LG G4 Alacak Arkadaşlar Almayın!!!

Sponsorlu Bağlantılar

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 Alacak Arkadaşlar Almayın!!!
Arkadaşlar G4 almak isteyen arkadaşlarım var ise eğer benim düştüğüm hataya düşmeyin, kendi paranızla rezil olmayın. Müşteri hizmetleri bir şey bilmiyor. Memnuniyet 0. Sıfır cihaz aldım 19 gün kullanabildim. Servise verdim. (Servise verme nedenim cebimde 45 derece oluyordu cihaz. 5-10 dk lık bir görüşme yapıyordum sesli anında alev oluyordu. Tamamen ciddi bir sorun olduğu için hiç bekletmeden servise gönderdim. ama şuan onlar beni bekletiyor. Yazıklar olsun) Anakart arızalı çıktı. Değişime girdi. Hala da değişimde. Telefonsuz kaldım kendi paramla rezil oluyorum. Benim gibi bi dünya şikayet var. Bence LG den uzak durun. Siz bari rezil olmayın. Şimdi kullanıyor olupta oo süper cihaz diyen arkadaşlar çıkacak inş 1 yıl kullanabilirsiniz. Ne diyeyim. Ben 3 yıl s3 mini kullandım cihaz yanma derecesine bile geldi fakat oyun oynarken geldi. telefon görüşmesinde asla. LG bu ayıbı düzeltmek için değiştirmesine gerek yok ücreti verse kafi. Ama onu da yapmıyorlar.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
G3 tede aynı sorundan muzdarip LG performans olarak çok güzel cihazlar olsa da günlük kullanımda çok sorunlar çıkarıyorlar LG G3 ve G2 kullanmış biri olarak G2 G3 ten çok çok daha iyi ve Custom ROM ile neredeyse aynı performansı veriyor... Bence en büyük etken 2K ekran ( şu anda tamamen gereksiz olan bir özellik )

FK5896

FK5896

Üye
bende samsung'un servisinden şikayetçiyim. gerçekten başımızın ağrımasını istemiyorsak, sanırım apple almalıyız..

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
İstisnalar kaideyi bozmaz bence... :D
İkincisi
FK5896 apple değil de diğer android işletim sistemli telefonlar var... Mesela google nexus gibi. Çok sağlam o kadar parayı ios a vereceğin yere google'ın kendi telefonunu satın al daha kar edersin. Nexus'un en önemli özelliği de android güncellemelerini hemen alması.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
İkincisi
FK5896 apple değil de diğer android işletim sistemli telefonlar var... Mesela google nexus gibi. Çok sağlam o kadar parayı ios a vereceğin yere google'ın kendi telefonunu satın al daha kar edersin. Nexus'un en önemli özelliği de android güncellemelerini hemen alması.
Saf Android olduğu için ben de Nexus serisini tavsiye ederim .

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Samsungdan (Samsung Türkiye) çok memnunum
S3 neo nun pili şişti
Servise götürdüm 10dk de yeni pil verdiler

S3 miniyi güncelleme yaparken hata oldu imeisi silindi
Telefonu servise verdim 1 hafta sonra bana dönüp
Telefon değişimi yapıcak hangi renk istersiniz diye sordular

S3 neo da ısınma yüzünden servise verdim
Hem pil hem de anakartı ücretsiz değiştirip geri gönderdiler

• Beğen
Tepkiler: blackkite
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Samsung çoğu yerde iyi heleki Bakırköy incirli caddesi

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
FK5896

FK5896

Üye
Samsung çoğu yerde iyi heleki Bakırköy incirli caddesi

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mta dan mı bahsediyorsun? en az 15 16 kez geldim oraya bi sorunumu çözemediler. çerçeveyi yapıştırıyolar 2 gün sonra atıyor. 4 5 defa oldu böyle sonra sensör takılı kalıyor ondan öncede bi 4 5 defada geri tuşunun tam basmaması üzerine götürdüm. işçilik 5 para etmez. ayrıca anakart kamera değişimi vs. daha önceki sorunları saymıyorum bile. çerçeveyi yapıştırıyolar kenarlardan yapışkanlar sızıyor rezalet değil mi? artık ordakilerin ismini bile ezberledim. serhat, akif, ozan, fatih, rukiye falan.. ama onlar benim bi işimi düzgün yapamadılar..
İkincisi
kar konusunda haklısın ama ondada bi sıkıntı çıksa? servis yine bi apple değil.. ios'u bende sevmiyorum ama sonraki telefonum büyük ihtimalle iphone olacak. dikkat edersen zamanı değerli olan kişiler hep iphone kullanıyor. neden? başları ağrımasın diye..

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bu biraz şans işi hocam. Demek ki fabrika hatalı cihaz denk gelmiş size. Değişim yapacaklarda beklemeye değer. Çünkü f/p cihazlarının en başında g4 geliyor. Bence biraz sabret ve değişimden gelen g4 ü kullandıktan sonra değerlendir ;)

iPhone 6 İle Gönderildi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eğer hemen değişim
Yapıyorlarsa sorun büyük olmalı
S3 neoda da sorun vardı anakartında arıza varmış
Anakart ve pil değişimi yapıldı cihaz değişimi yapılmadı

Bi de yeni gelene telefonu kullanın derim

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Yeni gelecek telefonun süresi konusunda bilgi yok birçok kişi şikayetçi bu arada. Bugün tüketici hakem heyetine dilekçe verdim ücret iadesi istediğime dair. Bana ücreti geri versinler yeter istemiyorum bunların servisini.

