Öneri LG G2 ile Lumia 1520 cihazları birbirleriyle takaslamak ne kadar mantıklı?

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Evet bende ne kadar yol kat ettiğimizi görmek için bazen black e dönüyorum, gerçekten çok fark var ama bu beni sistemin eksikleri konusunda teselli etmeye yetmiyor:)

Black mi :D aslında bir yerden bulup ilk gdr nin gelmeden önceki halini yuklemeli. Telefon o zaman şimdiye göre telsizdi yeminle. Şimdi şimdi bi anlam kazandı :D

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

dakamon

dakamon

Üye
Sistemi tamamen tasarımı için aldım ben resmen. O kadar eksiğe rağmen çekilmezdi bu sistem. Alim elimde gelişir de diyerek almadım. Tam anlamıyla bu tasarımı beğendim de aldım ben :)

drangela61

drangela61

Üye
Ben 2013 ocak ayından beri wp kullanıyorum evet o zamana göre çok yol kat etti ama daha alacağı da çok yol var bence şimdilik bekle wp10 geldiğinde düşünür taşınır bir karar verirsin ki ben wp10 ile birlikte gerek işletim sistemi gerek mağaza olarak şikayetleri minimize edecek şekilde oturacağını düşünüyorum..

braayn

braayn

Üye
usanmadan okudum burak şahin arkadaşımızın yazısını ama isterse wp hakkında bir kitap yazsın WP ile ilgili düşüncelerimi değiştirmez .Arkadaşın yazdığı yazıda özenle seçilmiş kelimelerle etrafı süslemiş durmuş katıldığım kısımları var katılmadığım kısımları var ios'un aldığı yoldan bahsetmişde pek mantıklı gelmedi şuan iphone 4s 8.1 kurun bakalım nasıl çalışıyor hiç kimse kusura bakmasın ama 3200TL verip ios 8.1 kullanacak değilim ve kaldıki 8.1 bile iphone 6 plusda halen sorunları olan bir sistem zorlu centerda çıktığı ilk gün alan arkadaşım söyledi daha iyi olacak.Bizde işde Wp için daha iyi olacak diyoruz.Hani olurda olmaz daha kötü mu olur.Canın sağ olsun NOKİA der telefonumu değiştiririm.Wp'nin hatrı yok ama NOKİA'nın var.
ilk telefonum:Nokia 5110 ( Antenini Küçültüp kullanıyordum)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

blackss

Üye
Merhaba bugün Lg g2 telefonumu lumia 1520 ile değiştirdim daha önce de Windows Phone lu telefonlar kullandım bunlar sırası ile lumia 920 925 htc 8x di kısacası işletim sistemine yabancı değilim lumia 1520 ile değiştirmem deki en büyük etken büyük ekranda film izlemek ve kamerası daha iyi olduğu içindir bir kaç gün sonra arasındaki farkları yazarım.

caner1010

Üye
Merhaba bugün Lg g2 telefonumu lumia 1520 ile değiştirdim daha önce de Windows Phone lu telefonlar kullandım bunlar sırası ile lumia 920 925 htc 8x di kısacası işletim sistemine yabancı değilim lumia 1520 ile değiştirmem deki en büyük etken büyük ekranda film izlemek ve kamerası daha iyi olduğu içindir bir kaç gün sonra arasındaki farkları yazarım.

hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: blackss
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaş baya bir uzun yazı yazmış ama nedense yazıda beni rahatsız eden noktalar var.
Öncelikle böyle bir blog yazısı hazırlıyorsanız neden kendi telefonunuzun ekran görüntülerini kullanmazsınız. Ya da bu kadar emek verdiğiniz bir yazıda neden Verizon Lumia Icon görselini kendi fotoğrafınız gibi koyarsanız. Ha bu arada yazıyı yazdığı tarihte Pinterest dahil yok dediği uygulamalar resmi olarak mağazadaydı.

Ama şanslıymış cihazı da tarihine göre (Ocak 2014) baya uygun almış.

• Beğen
Tepkiler: caner1010 ve emz

blackss

Üye
Sağol kardeşim bu arada lumia 1520 ile ilk bir kaç saatte batarya suresi ve kamerasına bayıldım lg g2 ninde şarj suresi çok iyidi lakin bu ne yaparsam yapayım azalmıyor