Tavsiye Lumia Aksesuarları Şok Fiyat 2 :)

Sponsorlu Bağlantılar

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Aksesuarları Şok Fiyat 2 :)
Arkadaşlar hepsiburada.com 2. lumia kampanyasınıo da patlattı.

WH-930 monster 149 TL

WH-920 99 TL

DT-900 89 TL (şarj pad'i)

DT-901 109 TL fatboy yastıklı şarj pad'i

DT-910 dikey şarj padi 79 TL

ve son olarak md-11 24,90 TL mini speaker
Not:2 tanesi bir birine bağlayarak stereo yapabiliyorsunuz :)

• Beğen
Tepkiler: PosiXGuARD ve FeRhAt0152

pirenuri

pirenuri

Üye
arkadaşlar wh-920 yi kullanıyorum . Çok mükemmel bir kulaklık. Benden sonra deneyen 2 arkadaşım daha aldı. Özellikle Lumia telefonunuz varsa çok iyi gidiyor. Bas sesler çok net. Tizler de fena değil. Ben 163 Tl den almıştım ve şuanda bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık diyorum hatta 200 liraya kadar olan tüm kulaklıklardan iyidir. Yeni Bi kulaklık almak isteyen varsa bu fırsat kesinlikle kaçmaz

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
mini hoparlör var bende çok güzel acayip güzel ses çıkartıyor lumia 620 yi alırken hediye ettilerde bana

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
lumia 820 için gamepad düzeneği nerden bulabiliriz?

hasansen_83

hasansen_83

Üye
guzel haber :)fatboy almayı dusunuyorum ama gereksız sanırım :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
he ayriyeten bunuda eklersende sevinirim 448 tl 338 tl jbl hoparlör

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yapılan indirim 3-5 değil dibin dibi gibi duruyor.WH-930 monster siparişini verdim 199 TL'ye düştüğünde de almıştım 1 adet ve fatboy aldım.Bir daha bu fiyatlar olmaz bence

alical33

alical33

Üye
wh920 yi yapıştırdım hemen :D

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
telefonla gelen orjinal kulaklıktan daha mı iyi bu wh-930telefonla gelen orjinal kulaklıktan daha mı iyi bu wh-930

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya bu fiyatlar hep bölemi kalacak yoksa belli bir kaç günlüğüne mi geçerli acaba

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
930 kulaküstü olan kulak içi olan 920 ve kesinlikle daha kaliteli kutudan çıkan kulaklıkla
ürün miktarı bitene kadar heralde
ya o değilde para olsa hemen alırdım da param bitti maaşı bekliyorum bende ya :(

alical33

alical33

Üye
ya o değilde para olsa hemen alırdım da param bitti maaşı bekliyorum bende ya :(
fiyat her an değişebilir biz @pirenuri ye 163 tl den aldık bikaç gün sonra 203 lira olmuştu sanırım şimdi de bu fiyata allahtan kartımda limit vardıda alabildim

• Beğen
Tepkiler: pirenuri
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
bilen yada kullanan varmı

• Beğen
Tepkiler: alical33
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çok güzel aksesuarlar var

braayn

braayn

Üye
WH-930 monster 149 TL
aldım bir tane haber için tşkler ne zamandı bekliyordum böyle bir indirim :)

alical33

alical33

Üye
bilen yada kullanan varmı
ben kullanıyorum 920 de ses kalitesi çok güzel ama ben genel olarak laptopta kullanıyorum medya tuşları laptobuda kontrol ediyor 5 6 ay önce 60 tl ye almıştım tavsiye ederim

cintrikus

cintrikus

Üye
ya wh920 ve wh930 alacam ancak 930 sanırım kulakları içine almıyor üstünü kaplıyor yoksa benmi yanlış hatırlaıyorum? yardımcı olursanız sevinirim indirim geçmeden alayım

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Hemen alıyorum bir dt-901 ne zamandır almak istiyodum

alical33

alical33

Üye
ya wh920 ve wh930 alacam ancak 930 sanırım kulakları içine almıyor üstünü kaplıyor yoksa benmi yanlış hatırlaıyorum? yardımcı olursanız sevinirim indirim geçmeden alayım
ben timde denedimde kulakları içine almıyor tabi bu kulak boyuylada alakalı bişey