wegas23

wegas23

Üye
Eğer hemen değişim

Yeni gelecek telefonun süresi konusunda bilgi yok birçok kişi şikayetçi bu arada. Bugün tüketici hakem heyetine dilekçe verdim ücret iadesi istediğime dair. Bana ücreti geri versinler yeter istemiyorum bunların servisini.
Benim de G3 ayni sekilde servisde DOA bekleniyor yaziyor hiç bi gelişme yok lg müşteri hizmetlerini aradığım da ve mail gönderdiğim de net bi tarih yok işin kötü yani bu değişim süreci normal servis sürecinden gitmiyormus yani teknik servislik bi durum değil direk LG merkezinde gecikme oluyor

seco_can_can

seco_can_can

Üye
işyerinde bi abimiz oğluna g4 aldı 2 ay sonra servise göndermişler değişim verilmiş 45 gündür değişim bekliyorlar abi araştırıyor bize dediği benim gibi 1000 in üstünde değişim bekleyen insan varmış lg bi daha kesinlikle evime sokmam diyor :)

• Beğen
Tepkiler: wegas23
delimatkap

delimatkap

Üye
Eğer hemen değişim

Kardeşim bende de S3 neo var telefon cayır cayır yanıyor watsaptan arkadaşımla konuşuyorum telefon ısınıyor ama telefona rom root attığım için garanti dışı kaldı bu yorumunu daha önce görseydim hemen giderdim samsunga :D yeni bir telefon aldım zaten bunu atıcam

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Kardeşim bende de S3 neo var telefon cayır cayır yanıyor watsaptan arkadaşımla konuşuyorum telefon ısınıyor ama telefona rom root attığım için garanti dışı kaldı bu yorumunu daha önce görseydim hemen giderdim samsunga :D yeni bir telefon aldım zaten bunu atıcam
Hocam stock rom atarsanız sorununuz düzelecektir. O kadar ısınması normal değil. Stock rom atınca ayrıyeten garanti kapsamına giriyor sanırım. Ama sayaç mı ne varmış. Onu sıfırlaman gerekir hocam

delimatkap

delimatkap

Üye
Hocam stock rom atarsanız sorununuz düzelecektir. O kadar ısınması normal değil. Stock rom atınca ayrıyeten garanti kapsamına giriyor sanırım. Ama sayaç mı ne varmış. Onu sıfırlaman gerekir hocam

Telefonu baskasina verecegim zaten yeni telefonum 1 2 gune kadar gelecek onu bekliyorum :)

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Vala beyler ben daha da LG yi yakın çevreme yaklaştırmam. Tamamen bitik hem servis hem cihaz hem müşteri hizmetleri..

delimatkap

delimatkap

Üye
Vala beyler ben daha da LG yi yakın çevreme yaklaştırmam. Tamamen bitik hem servis hem cihaz hem müşteri hizmetleri..
Senin yaşadığın sorunları yaşayan kaç kişi daha var ? Yani demek istediğim şu sen aldın telefonu belki o telefonda bir donanım sıkıntısı var üretimde bir şeyler gelmiş başına tüm telefona ve markaya mal edemezsin senin görüştüğün müşteri temsilcisi belki insanlara sana davrandığı gibi davranıyordur LG telefon kullandığımdan demiyorum bunları genel olarak söylüyorum bende Samsungu sevmiyorum ama arkadaşın biri yukarıdaki yorumlarda S3 Neo ile ilgili deneyimini paylaştı senin yaşadığın sorunlar LG kullanan herkeste olsaydı hak verebilirdim ama bu düşünce yapısı çok yanlış

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
wegas23

wegas23

Üye
Senin yaşadığın sorunları yaşayan kaç kişi daha var ? Yani demek istediğim şu sen aldın telefonu belki o telefonda bir donanım sıkıntısı var üretimde bir şeyler gelmiş başına tüm telefona ve markaya mal edemezsin senin görüştüğün müşteri temsilcisi belki insanlara sana davrandığı gibi davranıyordur LG telefon kullandığımdan demiyorum bunları genel olarak söylüyorum bende Samsungu sevmiyorum ama arkadaşın biri yukarıdaki yorumlarda S3 Neo ile ilgili deneyimini paylaştı senin yaşadığın sorunlar LG kullanan herkeste olsaydı hak verebilirdim ama bu düşünce yapısı çok yanlış
Hocam adam bi yandan da hakli ya bende gönderdim sirf 1 haftadir DOA bekleniyor yaziyor arıyorum cevap vermiyorlar bildiğin şaka gibi yav meşgulle düşüyor bağlanmıyor müşteri hizmetleri bildiğin rezillik bak yalan değil cihazları hosuma gidiyor eyw ama hizmet kalitesi 0 başka bi şey değil şikayet var. Com da ki şikayetleri bi okumanizi tavsiye ederim adam cihazina sirf 2 aydan fazladir doa bekleniyor ile bekletiyorlar kanunen stokta eğer ayni ürün den yoksa bi üst modelinin verilmesi gerekmiyor mu ? Adamlar stokta ki ürünü geçtim onaylamiyorlar bile bu kadar aciz bi firma sen 1 buçuk ayda bi cihazı inceleyemiyorsan o zaman birak o işi zaten teknik servis gereken incelemeyi yapip rapor veriyorlar o ayri bi konu kisaca lg cidden berbat ben de G3 32 GB ürününü aldim 5s de alabilirdim ayni fiyatta sifir ama lg yi seçtim ve suan da bin pismanim emin ol inşallah basina gelmez ama eğer olur da cihazında bi sorun cikarsa doa bekleniyor a alinirsa o zaman anlarsin hizmet kalite 0.:kotu:

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Her cihazda problem olabiliyor maalesef. Umarım düzgün şekilde çözülür probleminiz. LG'nin sevdiğim yanı, hızlı düşen fiyatı sayesinde oldukça güçlü cihazların uygun fiyatlara gelebiliyor oluşu.