılıkla :D

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bn cumartsi gumu wh 930 u sipariş ettim pazar gunu kargoya verilmiş ama daha elime ulamadı iletişime geçmelmiyim bir gun daha bekleyimmi

Hocam nerede oturuyorsun? Birde siparişlerim kısmından kargo takip numarası vermişlermi bir bak eğer kargo takip numarası var ise o numara ile kargo firmasını ara öğren durumunu

ecel54

ecel54

Üye
az önce aldım kargodan

müzik açtığınız zaman dışarıdaki sesi duymanız imkansız :D

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Hocam hayırlı olsun mavi rengi çok hoş duruyor güle güle kullanın:yuru

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hayırlı olsun hocam mavi renk gerçektende çok hoş durmuş :)

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim wh-920 geldi ancak çok büyük beklentiye mi girdim nedir, elimdeki Creative ep-630dan çok fazla farkı yokmuş gibi geldi acaba iade edip wh-930 alsam karar veremedim

Hocam Creative ep-630 ile WH-920 Monster'ı nasıl bir tutabildin merak ediyorum.aralarında dağlar ovalar yollar dereler göller okyanuslar var:bottom::birak:

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi

Kulaklığım sonunda Geldi Ses oldukça BAŞARILI konuyu açan arkadaşa tekrardan tşkler..
Ürünün bütün renkleri çok canlı duruyor.bende de siyah var arkadaşım beyaz aldı ona da hayran oldum.Az önce forumdan bir arkadaş mavi aldı o da süper hepsinden alasım var :gun1::agla2::aha:

enessrsy

enessrsy

Üye
Arkadaşlar kulaklıkların performansı kullandığınız cihaza göre değişir.Ipod'dan aldığınız kaliteyi hiçbir cihazdan beklemeyin.Onun dışında kalite kıyaslamanızı yüksek ses olarak belirlemeyin.Bass tiz ve şarkılardaki backsound'ları nasıl duyduğunuz çok önemlidir.Kullandığınız mp3'lerin kalitesi çok önemli bir etken bunuda dikkate almanız gerekiyor.Ayrıca Lumia kullanan arkadaşlar MixRadio'dan müzik dinleyin Monster'ın farkını görün.Biliyorsunuz MixRadio ücretsiz orjinal şarkıları dinlemenize izin veriyor.

Bende 6. nesil ipod nano var (saat gibi olan ufak dokunmatik ekranlı) 930 kulaklığı denedim fakat ses çok verimsizdi. Kulaklık uyumsuz gibi geldi bana onunla..

ecel54

ecel54

Üye
Bende 6. nesil ipod nano var (saat gibi olan ufak dokunmatik ekranlı) 930 kulaklığı denedim fakat ses çok verimsizdi. Kulaklık uyumsuz gibi geldi bana onunla..

yanında 2 kablo ile geliyor 2siylede denedinizmi?

enessrsy

enessrsy

Üye
yanında 2 kablo ile geliyor 2siylede denedinizmi?
Evet denedim, ses kulaklık jackı bozulmuş gibi derinden ve çok ince geliyordu. 920 kulaklık aldım 1 ay sonra bozuldu, 930 aldım ertesi gün telefonun kulaklık girişi bozuldu. Monster ve Nokia bana komplo kurdu kanımca :)

ecel54

ecel54

Üye
Evet denedim, ses kulaklık jackı bozulmuş gibi derinden ve çok ince geliyordu. 920 kulaklık aldım 1 ay sonra bozuldu, 930 aldım ertesi gün telefonun kulaklık girişi bozuldu. Monster ve Nokia bana komplo kurdu kanımca :)
o zaman fazla beklemeden iade et :D

braayn

braayn

Üye
mavide çok ciksss duruyor gerçekten hayırlı olsun kardeşimmmm.

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Hocam kulaklığı başka bir ses cihazında dener misin? Büyük ihtimalle jacklarında problem var bahsettiğin gibi derinden geliyorsa sesi tam alamadığı içindir.

fath353

Üye
hocam kargom geldi ama lekeli kulağımaza taktığımız yerde (adı aklıma gelmedi) bide ses ses ayarı tuşu çalışmıyo napabilirim

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
alical33

alical33

Üye
bence bu arada fiyatları tam bilmiyorum bakmadımda neden kablosuz kulaklık tercih etmiyorsunuz bence almışken para vermişken öyle bir şey alın hem güzel ses hemde kablo derdi kalmaz daha mantıklı gibi geliyor tabiki kablosuz kulaklık fiyatları ne durumda onlardan da haberim yok
ben onuda aldım da 920 de kablosuz kulaklığa ses ayarı yapamıyruz maalesef