lg g2 32gb ön sipariş verdim sizce iyi ettimmi ? fonksiyonel kılıfı ile 1799tlye sizce nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Biz aslında kar açısından bakmıyoz hani g2 çok daha yüksek o telefondan o açıdan bakıyoz sadece 200 tl verdin üstüne bedava gibi bişi oldu :D

Katılıyorum . :D
200 tl nedir yahu üzerine vererek lg g2 almak ... 2 gün içinde teslim edecekler kısmetse .
En geç çarşambaya ...

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
200 tl nedir yahu üzerine vererek lg g2 almak ... 2 gün içinde teslim edecekler kısmetse .
En geç çarşambaya ...
25inde stoklara girer 26 da kapında görürsün en geç 27

HighCore

HighCore

Üye
En geç çarşambaya ...

Şimdiden hayırlı olsun ben rahatım z'em le :D :D. Haa bide daha telefonu alcan programdı oyundu falan en az 1 haftada telefonu ihtiyaçlarına göre düzenlicen malesef bu böyle :D

Invoke

Invoke

Üye
Şimdiden hayırlı olsun ben rahatım z'em le :D :D. Haa bide daha telefonu alcan programdı oyundu falan en az 1 haftada telefonu ihtiyaçlarına göre düzenlicen malesef bu böyle :D

Önceden android kullandığından biliyor zaten =PBu arada önceki sayfa cidden çok anlamsız mesajlarla dolu :D

HighCore

HighCore

Üye
Invoke

Invoke

Üye
Gelsin de bari bizle güzel bilgiler paylaşın. Bir de ayrıntılı Z1 incelemesi çıksa hoş olucak.
Bugün acaba note 3 mü alsam diye de düşündüm :D

HighCore

HighCore

Üye
Gelsin de bari bizle güzel bilgiler paylaşın. Bir de ayrıntılı Z1 incelemesi çıksa hoş olucak.
Bugün acaba note 3 mü alsam diye de düşündüm :D

O değilde sen biriktire biriktire şirket aççan parayı bulcan :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
ben parafa 5 taksit yaptım

Biz yapabildiğimiz kadar yapıyoz hacı :D 10-12-24 :D
geçen birini gördüm 1.60 boyu var adamın note 2 yi kulağına getiriyor adamın kafa tamamen ortadan kayboluyo

Ben tabletle gezen gördüm, kulağına dayamış tableti konuşuyor, otobüste :ehe
Telefonlar az daha büyürse televizyona gerek kalmıcak :D

Hea 6.44 Zultra mı alsam acaba diyorum :ehe

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Biz yapabildiğimiz kadar yapıyoz hacı :D 10-12-24 :D

Ben tabletle gezen gördüm, kulağına dayamış tableti konuşuyor, otobüste :ehe

Hea 6.44 Zultra mı alsam acaba diyorum :ehe
samsungun çok güzel led tvleri var onlardan al :D

HighCore

HighCore

Üye
Boşverin projektör al kendine :D bitsin gitsin yada git dev ekran al ekran istiyosan illa :D

Üst Alt