lg g2 32gb ön sipariş verdim sizce iyi ettimmi ? fonksiyonel kılıfı ile 1799tlye sizce nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
LG son zamanlarda çok güzel cihazlar yapmaya başladı. Özellikle amiral gemisi cihazlar konusunda performansı taktire șayan.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Invoke

Invoke

Üye
Lg ciddi anlam da kaliteli bir markadır .
Kullanmayan bilemez diyip geçelim . :)

Aynen.

Misal 4x i aldım bugün elime taş gibi cihaz. Panel iyi tasarim iyi malzeme iyi :good:

Ben 2-3gün önce baktım teknosada, tasarım vs gayet şıklar, dediğin gibi iyi. Ve özellikle ekranı oradaki tüm cihazlardan daha iyi duruyor. Samsunglar Sonyler Lumialar yanyana koy bak G'nin, G Pro'nun ekranı çok daha kaliteli duruyor.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Aynen.

Ben 2-3gün önce baktım teknosada, tasarım vs gayet şıklar, dediğin gibi iyi. Ve özellikle ekranı oradaki tüm cihazlardan daha iyi duruyor. Samsunglar Sonyler Lumialar yanyana koy bak G'nin, G Pro'nun ekranı çok daha kaliteli duruyor.
g pro mu lg g2den bahsediyorum ama ?

pirenuri

pirenuri

Üye
Tabi kendi bileceğin iş. LG'yi bilmeyen çok insan var ama bu kötü olduğu göstermez babalar gibi marka.
Böyle konuşuyorsun da o paralara s4 yerine gidip onu almışsın ama senin telefonun güncelleme almazken s4 2-3 Güncelleme almış olacak

Invoke

Invoke

Üye
g pro mu lg g2den bahsediyorum ama ?

G2de aynı şekilde... Adam LGye para vermem demiş, ardından iyi marka denmiş, ben de gittiğimde G Pro olduğu için o örneği verdim. (G2 aynı serinin sonraki cihazı daha iyi yani) Aynı True HD IPS ekrana sahipler zaten. Hoş teknolojileri var. Zerogap touch... Alttaki videolara bakabilirsin istersen:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Enjoy big screen without the bulk (Telefonu büyütmeden ekranı büyüttük diyo, sony'e dis atmış :D )

Kerim.

Kerim.

Üye
Böyle konuşuyorsun da o paralara s4 yerine gidip onu almışsın ama senin telefonun güncelleme almazken s4 2-3 Güncelleme almış olacak
G2 s4ten kat kat ustun bir cihaz bu arada lg nin artik guncelleme problemi yok.hatta 800mhzlik adreno200lu optimus l5e bile 4.1.2 verdiler ve yazilim basarili gerek arayuz gerek akicilik.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye

Birincisi, ben o cihazı almadım.

İkincisi, evet, S4dense G2yi tercih ederim. Donanım, ekran, tasarım, malzeme, kamera, hatta çok sevilen touchwizdense lgnin arayüzünü de tercih ederim vs vs... Her şeyiyle S4den altta kalacak hiç bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bu cihazın 32gbı 1800lira 16gbı 1600lira ile gelirken, S4 2000lira ile geldi değil mi?

Üçüncüsü, ne yazık ki tüm androidlerin kaderi bu nexuslar dışında. Bu cihazda S4 kadar güncelleme alır, lg güncelleme vermiyor samsung bu iş de bir numara mı zannediyorsun? Herkes güncellemesini alınca bir coşuyor, alamayınca vay be diyor işte şu marka verdi. Sony 2011lere güncelleme verin çok övüldü mesela, aynı seviye samsung cihazı olanlar çok sövdü samsunga ama lafa gelince sony güncelleme vermiyor deniyor. Yani uzun lafın kısası, hepsi aynı. Nexuslar hariç.

pirenuri

pirenuri

Üye
Birincisi, ben o cihazı almadım.

İkincisi, evet, S4dense G2yi tercih ederim. Donanım, ekran, tasarım, malzeme, kamera, hatta çok sevilen touchwizdense lgnin arayüzünü de tercih ederim vs vs... Her şeyiyle S4den altta kalacak hiç bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bu cihazın 32gbı 1800lira 16gbı 1600lira ile gelirken, S4 2000lira ile geldi değil mi?

