Öneri LG G2 ile Lumia 1520 cihazları birbirleriyle takaslamak ne kadar mantıklı?

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
Kullandım ve gördüm Facebook Androidde öyle ahım şahım bir şey değil. Hem çoğu kişinin dediği gibi hiç ama hiç kötü değil wp Facebook uygulaması. Bende hem çok hızlı hemde başka sorunlarıda yok.
amacım kötülemek degil ama android tabletim var bu uygulamalar çok daha iyi androidte

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Belliki arkadaşım çok hoşuna gitmiş 1520 ama bnde kullanıcısı olarak deısme lg sende kalsa daha iyi olur

braayn

braayn

Üye
ben olsam direk değiştirim tabi 1520 boyutu seni sıkıntıya sokmaz ise değiştir.Lg G2 alacağı son güncellemeyide aldı yada alacak ama 1520 nin önünde koskocaman 2016 sonu var ...

wpfurkan

wpfurkan

Üye
amacım kötülemek degil ama android tabletim var bu uygulamalar çok daha iyi androidte

Ben o kötüleme olayını genel anlamda demiştim sana özel değil yani:)
Facebooka gelince ben Wpde Facebook daha iyi demedim ama kötü de değil. Çok fazla kişi wpnın uygulaması çöpmüş gibi davranıyor ve bunun yanlış olduğunu demek istedim.
Twitter uygulamasını bilmiyorum ama o wpde gerçekten kötüymüş:)

Rainesto

Rainesto

Üye
Ben o kötüleme olayını genel anlamda demiştim sana özel değil yani:)
Facebooka gelince ben Wpde Facebook daha iyi demedim ama kötü de değil. Çok fazla kişi wpnın uygulaması çöpmüş gibi davranıyor ve bunun yanlış olduğunu demek istedim.
Twitter uygulamasını bilmiyorum ama o wpde gerçekten kötüymüş:)
instagramda gerçekten kötü beta olarak çıktı hala beta iki telefon donanımlarıda hemen hemen aynı ama l1520nin kamerası daha iyi g2den üstelik 2016 ya kadar güncelleme sözü var msnin

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz sahibi ile yarın sabah buluşmak üzere sözleştik arkadaşlar,üzgünüm ki şimdilik elveda android ve LG,merhaba windowsphone ve Lumia 1520 :)

Not: Bu değişim kesinlikle memnuniyetsizlik nedeniyle olmamakla beraber tamamen keyfidir.Herkes her iki platform ve cihaza yönelebilir,ki ikiside güzel cihazlardır.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan ve braayn
braayn

braayn

Üye
hayırlısı olsun başkan şimdiden söyliyim memnun kalacaksın gerçi LG 2 alıp L1520 verek kişiyide merak ediyorum .

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
hayırlısı olsun başkan şimdiden söyliyim memnun kalacaksın gerçi LG 2 alıp L1520 verek kişiyide merak ediyorum .
Teşekkür ederim kardeşim..Tamamen keyfi diyelim.Diğer yandan bakıldığında ise her an yeni bir cihaz piyasaya çıkıyor hangi birisini alabilecek ve teknolojiye nereye kadar ayak uydurabileceksin ki?

wpfurkan

wpfurkan

Üye
instagramda gerçekten kötü beta olarak çıktı hala beta iki telefon donanımlarıda hemen hemen aynı ama l1520nin kamerası daha iyi g2den üstelik 2016 ya kadar güncelleme sözü var msnin

Evet resmi olan pek hoş değil ama ben zaten 6tag kullanıyorum ve o çok iyi. Resmi uygulamaları zaten yarı yarıya çöp. Mesela 9gag resmi uygulaması çöp ama Rudy Huynın uygulaması çok iyi. Youtube desen zaten resmi Google uygulaması hiç yok ama ne Android nede Ios Youtube uygulaması güzel. Mytube ikisine de on basar:)
Bunlar tabiki benim kendi görüşüm. Sen ama şimdi Android Youtube uygulaması çok iyi dersen saygı duyarım.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Cihaz sahibi ile yarın sabah buluşmak üzere sözleştik arkadaşlar,üzgünüm ki şimdilik elveda android ve LG,merhaba windowsphone ve Lumia 1520 :)

Not: Bu değişim kesinlikle memnuniyetsizlik nedeniyle olmamakla beraber tamamen keyfidir.Herkes her iki platform ve cihaza yönelebilir,ki ikiside güzel cihazlardır.
Hayırlı olsun. İnşallah kısa sürede alışır ve keyif alırsın.
Bu arada şimdiden sana birkaç tavsiye vereyim. Youtube için bence en iyisi Mytube ama toib de olabilir. Instagram için kesinlikle 6tag. Ve genel olarak Rudy Huynın uygulamalarına bir göz at.

