lg g2 32gb ön sipariş verdim sizce iyi ettimmi ? fonksiyonel kılıfı ile 1799tlye sizce nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
-qarapapaq- öncelikle ilginize teşekkürler. Z1 Konusunda yanlışlık yaptım xperia Z olacaktı konuya yazdıktan sonra G2 hakkında bir kaç videoya baktım AT&T versionuydu sanırım 2 adet 2610 mAh lik batarya cıkıyor. 3000 mAh olması lazım değilmi? Sanırım 10-15 gün daha bekleyip bu cihazdan edinen arkadaşların yorumu cok daha belirleyici olur kanısındayım ama kesinlikle iyi bir cihaz. Note3 le G2 arasında kaldım Note3 de bazı donanımlar net değil mesela;
Video : 2160p@30fps, 1080p@60fps (LTE model)/ 1080p (3G model)
CPU : Quad-core 2.3 GHz Krait 400 (LTE model)/ Quad-core 1.9 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 (3G model)
GPU : Adreno 330 LTE Model/ Türkiye için ne olacak?
gibi.

Özellikler net, aklımda yok ama internette araştırırsan bulabilirsin, n9000 olması lazım 3g versiyonunun adı. Exynos uyumlu PowerVR sgx bilmem ne olacak işte gpusu.

G2nin kore modeli 2600mah uluslararası modeli 3000mah imiş...

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bize gelecek olan note 3 ve gpu mali

Invoke

Invoke

Üye
Düzelteyim, şöyleymiş:

SM-N900 – Samsung Galaxy Note III 3G
- CPU: Samsung Exynos 5420 (Octa-Core)
- GPU: ARM Mali-T628 MP6
- RAM: 3 GB LPDDR3 (Channel A+B – 12.8Gbit+12.8Gbit)

boran9999

boran9999

Üye
Sevgili Karapapak yani Mert Verdiğiniz donanımsal değerlere ve LG nin pazar olarak SAMSUNG un gerisinde olması nedeniyle ( SAMSUNG'tan daha iyisini yapmak zorunda)Tercihim G2 den yana olacak ilginize tekrar teşekkür ediyorum iyi forumlar

HighCore

HighCore

Üye
Sevgili -qarapapaq- Verdiğiniz donanımsal değerlere ve LG nin pazar olarak SAMSUNG un gerisinde olması nedeniyle ( SAMSUNG'tan daha iyisini yapmak zorunda)Tercihim G2 den yana olacak ilginize tekrar teşekkür ediyorum iyi forumlar

Şimdiden hayırlı olsun inşallah pişman olmazsın gerçi severek aldıysan pişman olmazsın telefondan tekrar hayırlı olsun artık fotoları bekliyoz :D:D:D:D:D:D

Invoke

Invoke

Üye
Rica ederim , size de iyi forumlar da aslına bakarsan, altta kalacak bir durum yok. Yani buradaki note3 çok ezik işe yaramaz bir note3 değil. Exynoslu S4 ile Snapdragonlu S4 arasında da abartı farklar yoktu. Ha ülkemizde lte olsa o zaman 3g versiyon gelse isyan etmemiz doğal olur :D
Üstte yazmıştım note 3'ün artısı yeni bir iki yazılımsal özellik, biraz daha büyük ekran, artıralabilir hafıza ve s-pen. Yani performans olarak sorun olmazlar. G2 iyi bir cihaz, hayırlısı olsun diyelim.
Benim tercihimi sorarsan, note 3dense G2 alırdım :)

boran9999

boran9999

Üye
Aslında S3 den memnundum İphone5 i öyle bir övdülerki Dedim edinelim birtane Tek artısı tanıdıkların '' Bu Iphone5'mi'' diye sordukları oldu. Iphone5 ten G2 ye geçmem beni pek üzmez sanıyorum :) hatta kesinlikle eminim.Tek ciddi sıkıntısı Hafıza kartı desteği olmaması.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
lan ben ben aldım telefonu millet unuttu beni konu sahibi benm :D

gkcll

gkcll

Üye
-qarapapaq-' Alıntı:
Özellikler net, aklımda yok ama internette araştırırsan bulabilirsin, n9000 olması lazım 3g versiyonunun adı. Exynos uyumlu PowerVR sgx bilmem ne olacak işte gpusu.

G2nin kore modeli 2600mah uluslararası modeli 3000mah imiş...
Yanliz hatirlatayim kore modelinde batarya cikiyor ve sd kart takiliyorGoruntulu gorusme var aslinda ama 3g uzerinden yok 4g gelince sebeke uzeri goruntulu gorusebilinecek yani suc turkiyenin g2 nin degil 3g avrupada bizim 2g gibi ;)

HighCore

HighCore

Üye
Yanliz hatirlatayim kore modelinde batarya cikiyor ve sd kart takiliyorGoruntulu gorusme var aslinda ama 3g uzerinden yok 4g gelince sebeke uzeri goruntulu gorusebilinecek yani suc turkiyenin g2 nin degil 3g avrupada bizim 2g gibi ;)

Hadiii bizim bataryalar 3g de günü zor kapatıyo 4g şarjı napar artık bilniyom :(:(:(:(:(

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Goruntulu gorusme var aslinda ama 3g uzerinden yok 4g gelince sebeke uzeri goruntulu gorusebilinecek yani suc turkiyenin g2 nin degil 3g avrupada bizim 2g gibi ;)
öncelikle kulaktan dolma yanlış bilgilerle insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Avrupa'nın bir çok ülkesine gittim,Abd ve Kanada da bulundum. Turkiye'de gerçekten çok kaliteli mobil şebeke hizmeti var. O çok methedilen Avrupa'nın şu anda 6 ülkesinde 4G hizmeti var. Hem de İngiltereye geçen ay geldi. Şu anda operatorlerimizin verdiği dual carrier hizmetiyle 20mbps dolaylarında hızlar görülüyor bu hızları o ileri refah ülkelerinde biraz zor görürsünüz.

• Beğen
Tepkiler: Dede

Üst Alt