Yardım Laptopta anlayamadığım bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
önceden yapıpda şimdi yapamadığın bişey varsa anlarsın ya da ses kısma tuşları parlaklık tuşları ses açma kısma tuşları kısacası fn ve f tuşları yanıt vermiyorsa kullanamıyorsundur

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tarama bitsin tamamen pcyi kapat aç bakalım aynı şekilde olacak mı olmazsa sıkıntı yoktur zaten

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
önceden yapıpda şimdi yapamadığın bişey varsa anlarsın ya da ses kısma tuşları parlaklık tuşları ses açma kısma tuşları kısacası fn ve f tuşları yanıt vermiyorsa kullanamıyorsundur
Yok çok şükür öyle bir sorun yok. Her işlev çalışıyor. Kısıtlanmış bir komutla karşılaşmadım şu ana kadar. Yalnızca movie maker yok pc de . normal de olması gerekmiyor mu ? yoksa windows 8 lerde kaldırdılar mı bu video düzenleme aracını ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Yok çok şükür öyle bir sorun yok. Her işlev çalışıyor. Kısıtlanmış bir komutla karşılaşmadım şu ana kadar. Yalnızca movie maker yok pc de . normal de olması gerekmiyor mu ? yoksa windows 8 lerde kaldırdılar mı bu video düzenleme aracını ?
kaldırılmılış olabilir belki ama indirisin full sürümünü link verebilirim özelden

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ettim

MaxipmaN

Üye
Donuk donuk yazma bendr 8.1de bluetut acınca oluyor mahvoluyor laptop

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bende sizdeki sorunlar yok@messevim hocam. Fakat bir şikayetim var. Laptop güncelleme yaparken yeniden başlatma sırasında siyah ekranda çok bekliyor ama sonra kendiliğinden açılıyor.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Bende sizdeki sorunlar yok@messevim hocam. Fakat bir şikayetim var. Laptop güncelleme yaparken yeniden başlatma sırasında siyah ekranda çok bekliyor ama sonra kendiliğinden açılıyor.
Bendeki sorun cözuldu. Virus bulasmis.

Antivirusu acilista taramasi icin ayarlamis olmayasiniz? Cunku benim pc güç tusuna bastiktan sonra en fazla 10 saniyede aciliyor.

ByKatre

ByKatre

Üye
Bendeki sorun cözuldu. Virus bulasmis.

Antivirusu acilista taramasi icin ayarlamis olmayasiniz? Cunku benim pc güç tusuna bastiktan sonra en fazla 10 saniyede aciliyor.
aynen hocam bendede olmaya başladı yazarken takılma falan fan normal ama bende eseti indireyim bari :hmmm

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
ByKatre

ByKatre

Üye
Esedi ben pek sevmedim . dosyaları olduğu gibi siliyor. o esed yüzünden onlarca fotoğrafım heba olmuştu.
Allahallah bende hiç öyle olmadı birde avastı mı dneesem acaba bu zamana kadar hep eset kullandım D:

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Esedi ben pek sevmedim . dosyaları olduğu gibi siliyor. o esed yüzünden onlarca fotoğrafım heba olmuştu.
Eset direk silmez. Karantinaya alır şüpheli dosyayı dosyadan eminsen geri yükleyip tarama dışı bırakabilirsin. Bazı oyun cr@acklerinin dll dosyalarını virüs olarak algılıyor mesela onları tarama dışı bırakıp oynuyorum.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

Üst Alt