lg g2 32gb ön sipariş verdim sizce iyi ettimmi ? fonksiyonel kılıfı ile 1799tlye sizce nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
G Pro da kötü cihaz değil arkadaşlar... :tebessüm:Burdaki yorumlarım beni Z1den G2ye doğru çekiyor, bir de Z2 haberleri var tabi bunda etkili olan, bir de hoparlörüne bağlı :D

gkcll

gkcll

Üye
sene sonunu beklersn kılıfı alamassın yanında haberin olsn
nasip kısmet bende g pro nun kapısından döndüm valla tam alıyordum ama son 8gün sabredicem
g pro da herşey düşünülmüş gerçekten lg işini çok güzel yapıyor reklam yetersiz samsung reklamdan kazanıyor çoğu kişi samsunga neden para verdiğini bilmiyor g pro karşılaştırmalarında halen s3 diyorum diyenler var buda reklamın güçlü yapısının kanıtı

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR BEN 32GB ALDIM 1799A 129TL LİK KILIFI İLE FİYATLARIN UCUZLAMASINI BEKLEYEN ARKADAŞLAR HİÇ BEKLEMESİN KILIF İLLAKİ ALICAKSINIZ O CİHAZA BENCE DİREK ÖN SİPARİŞTE ALIN SONRA PİŞMAN OLURSUNUZ.1600E İNSE 32GB 120 TL KILIFA VERCEN O BİLE ZOR YANİ

KayraBey

KayraBey

Üye
120 lira kılıf mı olur Allah aşkına : )

KayraBey

KayraBey

Üye
120 lira kılıf mı olur Allah aşkına : ) yada şöyle söyleyeyim. O kılıfa o parayı vermem :D

Invoke

Invoke

Üye
Hacı onun 120 etiketi olduğuna bakma sen, hem zamanla ucuzlayacak tabi ama 1800 lira erken sipariş iyi fiyat bence. Sorun yok yani. Kazıklanmadın. LG iyi iş gördü bu sefer :tebessüm:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaşlar gereksiz tartışmalara sebebiyet vericek yorumlardan kaçınalım. Konudan 20'den fazla mesaj sildim. Bu da ne kadar boş bir tartışmanın yaşandığını gösterir herhalde. Tekrarı halinde konuya yazık olur. Forum kuralları dahilinde konu devam edebilir.

• Beğen
Tepkiler: Dede

yamakas-i

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONDA GÖRÜNTÜLÜ konuşma yokmuş doğrumu eğer yok sa saçmalık birde 16 gb yeterli olmazmı 32gb arasında200 tl fark var az değil yani

KayraBey

KayraBey

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONDA GÖRÜNTÜLÜ konuşma yokmuş doğrumu eğer yok sa saçmalık birde 16 gb yeterli olmazmı 32gb arasında200 tl fark var az değil yani
Görüntülü görüşme yapılamadıktan sonra önde kamera olmasının hiç bir anlamı yok bence...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şebeke üzerinden görüntülü görüşme son zamanlarda çıkan bir çok cihazda yok. Ön kamera genel olarak skype vb uygulamalarla görüntülü görüşme için kullanılıyor. Zaten mevcut fiyatlarla şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapmak akıl karı değil.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
şebeke üzerinden görüntülü görüşme son zamanlarda çıkan bir çok cihazda yok. Ön kamera genel olarak skype vb uygulamalarla görüntülü görüşme için kullanılıyor. Zaten mevcut fiyatlarla şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapmak akıl karı değil.
Örneğin aylık her yöne 500 dakika konuşma paketim var. Bu paket sadece sesli görüşmeler için midir?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Kısa bir süre önce galaxy S3 ve general mobile discovery arasında görüntülü görüşme yaptım. Demek bazı telefonlar desteklemiyor.

boran9999

boran9999

Üye
32 Gb olandan almayı düşünüyorum yanlız kafamı kurcalayan 1 kaç soru var?

