Satılık / Takas LG G3 ile Lumia 1520/930 takas

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 ile Lumia 1520/930 takas
Arkadaşlar bi akrabam elindeki G3 ile takasa girip Lumia 1520 ya da 930 almak istiyor. İlgilenen olursa onun iletişim numarasını verebilirim.
Onun ağzından direkt yazıyorum;
"İstanbul içi LG G3, 13 ay garantisi var, Turkcell'den fatura üzerine alındı, Gold modeli, yazılımsal problem oluştu, garanti yazılımı temizleyemediğinden dolayı kutulu aksesuarlı sıfır cihaz yolladı. 3 hafta beklediğim süre içerisinde ikinci el win işletim sistemli bir telefon aldım ve çok beğendim. şu an win işletim sistemine geçmeyi düşünüyorum. garantili 930 veya temiz 1520 modelini düşünüyorum."

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihazın görsellerini ekleyiniz.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın görsellerini ekleyiniz.
kendisi şu an tatilde, cihazı henüz teslim almadı, cihaz değişimi onaylandı yeni cihazı bekliyor. tatilden dönünce alacak haftaya. o yüzden cihaz görseli yok şu an. dediği gibi sıfır kapalı kutu gelecek.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kendisi şu an tatilde, cihazı henüz teslim almadı, cihaz değişimi onaylandı yeni cihazı bekliyor. tatilden dönünce alacak haftaya. o yüzden cihaz görseli yok şu an. dediği gibi sıfır kapalı kutu gelecek.
Konuya cihazın görseli eklenmelidir, eğer şuan cihaz yoksa konuyu kapatabiliriz, cihaz gelince yine açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...