Haber lg servis beni benden aldı (lg g4 bıktırdı artık)

Sponsorlu Bağlantılar

sedatsedat

sedatsedat

Üye
    Konu Sahibi
lg servis beni benden aldı (lg g4 bıktırdı artık)
arkadaşlar 20 gün önce arızalanan cihazım hala serviste 1 ocak günü eşimin lg g4 telefonuda durduk yere dokunmatik çalışmamaya başladı vodafone götürdüm tamam sevise yolluyalım dediler fakat hiçbir belge vermediler telefonu teslim ettim çıktım sordum ama bi sıkıntı olmaz zaten kamera önünde alıyoruz dediler biz size 15 20 güne ararız dediler bana bi akıl verin ALLAH rızası için ne yapmam lazım yoksa prosödür bumu hepinize iyigeceler arkadaşlar

///ve değişim onaylanmış arkadaşlar

beni benden aldı derken iki cihazımda sıfır geldi sıfır sıkıntı teşekkürler lg büyüksün

Son düzenleme:

tayren

tayren

Üye
Bence arayıp sorun takip numarası filan vermeli

Siycey

Siycey

Üye
Vodafone mu ? :ehe Git tepelerine çök kardeş ,bana biz 24 saat içinde hattınızı açtırıcaz dediklerinde 2 gün sonra hattın belgelerini depodan getitirip sisteme girdirmiştim gözümün önünde.İşlerini çok baştan sağma yapıyolar telefonun hala servise gitmemiş bile olabilir.
Birde cihazı direk aldılar mı sana şikayet formu falan vermediler mi ? Normalde cihazın sorunlarını yazdığın bi kağıt veriyolar.

tayren

tayren

Üye
Vodafone mu ? :ehe Git tepelerine çök kardeş ,bana biz 24 saat içinde hattınızı açtırıcaz dediklerinde 2 gün sonra hattın belgelerini depodan getitirip sisteme girdirmiştim gözümün önünde.İşlerini çok baştan sağma yapıyolar telefonun hala servise gitmemiş bile olabilir.
Birde cihazı direk aldılar mı sana şikayet formu falan vermediler mi ? Normalde cihazın sorunlarını yazdığın bi kağıt veriyolar.
Evet vodafone da sorumsuzluklar var bende vodafone yalın internet başvurusu yapmıştım 10 günü gecmişti hâlâ bağlanmamıştı iptal etmiştim.

AktivasyoneL

Üye
Herhangi bir durum olursa tüketici haklarına git para iadesi işte ama garantiye gitti belgesi olması lazım 3 adet

turancen

turancen

Üye
Bende 5 ay önce faturaya ek lg g3 almıştım :D o zaman bana faturayı zahmet edip vermedilerdi, geçen gün gidip istedim, Allah tan verdiler, faturayı verdiği dosyaya baktım, benim gibi almamış binlerce fatura gördüm orda, sizde almışsanız gidin alın faturanızı, sonra garantide başınız ağrır, illa vodafone vermek zorunda değilsiniz, gidin lg servislerine fatura ile verin daha hızlı işlem yaparlar.

boran9999

boran9999

Üye
arkadaşlar 20 gün önce arızalanan cihazım hala serviste 1 ocak günü eşimin lg g4 telefonuda durduk yere dokunmatik çalışmamaya başladı vodafone götürdüm tamam sevise yolluyalım dediler fakat hiçbir belge vermediler telefonu teslim ettim çıktım sordum ama bi sıkıntı olmaz zaten kamera önünde alıyoruz dediler biz size 15 20 güne ararız dediler bana bi akıl verin ALLAH rızası için ne yapmam lazım yoksa prosödür bumu hepinize iyigeceler arkadaşlar

Siz cihazı yetkili servise vermeniz gerekiyordu (Yada göndermeniz) Cihaz değişimlerini bile anında yapıyorlar burada sıkıntı araya giren kargolama zamanları (Vodafone LG servis kargo -LG servis sıra vs vs bekleme- LG servis vodafone kargo) Beklemenizden başka çareniz yok yada cihazınız kargo yapılmadıysa geri alıp sizin servise ulaştırmanızdır.

• Beğen
Tepkiler: sedatsedat
xmustx

xmustx

Üye
İnsanlara belge karşılığında yada herhangi bir sorunda hakkınızı yedirmemek için neden bir form karşılığında cihazı teslim etmiyorsunuz ? Bu kadar iyi niyet neden ? Güven suistimal edilince onca parayı nerden bulup yenisini alıcaksın ?

• Beğen
Tepkiler: sedatsedat
The Pancar

The Pancar

Üye
Bu vodofone neymiş böyle ya.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
sedatsedat

sedatsedat

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar bugün gidip aldım cihazı daha yollamamışlar bende yarın fırat elektronik e gidip kendim verecem cihazı değişim isteyeceğim inşallah yaparlar
Bende 5 ay önce faturaya ek lg g3 almıştım :Do zaman bana faturayı zahmet edip vermedilerdi, geçen gün gidip istedim, Allah tan verdiler, faturayı verdiği dosyaya baktım, benim gibi almamış binlerce fatura gördüm orda, sizde almışsanız gidin alın faturanızı, sonra garantide başınız ağrır, illa vodafone vermek zorunda değilsiniz, gidin lg servislerine fatura ile verin daha hızlı işlem yaparlar.

Cevap için teşekkürler arkadaşım aklımı başıma getirdin sağol

bugün gidip teslim ettim takip numaramı aldım kafam rahat arkadaşlar sağolun

Son düzenleme:
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Evet vodafone da sorumsuzluklar var bende vodafone yalın internet başvurusu yapmıştım 10 günü gecmişti hâlâ bağlanmamıştı iptal etmiştim.
Bana 28 gün sonra modem yolladılar bende almadım iptal ettim. :ehe

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Vodafone araci orda sen gonderseydin daha hizli olurdu
Forum filan vermelerine gerek yok zaten fatura senin adina bu yeterli belge olayini abartmamak gerek
takip icinde hangi servise gittiyse onlarin sitesinden kotrol et