LG G4 - NOTE 4 - S6

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Casus069

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 - NOTE 4 - S6
Herkese merhabalar ,

İphone 6s'i İOS'un kısıtlamalarından dolayı sattım ve 2100TL param var , iyi bir android cihaz almak istiyorum.

Benim için zaruri olan özellikler ön kamera ve pilinin uzun gitmesi lazım.

LG G4 - NOTE 4 - S6 Modellerini inceliyorum fakat kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

NOTE 4'ün pil performansının güzel olduğu söyleniyor fakat ön kamerası düşük ama incelemelerde donanımı G4'ten daha iyi , bir önceki cihaz olmasına rağmen

LG G4'ün ön ve arka kamerası güzel fakat Ekran 2K olduğu için pil performansı düşükmüş

S6'nın kağıt verilerinde pil boyutu düşük olsada G4'ten daha uzun kullanımı varmış.

Siz olsanız bu 3 cihazdan hangisini alırdınız ? Hangisi daha mantıklı olur ?

Oyun oynamıyorum , bolsa sosyal medya araçlarını kullanıyorum ve gün içerisinde hücre verim sürekli açık , ön kamera ve pil önemli.

Teşekkürler , kullanan arkadaşları konuya bekliyorum.

smh60

smh60

Üye
Yerinde olsam bütçeyi biraz daha zorlayıp note 5 alırdım uzun süre götürecektir bu üçü arasından S6 derim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Note 5 alman daha mantıklı olur ama bu listede en iyisi bana göre s6 daha sonra g4

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
s6 al ama 64 gblık olanından al bence

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Düz s6 ise boşver al bir g4 samsungtan uzak dur :gul:

• Beğen
Tepkiler: umutunlu
KacakMazot

KacakMazot

Üye
G3 kullanıyorum senin gibi sürekli internetteyim oyun oynamam ama pil yetersiz geliyor şahsen bana, g3 tede 2k ekran var :) samsung daha önce kullandım galaxy serisinden. belirli bir zaman sonra acayip kasma lar yapıyor oyüzden s4 ten sonra bıraktım artık LG kullanıyorum yaklaşık 2 yıl oldu tek sorun pil, onun haricinde süper cihaz eminim G4 daha üstün cihazdır. Korkmadan alabilirsin benim şuanda aklımdaki cihaz V10 biraz zaman geçsin alacağım :)

• Beğen
Tepkiler: umutunlu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...