Öneri Benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Elemanla konuşuyorum da;Yazdıklarına bakıyorum o kadar rahat ki,sürekli bu işi yaparmışcasına relax...Hakaret ediyorum ''biz dostuz sana kıyamam'' diyor.

''ver cihazı yanma'' diyor ve ben başkasına kakalayacaktın o yanacaktı degil mi diyorum; ''evet ama sende onlarda yanmasın'' diyor bana..Şaşırdım kaldım.

Zorlamasam garanti olayını söylemeyecektin degil mi diyorum ''evet'' diyor.

Yani dostunu düdükleyecektin öyle mi diyorum; ''evet'' diyor.

Alışmışsınız harbi salakları kandırmaya diyorum;Pispis sırıtıyor ya eleman :)

Bir de pişmiş pişmiş dalga geçiyor benimle; ''sen çok dürüst bir insansın sana gıptayla bakıyorum.sana yapmamam gerektiğini anladım'' diyor ya :( :)

Yarabbim deliricem üstelik bu herif pazar günü benim yaşadıgım semte gelecek öldürmem lazım herhalde bunu :(

• Beğen
Tepkiler: Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
Elemanla konuşuyorum da;Yazdıklarına bakıyorum o kadar rahat ki,sürekli bu işi yaparmışcasına relax...Hakaret ediyorum ''biz dostuz sana kıyamam'' diyor.

''ver cihazı yanma'' diyor ve ben başkasına kakalayacaktın o yanacaktı degil mi diyorum; ''evet ama sende onlarda yanmasın'' diyor bana..Şaşırdım kaldım.

Zorlamasam garanti olayını söylemeyecektin degil mi diyorum ''evet'' diyor.

Yani dostunu düdükleyecektin öyle mi diyorum; ''evet'' diyor.

Alışmışsınız harbi salakları kandırmaya diyorum;Pispis sırıtıyor ya eleman :)

Bir de pişmiş pişmiş dalga geçiyor benimle; ''sen çok dürüst bir insansın sana gıptayla bakıyorum.sana yapmamam gerektiğini anladım'' diyor ya :( :)

Yarabbim deliricem üstelik bu herif pazar günü benim yaşadıgım semte gelecek öldürmem lazım herhalde bunu :(
Al telefonu git o geldiğinde değiştir telefonları. Canı cehenneme...

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Buarada cihazı sorgulattım ithalat yoluyla kaydedilen imei görünüyor.
Ürünün garantisi konusundaki araştırmalarım sonucunda aşağıdaki resimde görebileceğiniz sonuca ulaştım arkadaşlar...

Karşı tarafın yaptığı bu kadar yanlış hareket ve yalan dolandan sonra(tabii bende dersimi almış bulunmaktayım.Şöyle bir karar aldım durumu adaletli hale getirmek için;

Eleman pazar günü gelecek,cihazın kutusunu garanti kağıdını alacağım + ona verdiğim kulaklığıda alacağım.Konu kapanmış olacak...Bu ona ders olsun.

Çünkü bu kadar pişmişlik,afedersin döneklik,yalan dolan fazla....

Benim sinirlendiğim nokta bu aslında işte;NETLİK YOK anladın mı?Ben zaten takas esnasında tüm opsiyonları kendisine sunmuşum,onunda kalkıp bana şunu demesi gerek;''ya kardeşim bir yola girdik ben kabul ettim ama cihazın aslında durumu bu'' gibi...

Ama ben bu kadar net ve hassas davranırken o kalkıp alavare dalavare işlerine girerse işler değişir.Ne opsiyon kalır ne prosedür!!

Cihazın garantisi yok demesi,tamam kutuyu gönderiyorum diyerek devamında 90 derece dönmesi yan yattı çamura battı v.s hepsi beni caydırıp cihazı alabilmek için.Çünkü değiştirdiğine pişman.Sorun alışamaması v.s değil kesinlikle

Neticede iki tarafın rızası ile gerçekleşmiş bir konu eşitliğin bir şekilde sağlanıp konunun kapanması gerek değil mi?

Nihayetinde ne anladık bu işten;HERZAMAN Kİ GİBİ KİMSEYE GÜVENMEYECEK VE GÜVENECEОİMİZ İNSANLARI ÇOK İYİ SEÇECEОİZ.

furkankaya559758

Üye
Geçmiş olsun. Polise gidip durumu anlat belki yardımcı olabilirler. Tüketici mahkemesi de var ama yardımcı olabilirler mi bilmiyorum. Sendeki mesajları sakın silme onları kanıt olarak kullanabilirsin.

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar şahsın amacı ve bu amaca yönelik sergilediği tavır tamamen takastaki pişmanlığından ötürü cihazı geri almaya yöneliktir.Az önce ithalatçı firma ile görüştüm ve cihazın 2 yıl garantisi olduğunu ve türkiye cihazı olduğunu teyyid ettim.Özellikle ''garantiden yararlanabilmek adına fatura v.s. gerek var mı?'' diye sorduğumda ise ''imei bizde kayıtlı gerek yok'' dediler.

Yani arkadaşlar bu şahıs elinden kolay çıkartabileceği ve nakite çevirebileceği cihazları takaslamaya alışmış,değişik bir alışkanlığı var.Zaten kendisi de ''verdiğim cihazı satmayı denediğini ve kimsenin almadığını itiraf etti.Dolayısıyla LG G2 geri almaya çalışma nedeni de budur.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Bnce verme geri bak garantlymiş bide öle şeymi olur al gülüm olmadı ver gülüm bırak hakkını ara gerekrse mahkemede zaten yazışmalarınızda mevctmuş

fuatyıldırım

Üye
sen kendi telefonunu neden geri almıyorsun hala bu kalpazanla uğraşıyorsunki

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
sen kendi telefonunu neden geri almıyorsun hala bu kalpazanla uğraşıyorsunki
Kardeşim kimseyle uğraşmıyorum,acikcasi saglik problemlerim nedeniyle kucuk obje ve yazilari okuyamiyorum.Buyuk ekran daha kafii...

hospiti

hospiti

Üye
sopa:

Üst Alt