[L5][E610/E612/E617][ROM][4.4.2 KİTKAT] Unofficial CyanogenMod 11 Builds Çıktı!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

mahmah002

mahmah002

Üye
Stock romun da dosyalarini atar misin?

erdo535

erdo535

Üye
Verdiğim dosyayi hafiza kartina atin yukleme sirasi geldiği zaman cwm den flashlayin
Eski ROM silinir hocam wipe data yaparken zaten tel sifirlaniyo ama eski romun dosyalarida var isterseniz
Son sorum olacak 4.4.2 yükledim diyelim sonra eski rom'unu tekrar yüklesem root erişimini kaldırsan garanti tekrar işlermi ? :D

harun kaya özdemir

Üye
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ NASIL ALIYORUZ?

Son düzenleme:
doa64

doa64

Üye
Garanti tekrar işler mi bilmiyorum :-) ekran alıntısı bazı telefonlarda özel kombinasyon tuşlarla bazılarında da program yükleme yoluyla alınabiliyor

kule169

kule169

Üye
    Konu Sahibi
erdo535

erdo535

Üye
rom yüklenmiyo hata veriyo ve telefon açılmıyo yardım edin nasıl düzeltecem

Son düzenleme:

hyavuzas

Üye
tlefon e612 ydi e610 oldi v20d oldu simdi nasil 20cye gecicem kdz uptader hata veriyor yardimm edinndriver eksikmiş yaptım kdz yükleniyor suan sonra romumuda kurarım :D

asgz

asgz

Üye
rom yüklenmiyo hata veriyo ve telefon açılmıyo yardım edin nasıl düzeltecem
Yanlış rom indirmiş olabilirsiniz indirmede sorun olmuş dosya hatalı inmiş olabilir tekrar kontrol edin

erdo535

erdo535

Üye
ne yaptıysam olmadı orjinal romunuda yükleyemedim mecbur teknik servise yolladım :(

hyavuzas

Üye
gappsi linkleri kırık yeniler msin

dmrc3535

Üye
BEYLER BAT DOSYASINI NASIL ÇALIŞTIRACAGIZ TELEFONDA

volkanleventer

Üye
kardeş ikinci linki yenilermisin

wolf_34

Üye
Volki kanka link sıkıntılı ya başka yerden almak lazım

• Beğen
Tepkiler: volkanleventer

hyavuzas

Üye
eyvallah rom da uygulamalar sd karta tasinmiyordu ins duzeltmislerdir

volkanleventer

Üye
aga yükledim tel açılmıyor nabayım

volkanleventer

Üye
başka bir yerden rom ındırıp yukledım oyle açıldı , bu romu kurmuyo benım tel başarısız diyohacım 4.1.2 ye geri nasıl yükleyeceğim söylersen sevinirm

kule169

kule169

Üye
    Konu Sahibi
başka bir yerden rom ındırıp yukledım oyle açıldı , bu romu kurmuyo benım tel başarısız diyohacım 4.1.2 ye geri nasıl yükleyeceğim söylersen sevinirm
Haci optimus l5 kdz yükleme diye arat google amcaya bulursun

volkanleventer

Üye
eyvallah sağolasın kardeşimkardeş sana da çok soru sordum kusura bakma da :D son bir sorum olacak şu cwm 6.0.2.8 gözüküyo bende onu nasıl senin dedğin sürüme yükselticemtamam eyvallah kanka yaptım :D

Üst Alt