braayn

braayn

Üye
Teşekkür ederim kardeşim..Tamamen keyfi diyelim.Diğer yandan bakıldığında ise her an yeni bir cihaz piyasaya çıkıyor hangi birisini alabilecek ve teknolojiye nereye kadar ayak uydurabileceksin ki?

ben kendime söz verdim bozulmaz ,kırılmaz ve başka bir elzem durum oluşmaz ise 1520nin alacağı son güncellemeye kadar kullanacağım dedim isterse nokia lumla 1590 çıksın ve lazerle yumurta pişirsin yine bu cihazı kullanacağım dediğim gibi taki son güncelleme alana kadar ondan sonra oturup düşüneceğim bu cihazı ilk aldığımda şunlar vardı 3 yılda şunlar geldi ne kadar tatmin oldum ne kadar canım sıkıldı durum değerlendirmesi yapıp wp yolunda ya devam ya tamam .Şuana kadar herşey yolunda onuda söyliyim taleplerimi çok fazlasıyla karşılıyor.Görenide hasta ediyor. :)

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve Rainesto

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Hepimiz için hayırlısı bakalım :)

Rainesto

Rainesto

Üye
Evet resmi olan pek hoş değil ama ben zaten 6tag kullanıyorum ve o çok iyi. Resmi uygulamaları zaten yarı yarıya çöp. Mesela 9gag resmi uygulaması çöp ama Rudy Huynın uygulaması çok iyi. Youtube desen zaten resmi Google uygulaması hiç yok ama ne Android nede Ios Youtube uygulaması güzel. Mytube ikisine de on basar:)
Bunlar tabiki benim kendi görüşüm. Sen ama şimdi Android Youtube uygulaması çok iyi dersen saygı duyarım.
doğru mytube daha iyi arkaplanda müzik çalması apayrı bi özellikle

4MaGuS

4MaGuS

Üye
doğru mytube daha iyi arkaplanda müzik çalması apayrı bi özellikle
toib de de var ancak onun için ön bir ayar yapman lazım her video açtığınızda ama mytubede fark etmiyor hepsinde geçerli sadece şu mytube video arama görüntüleri düzeltilirse süper olur ama oda çok lazım değilde

braayn

braayn

Üye
toib de de var ancak onun için ön bir ayar yapman lazım her video açtığınızda ama mytubede fark etmiyor hepsinde geçerli sadece şu mytube video arama görüntüleri düzeltilirse süper olur ama oda çok lazım değilde
toib ücretli sanırım metrotubede çok iyi

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Şu arkadaşımızın WindowsPhone işletim sistemine dair deneyimini paylaştığı makaleyi okudum.Ve malesef ki bahsettiğim takası gerçekleştirmekten ve dolayısıyla LG G2 cihazım ile vedalaşmaktan vazgeçtim dostlar...

Arkadaşımız resmen kullanıcıların yüreklilikle birbirlerine itiraf edemedikleri şeyleri,açık yüreklilikle dile getirmiş.Cihaz ve işletim sistemine yönelecek arkadaşların (en azından Microsoft silkelenip toparlanana kadar diyelim) makaleyi okumadan hareket etmemelerini önemle belirtmiş olayım.

Hepinize yorumlarınız ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
WP yi şu an kullanmak biraz sabır gerektiriyor çünki, sistem gerçekten çok güzel ve hoş ama eksik yönleri çok fazla.O yüzden elinde güncel bir G2 gibi amiral düzeyde bir cihazın varsa ona sıkıca sarıl ve bırakma,en azından şimdilik:)

• Beğen
Tepkiler: saylhamiosun
dakamon

dakamon

Üye
Valla o sabrı 2 senedir yaşıyorum ben :) 2 sene önceki win8 i şimdi kullansanız kafayı yersiniz :) ahh ahh ne cefa çektik şimdi gelde bırak bu sistemi o kadar mesaimiz var emeğimiz var :)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
Valla o sabrı 2 senedir yaşıyorum ben :) 2 sene önceki win8 i şimdi kullansanız kafayı yersiniz :) ahh ahh ne cefa çektik şimdi gelde bırak bu sistemi o kadar mesaimiz var emeğimiz var :)
aynen ben ilk aldıgımda amber yeni gelmişti ama 2 sene degil benim sürem :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Evet bende ne kadar yol kat ettiğimizi görmek için bazen black e dönüyorum, gerçekten çok fark var ama bu beni sistemin eksikleri konusunda teselli etmeye yetmiyor:)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto