Lenovo IdeaPad Z580 59-352526 vs ASUS K55VJ-SX031D - Hangi model,neden alınmalı veya alınmamalı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye

Aynen öyle:)

Sende benim gibisin:ehe eski pcyi server pcsi yaptım 7/24 açık torrent leri falan ona indirtiyorum :ehe

yaz gelsin laptop alayım bende öle yapacam.Laptopdanda oyun oynuyacağım.pc'den 7/24 film oyun indircem:zuhaha:

ozakin70

ozakin70

Üye
An itibari ile siparis etmis bulunuyorum yarin 6 da elimde inş.:D:thumbup:Asuscu olduk gari:D

ozakin70

ozakin70

Üye
635m var demi.crysis3 yükle dene yüksek ayarda kasma olacakmı

Bunu denemedimde Age of Empires II HD/ assassin's creed 3/ NFS Hot Purseit / Ets2 yukledim ayarda yag gibi akiyor mubarek yakinda gta 4te kuracam:D:thumbup:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Crysis 3 medium ayarlarda çok az kasmayla oynanıyor :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Crysis 3 medium ayarlarda çok az kasmayla oynanıyor :)

Crysis sevmedigim icin yuklemedim onun yerine AC3 indirdim ayarlarda cok stabil oynuyorum :thumbup: gta4 bulursam onuda yukleyecem gta serisini severim ama yanlardan siyah yapiyor kucuk gosteriyor gta san da oyle yapti bide 4 u deneyelim :D

Uhops

Uhops

Üye

Crysis sevmedigim icin yuklemedim onun yerine AC3 indirdim ayarlarda cok stabil oynuyorum :thumbup: gta4 bulursam onuda yukleyecem gta serisini severim ama yanlardan siyah yapiyor kucuk gosteriyor gta san da oyle yapti bide 4 u deneyelim :D

siyahtan kurtulmak için çözünürlüğü değiştir.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yanlardan siyah dediğiniz ekranın çözünürlüğü ile alakalı oyun açıkken win tuşuna basıp masaüstüsünde sağ tıklayın ekran çözünürlüğünden 1024*768 yapın daha sonra yine sağ tıklayıp grafik işlemci ayarlarından pano sığdırma yazar ya da ayarlarda falan görürsünüz markaya göre değişiyor tam ekran ölçeklendir diye seçenek var bunu yaptıktan sonra oyuna girin tam ekran olduğunu göreceksiniz daha sonra tekrar çözünürlüğü 1366*768 yapabilirsiniz yani normal ayarına dönebilirsiniz artık sıkıntı olmaz.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Yanlardan siyah dediğiniz ekranın çözünürlüğü ile alakalı oyun açıkken win tuşuna basıp masaüstüsünde sağ tıklayın ekran çözünürlüğünden 1024*768 yapın daha sonra yine sağ tıklayıp grafik işlemci ayarlarından pano sığdırma yazar ya da ayarlarda falan görürsünüz markaya göre değişiyor tam ekran ölçeklendir diye seçenek var bunu yaptıktan sonra oyuna girin tam ekran olduğunu göreceksiniz daha sonra tekrar çözünürlüğü 1366*768 yapabilirsiniz yani normal ayarına dönebilirsiniz artık sıkıntı olmaz.

Bu sorun ps3 te de vardı uyuz olurdum :zzz: sattım kurtuldum:eller:

Üst Alt