1. si Şuan Iphone5 Kullanıyorum öncesinde Galaxy s3 kullanıyordum Iphone5 den ilk Hafıza 16Gb yönünden sıkıntılar çekiyorum benim için minumum 32 Gb olmalı

2. si Kim ne derse desin Galaxy S3 deki ekran kalitesi İphone5 de kesinlikle yok Bu benim için çok önemli Sony Z1 de denedim ekran kalitesi bu 2 sinin yakınlarından bile geçemiyor.

3. ses kalitesi İphone5 de tartışmasız 1. Shure SE425 Kulaklıkla

Bilgili arkadaşlara soruyorum Ekran kalitesi ileri düzeydemidir? Ses kalitesi nasıldır?(bu zor bir soru oldu :) ) Güncelleme durumu nasıl olur? Bunları bilmek istiyorum.

Büyüklük dışında Galaxy Note 3 ile G2 arasında hangisini tercih etmek lazım? İşin parasal yönü önemli değil Yanlız Note3 de yazılan bir çok donanım LTE modelinde var (işlemci GPU gibi yada 60Fbs kamera gibi donanımlar değişkenlik gösteriyor olabilir.)

Bilgili arkadaşlardan öneriler bekliyorum. İyi forumlar?

Invoke

Invoke

Üye
1. Ekran kalitesi S3den daha iyidir, emin ol. (Ayrıca Z1'i nerde buldun da denedin, merak ettim doğrusu. Z diyecektin sanırım.) (2.sayfada bir kaç video koymuştum True HD IPS hakkında googleda aratırsan da bulursun, yine 2.sayfada amoledle karşılaştırma videosuda var.)

2. Ses kalitesi idare ederdir bir htc one değildir. (Sende farkındasın ki cihazı kullanmadan, ses konusunda düzgün yorum yapmak mümkün değil)

3.Güncelleme konusunda net bir şey söylemek doğru olmaz, ama diğer androidlerden farklı olmaz bir S4'ün kaderi neyse bu da öyle olacak 3-5 güncelleme sonra biter. Iphonelar ile bu konuda yarışamaz. Ama LG güncelleme vermiyor laflarına aldanma. Ağzı olan konuşuyor, ne yazık ki.

Note 3'ün G2'ye göre tek artısı kalemi ve daha çok tablete yakın olması ve yeni multiwindowu air commandi belki biraz daha kullanışlı yapar. Onun dışında performans olarak G2 en iyilerinden. Şuanki en iyi donanıma sahip, altta kalmaz. Kamera olarak daha iyi olabilir note 3den... Bir de note 3'ün hafıza kartı desteği önemli bir artı gibi. Aralarında abartı farklar yok kişisel tercihler artık siz seçin. G2 alırsanız "ah ulan keşke note 3 alsaydım bu cihaz çok dandikmiş" demezsiniz.

• Beğen

yamakas-i

Üye
Kardeşim s3 bile var görüntülü konuşma bu kadar iddialı bir telefonda düşünülmemesi düşündürüyor

Invoke

Invoke

Üye
Görüntülü görüşme var zaten, şebeke üzerinden yok :D

boran9999

boran9999

Üye
-qarapapaq- öncelikle ilginize teşekkürler. Z1 Konusunda yanlışlık yaptım xperia Z olacaktı konuya yazdıktan sonra G2 hakkında bir kaç videoya baktım AT&T versionuydu sanırım 2 adet 2610 mAh lik batarya cıkıyor. 3000 mAh olması lazım değilmi? Sanırım 10-15 gün daha bekleyip bu cihazdan edinen arkadaşların yorumu cok daha belirleyici olur kanısındayım ama kesinlikle iyi bir cihaz. Note3 le G2 arasında kaldım Note3 de bazı donanımlar net değil mesela;
Video : 2160p@30fps, 1080p@60fps (LTE model)/ 1080p (3G model)
CPU : Quad-core 2.3 GHz Krait 400 (LTE model)/ Quad-core 1.9 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 (3G model)
GPU : Adreno 330 LTE Model/ Türkiye için ne olacak?
gibi.

KayraBey

KayraBey

Üye
Aslında şimdi düşündüm de olupta kullanmamak var. Ben kullanmam mesela :D

Üst Alt