Üçüncüsü, ne yazık ki tüm androidlerin kaderi bu nexuslar dışında. Bu cihazda S4 kadar güncelleme alır, lg güncelleme vermiyor samsung bu iş de bir numara mı zannediyorsun? Herkes güncellemesini alınca bir coşuyor, alamayınca vay be diyor işte şu marka verdi. Sony 2011lere güncelleme verin çok övüldü mesela, aynı seviye samsung cihazı olanlar çok sövdü samsunga ama lafa gelince sony güncelleme vermiyor deniyor. Yani uzun lafın kısası, hepsi aynı. Nexuslar hariç.
Umarım pişman olmazsınız ama benim gözümde lg mobil platformda başarısız ve telefonları da almaya değer değil. Ayrıca bu güncelleme sorunu her android cihazda var tamam da lg de daha çok sorun çıkıyor. Şahsen ben androidi hiç sevmem, çok da kullanmayı denedim ama olmuyor. Sistemden sisteme güncellemeler değişiyor . Şuanda benin telefonumun 2016 ya kadar güncelleme sıkıntısı olmayacak. Bu da androiddekine nazaran daha çok bir destek demek . Uzun lafın kısası lgye pek güvenmiyorum,inşallah aldığında pişman olmazsın hayırlı olsun

Invoke

Invoke

Üye
Umarım pişman olmazsınız ama benim gözümde lg mobil platformda başarısız ve telefonları da almaya değer değil. Ayrıca bu güncelleme sorunu her android cihazda var tamam da lg de daha çok sorun çıkıyor. Şahsen ben androidi hiç sevmem, çok da kullanmayı denedim ama olmuyor. Sistemden sisteme güncellemeler değişiyor . Şuanda benin telefonumun 2016 ya kadar güncelleme sıkıntısı olmayacak. Bu da androiddekine nazaran daha çok bir destek demek . Uzun lafın kısası lgye pek güvenmiyorum,inşallah aldığında pişman olmazsın hayırlı olsun

Sağol =)
Senin gözünde öyle ama mobil platformda lg ile sony özellikle bu yıl epey ayağa kalktılar. G ve G Pro çok iyiydi. Z'yi her ne kadar çok eleştirsek de adamlar geçen sene zarar etmişti bu sene kar ettiler yani eskisi gibi başarısız değiller. LG yakında Samsung'a yetişir, belki ileride geçer bile, Google da araları iyi, yeni nexusta lg ile geliyor ohhh :D . Sony'nin biraz daha kasayı aynı tutup ekranı büyütmeye çalışması lazım.

Neyse teşekkür ettim, umarım alanlara hayırlı olur diyerekten bitirmek istiyorum. :D

HighCore

HighCore

Üye
G2de aynı şekilde... Adam LGye para vermem demiş, ardından iyi marka denmiş, ben de gittiğimde G Pro olduğu için o örneği verdim. (G2 aynı serinin sonraki cihazı daha iyi yani) Aynı True HD IPS ekrana sahipler zaten. Hoş teknolojileri var. Zerogap touch... Alttaki videolara bakabilirsin istersen:

Enjoy big screen without the bulk (Telefonu büyütmeden ekranı büyüttük diyo, sony'e dis atmış :D )

Hahahahahahhahaha güldürdün yaa sony ye dis atmış gece gece valla allahts seni güldürsün :D

Türe

Türe

Üye
Lg özellikle en iyi panelleri kendi cihazlarına saklıyor. Apple'ın da bir ara panellerini yapmıştı sanırım.

Türe

Türe

Üye
Wp ler güncellemeye muhtaç old. Için alman da gerekir. Android oturmaya yaklaşmışken çok sık güncellemeye lüzum yok. 4.3 ve 4.4 ten sonra 5 oturtacak.

• Beğen
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
windows phone dediğin ne dirki :D her uygulama para vermek tir marketin bakkal olmasıdır.

KayraBey

KayraBey

Üye
Arkadaşlar herkes sevgisini kendine saklasın lütfen. Bende bu telefonu alacağım inşallah ama yıl sonunda.

gkcll

gkcll

Üye
hayellerin telefonu desek olur bende g2 alacaktım tüekiyeye geç geliyor diye g pro aldık yapacak bişey yok g pro da güzel artı lg kullanmadan kimse kötülemesin lg basit bi firma değil zaten çok kaliteli ve sağlam bi marka

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herkes sevgisini kendine saklasın lütfen. Bende bu telefonu alacağım inşallah ama yıl sonunda.
sene sonunu beklersn kılıfı alamassın yanında haberin olsn
hayellerin telefonu desek olur bende g2 alacaktım tüekiyeye geç geliyor diye g pro aldık yapacak bişey yok g pro da güzel artı lg kullanmadan kimse kötülemesin lg basit bi firma değil zaten çok kaliteli ve sağlam bi marka
nasip kısmet bende g pro nun kapısından döndüm valla tam alıyordum ama son 8gün sabredicem

Üst Alt