[kurtuluş40] N8 Belle Refresh 111.040.1511 v1.00

Sponsorlu Bağlantılar

mirzasinan

mirzasinan

Üye
kurtulus abi eline yuregine saglık dün gece yukledim gayt guzel bende ne ses nede sarz sorunu var bende müzik çalar problemi var sarlıkarı gormuyor ne kadar yenilesmde tık yok

volkan264

Üye
Arkadaşlar ben bunu yükledim ama dolby eklentisini kurmama ragmen ses çok az ne yapabilirim ?

emoker

Üye
merhabalar;
ben yeni üye oldum ve bu konulara yabancıyım. n8 kullanıyorum, kurtuluşun linkini bilgisayara indirdim ama bu aşamadan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yani 4 dosya indirdim bunları ne yapacağımı nasıl kuracağımı bile bilmiyorum. bu konulardan anlayan bir arkadaşım bana detaylı anlatabilirmi .rar dosyalarını ne yapmam gerekiyor, detaylı ve sırasıyla anlatırsanız çok sevinirim...
not: bunu yapmak istememdeki amacım telefonun c hafızası 86kb düştü ve bu sorundan kurtulmak istiyorum, doğru yoldayım inşallah. şimdiden teşekkür ederim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
merhabalar;
ben yeni üye oldum ve bu konulara yabancıyım. n8 kullanıyorum, kurtuluşun linkini bilgisayara indirdim ama bu aşamadan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yani 4 dosya indirdim bunları ne yapacağımı nasıl kuracağımı bile bilmiyorum. bu konulardan anlayan bir arkadaşım bana detaylı anlatabilirmi .rar dosyalarını ne yapmam gerekiyor, detaylı ve sırasıyla anlatırsanız çok sevinirim...
not: bunu yapmak istememdeki amacım telefonun c hafızası 86kb düştü ve bu sorundan kurtulmak istiyorum, doğru yoldayım inşallah. şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle hoşgeldiniz :).Bu indirdiğiniz sürüm N8 için üzerinde değişiklik yapılmış Cfw dediğimiz yani özel sürümdür.aşağıdaki linkte konuyu sırası ile okuduğunuzda işlemleri basit bir şekilde yapabilir,sorun olursa yardımcı oluruz.

http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...atilir-n8-uzerinden-anlatilmistir-441267.html

shadownman

Üye
arakadaslar butun verılen dosyaları ındırdım ama ne yapacagımı nasıl yapacagımı bılmıyorum acaba ayrıntılı bı sekılde bana ne yapacagımı anlatabilecek var mı ya da anlatan bi link var mı paylasırsanız sevınırım ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
arakadaslar butun verılen dosyaları ındırdım ama ne yapacagımı nasıl yapacagımı bılmıyorum acaba ayrıntılı bı sekılde bana ne yapacagımı anlatabilecek var mı ya da anlatan bi link var mı paylasırsanız sevınırım ?

Sizde yukarıdaki mesajımda bulunan konuya goz atiniz

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaslar restart secenegi olmadan rofs3 eklendi linke
ses sorunu olanlar restart'siz rofs3 indirebilir

shadownman

Üye
ben bütün işlemleri yaptım abi yukledım fakat sımdı şimdi mesaj geldiği zaman sadece ustte mektup işareti gorunuyor 1 mesaj alındı gibi bi yazı ekranda olmuyor nasıl düzelte bilirim

mirzasinan

mirzasinan

Üye
önce ben sordum :D müzik olayını napcaz ustam

cihatyılmaz

Üye
ben bütün işlemleri yaptım abi yukledım fakat sımdı şimdi mesaj geldiği zaman sadece ustte mektup işareti gorunuyor 1 mesaj alındı gibi bi yazı ekranda olmuyor nasıl düzelte bilirim

aynı sıkıntı bendede var usta nasıl çözeriz bunu??

karasahinemre

Üye
bildirim widget ını ev ekranından kaldırın

cihatyılmaz

Üye
kurtulus abi eline yuregine saglık dün gece yukledim gayt guzel bende ne ses nede sarz sorunu var bende müzik çalar problemi var sarlıkarı gormuyor ne kadar yenilesmde tık yok

kardeş şarkıları usb ile atarken bitince çıkar o zaman yenile yap usb takılı iken yenile yapmıyo

- - - Eklendi - - -

bildirim widget ını ev ekranından kaldırın

bildirim widget ini kullanmıyorum emre

djkaptan

djkaptan

Üye
yenii mesaj alındı ibaresi çıkmıyor mesaj geldiğinde kamerada extra zoom yok kulaklıkta ses düşük şimdilik eksikleri bunlar yakında güncel versiyonunu görmek dileğiyle esen kalın :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaslar restart secenegi olmadan rofs3 eklendi linke
ses sorunu olanlar restart'siz rofs3 indirebilir

yenii mesaj alındı ibaresi çıkmıyor mesaj geldiğinde kamerada extra zoom yok kulaklıkta ses düşük şimdilik eksikleri bunlar yakında güncel versiyonunu görmek dileğiyle esen kalın :)

Bir kaç mesaj önce Kurtuluş üstad yazmıştı okumamışsınızdır diye hatırlatayım dedim

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40

cihatyılmaz

Üye

Bir kaç mesaj önce Kurtuluş üstad yazmıştı okumamışsınızdır diye hatırlatayım dedim

ben restartsız dosya ile flash attım ses sorunu olması diye ama yine ses sorunu var malesef bide bu msj olayı var tabiki... neyse artık kurtuluş usta bi güncelleme çıkarana kadar idare edicez...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
ben restartsız dosya ile flash attım ses sorunu olması diye ama yine ses sorunu var malesef bide bu msj olayı var tabiki... neyse artık kurtuluş usta bi güncelleme çıkarana kadar idare edicez...

Format attınız değilmi kurulumdan sonra ? *#7370#

hus.277

Üye
arkadaşım x plore yada dosya yöneticiden c- data-tools-mods- içinde popup modifler sis dosyası nı kuararken iki şık çıkıyor mesaj ve çağrı uyarılarını görmek için disable işaretleyin .enable yi işaretlemeyin

cihatyılmaz

Üye
arkadaşım x plore yada dosya yöneticiden c- data-tools-mods- içinde popup modifler sis dosyası nı kuararken iki şık çıkıyor mesaj ve çağrı uyarılarını görmek için disable işaretleyin .enable yi işaretlemeyin

dediğini yaptım sonra garanti olsun diye restart ta yaptım ama yine düzelmedi hatta şimdi farkettim aynısını cevapsız aramalarda da yapıyo

Üst Alt