Hedef "Lenovo Z580 i5-8GB-500GB-Nvidia 635M" - Ancak bazı sorularım var,özellikle kullanıcılarına...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

Win7 candir :ehe abi birde bende Windows 7 ve 8 cdleri yok bir bilgisayarciya rica etsem adam bana benden niye almadin diye sover o yüzden abi iso dosyasını bir yerden bulup cd ye yazdirmayi düşünüyorum iso dosyasi için bana saglam bir link verebilir misin?

WINDOWS 7 64bit ultimate lazım abi :) şimdiden teşekkürler:tşk:
paylaşımı forumumuzda yasak :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n

deepmano

Üye
Sen ne yapmışsın yaw ps3le zaten bilgisayardaki oyunların daya iyisini oynardın s3 ilede canın sıkıldımı takılırdın

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Sen ne yapmışsın yaw ps3le zaten bilgisayardaki oyunların daya iyisini oynardın s3 ilede canın sıkıldımı takılırdın

:nono: bilgisayara zaten ihtiyacım vardı ps3 lede pek oyun oynayamiyordum makine yatiyordu evde yani:evet: tek sorun telefonsuz kaldım :( ama onuda kardeşimin s2 sini elden taksitle satın alarak cozdum :evet:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bu arada windows 7 kuracaksanız bence professional sürümünu kurun.

Ultimate'in Professional'den fazlalığı 35 dil seçeneği ve BitLocker şifreleme yazılımı.

Eğer "Bu gün de PC'mi portekizce yada ibranice kullanayım ve disklerimi şifreleyeyim ki hard disk'imi söküp başka pc'ye takarlarsa açılmasın" demiyorsanız yani bunlara ihtiyacınız yoksa Win7Professional işinizi görecektir :good:

ozakin70

ozakin70

Üye

Ultimate'in Professional'den fazlalığı 35 dil seçeneği ve BitLocker şifreleme yazılımı.

Eğer "Bu gün de PC'mi portekizce yada ibranice kullanayım ve disklerimi şifreleyeyim ki hard disk'imi söküp başka pc'ye takarlarsa açılmasın" demiyorsanız yani bunlara ihtiyacınız yoksa Win7Professional işinizi görecektir :good:

Cok dogru tespit tebrik ediyorum ama ben olsam ultimate kurarim yani lenova z580 e

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

o zaman ben Windows 7 Professional x64 kuruyorum değil mi ? :hmmm

- - - Eklendi - - -

Cok dogru tespit tebrik ediyorum ama ben olsam ultimate kurarim yani lenova z580 e

ultimate ile professional arasındaki farklara bak dil desteğine ihtiyacım yok sadece Türkçe olsun yeter zaten HDD şifreleme gibi birşeye hiçmi hiç ihtiyacım yok :evet:

- - - Eklendi - - -

Google bey yardımcı olabilir :ehe:

bakıyorum :),virüs girecek diye korkuyorum o yüzden senden yardım istedim abi :evet:

- - - Eklendi - - -

bu arada 4GB't ramli modelin yerine sanırım 6GB't ramli modeli alıyorum,dün gece 4GB'tlığın siparişini verdim adam bana 1 mayısta kapalıyız dedi perşembe günü göndeririz dedi sonra bugün de dolar düştü bende pcdepo'dan yeni eft li sipariş geçtim ve farkını eft ile adamın hesabına aktardım inşallah pürüzlük çıkartmaz :eller: zaten sanırım 15Gün içinde bu tarz değişimler için yasal hakkımız oluyor :evet:

ardacumhur

ardacumhur

Üye

o zaman ben Windows 7 Professional x64 kuruyorum değil mi ? :hmmm

ultimate ile professional arasındaki farklara bak dil desteğine ihtiyacım yok sadece Türkçe olsun yeter zaten HDD şifreleme gibi birşeye hiçmi hiç ihtiyacım yok :evet:

Aynen :evet: Win7ProX64 sizin için mükemmel olacaktır.:good:

ozakin70

ozakin70

Üye
sifreleme kullanmazsan zaten gerek yok ultimate e professional yeter

Teom@n

Teom@n

Üye
Haydi hayirlisi.

Artik seni derbeder yapan eski bilgisayarindan kurtulacaksin sonunda. :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
bizim apartman 10 katlı,10. kata çıkıp kendisini aşağı atmayı planlıyorum :hmmm :ehe

z580 elime geçti çok hoşuma gitti pc vallaha iyi kide almışım :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bizim apartman 10 katlı,10. kata çıkıp kendisini aşağı atmayı planlıyorum :hmmm :ehe

z580 elime geçti çok hoşuma gitti pc vallaha iyi kide almışım :)

pcdepo ile ilgili bir sıkıntı yaşadınmı kullanıcılar güvenemiyor pek ben sıkıntı yaşayanı görmedim alan biri olarak yorumunu almak istedim :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

pcdepo ile ilgili bir sıkıntı yaşadınmı kullanıcılar güvenemiyor pek ben sıkıntı yaşayanı görmedim alan biri olarak yorumunu almak istedim :)

kargo hariç hiçbir sıkıntı yaşamadım,ups kargo adamların kalitesini bozuyor geç teslimat yapıyorlar onun haricinde adamlar bu işin prosu yani :):pro:

ozakin70

ozakin70

Üye
Ben Asus K55VJ SX077D i pcdepodan alacaktım kargosuydu şuyuydu buyuydu 1800 e geliyor hemen hemen çarşıyı bi araştırayım dedim 2000 1900 gibi fiyat verdiler yani ordaki personel verdi fiyati sahibi tanidik yarın babamla gitçem pc depodaki gibi 12 taksite 1800 e indirip alcam inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt