[kurtuluş40] N8 Belle Refresh 111.040.1511 v1.1-27-10-2012

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
kurtuluş senden bi ricam var. Bu cfw nin tüm widgetlerini ve ekstra yüklenmis proğramların cıkmış halini yükleyebilirmısın. Bide androidlerde ana ekranda güzel anımasyonlar var hareketli galaksi doğa kuş lar gibi daha çok gçrselleşme yani yapılabilir mi. Yoksa bu cfw çok güzel olmuş bide şarjım çabuk bitiyo bunada bi el atsan. Çok soru sordum . Saygılar.
Öncelikle symbianda hareketli duvar kağıdı olmuyor maalesef,ayrıca şarzım az gidiyor diyorsun ve bunları istiyorsun üstelik,tam bir tezat yani

svestica

svestica

Üye
kurtuluş kardeşim benim telin güvenlik şifresini unuttum yani bilmiyorum ve çözemedim 10 kere yazılım attım nokia n8 in ilk yazılımına döndüm ama yinede de güvenilik şifresi hiç değişmedi yani sıfırlanmadı. allahtan güvenlik modu kapalı telefonu lullanabiliyorum ama hard format yada fabrika ayarları gibi bölümleri kullanamıyorum kodu istiyor. ne yapabilirim bilgin varmı?

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kurtuluş kardeşim benim telin güvenlik şifresini unuttum yani bilmiyorum ve çözemedim 10 kere yazılım attım nokia n8 in ilk yazılımına döndüm ama yinede de güvenilik şifresi hiç değişmedi yani sıfırlanmadı. allahtan güvenlik modu kapalı telefonu lullanabiliyorum ama hard format yada fabrika ayarları gibi bölümleri kullanamıyorum kodu istiyor. ne yapabilirim bilgin varmı?
bu konu kesinlikle denenmistir
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...dunu-kaldirma-100-deadphone-flash-571302.html

Byhopesa

Byhopesa

Üye
Öncelikle emeklerin için çok teşekkür ederim, efectler falan süper olmuş, hız desen on numara

Batarya sıkıntısı tek bende mi var, 2 kere kaldırıp yeniden kurdum 4 gün arayla ama bataryadan yana hiç bir etkilenme olmadı. kurtuluş40 belle final kullanıyordum önceden onda 2,5 gün sorunsuz gidiyordu batarya, bu cfw de daha 030.609 daki gibi kullanamadım bile, sabah işe giderken şarjdan çıkarıyorum iş yoğunluğuna göre bazen telefonu tamamen bir köşede unutuyorum iş çıkışı aklıma gelip telefonu bi alıyorum şarj bitmiş, en uzun süre 8 saat gitti, atladığım bir yer varsa veya bataryası 1günden fazla giden arkadaşlar varsa neler yaptıklarını öğrenmek isterim.

Dead phone - refurbish - sw reset her şekilde yazılım atıp denedim değişen bir durum yok.

Sanırım tekrar Kurtuluş40 Belle Final sürmüne geri dönüş yapacağım bu gidişle.

plenken

plenken

Üye
Kurtuluş bey hayırlı sabahlar zevkle kullanıyoruz bu paylaşımı da teşekkürler.Bi ricam olacak Güç düğmesini sis olarak bulamadım.
Mümkünse paylaşa bilirsen sevinirim. Kolay gelsin... (Arşiv için)

plenken

plenken

Üye
Ellerine sağlık hocam paylaşım için.

dobelardo

Üye
Elinize sağlık, epey zaman oldu, en son flaş macerasından, telefonu artık eşim kullanıyor. Android ile Rom atma olaylarına girince bunu unutmuşum. Bu CFW yi normal flash ile mi, dead flash ile mi flaşlıyacağız, bir de en sonunda update software mi diyorduk, yoksa refurbish mi. Bu konuda ne öneriyorsunuz? Forumda şöyle bir baktım, çorba olmuş bu anlatımlar...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Elinize sağlık, epey zaman oldu, en son flaş macerasından, telefonu artık eşim kullanıyor. Android ile Rom atma olaylarına girince bunu unutmuşum. Bu CFW yi normal flash ile mi, dead flash ile mi flaşlıyacağız, bir de en sonunda update software mi diyorduk, yoksa refurbish mi. Bu konuda ne öneriyorsunuz? Forumda şöyle bir baktım, çorba olmuş bu anlatımlar...

İster normal ister dead flash atabilirsiniz.
En sonda refurbish tikliycaksiniz.

• Beğen
Tepkiler: dobelardo
mkryvz

mkryvz

Üye
1 haftadır kullanıyorum. Gayet başarılı bir çalışma olmuş.
Ancak; batarya performansımda her hangi bir gelişme olmadı.
Forumda ve bu konu başlı altında da yazılanlardan gördüğüm kadarıyla batarya ile ilgili bir iyileşme söz konusu değil.
Bu durum ya benim bataryam ile ilgili yada kullanığımız sürümler ile ilgili olabilir.
Bu nedenle CFW veya FW düzenleyen/geliştiren hiçbir arkadaşımı zan altında bırakmadan; doğrudan ya yazılımın kendisiyle yada bataryamızla ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum.

Kurtuluş üstad; çalışman için tekrardan çok teşekkür ederim.

ortakatro

Üye
bende yükledim ama wifi bağlantı sorunu yaşıyorum,wireless şifresini yazdıktan sonra bağlan dediğimde bağlantı yok uyarısı veriyor,wireless ile bir türlü bağlantı kuramadım,böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
bende yükledim ama wifi bağlantı sorunu yaşıyorum,wireless şifresini yazdıktan sonra bağlan dediğimde bağlantı yok uyarısı veriyor,wireless ile bir türlü bağlantı kuramadım,böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba?

bunu bende kullanmıştım ama bahsettiğin gibi bir sorun olmadı bende.istersen hafızayı biçimlendir sonra format at ve birkere daha flash at bir yerde sorun olmuş olabilir

ortakatro

Üye
gps konumlama yöntemlerinde wifi seçeneğinin olmamasının sebebi ne olabilir?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mgg44

mgg44

Üye
Uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yoktur 2-3 gün gidiyor şarj kullanmaya bağlı olarak ayrıca flashladıktan sonra e deki eklemiş olduğunuz programlar gayet iyi hemen hemen çoğunu yükledim stabil ve kullanılabilir bir cfw emeğinize sağlık....

ortakatro

Üye
ilginiz için teşekkür ederim..

SalihByk

SalihByk

Üye
link patlamıs sanırım