[kurtuluş40] N8 Belle Refresh 111.040.1511 v1.00

Sponsorlu Bağlantılar

MrUlutaş

MrUlutaş

Üye
Kurutluş abi Mesaj geldiğinde ana ekranda (ev ekranı ) gözükmüyor.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Abi Allah razı olsun ellerin dert görmesin sende olmasan telefon cfw görmiycek :)

cihatyılmaz

Üye
şimdiye kadar ki yorumları okuduktan sonra karar verdim ki en iyisi kurtuluş ustanın tekrardan el atıp bi güncelleme ve düzeltme yapmasını beklemek...

hus.277

Üye
abi ellerine sağlık kurdum denedim ama ses ve şarj olayı tatmin edci diil. senin eski cfwye gri döndüm tekrar. bu restart moduna gerek yok bence . güncelleme olursa kaldırman mümkün mü bunu? emeğin için can-ı gönülden tebrik ederim üstadım
Belkide cfw ler içinde şarjı en iyi gideni diyeblirim.24 saatte en az 2.5 saat konuşma.bir saat internet .whatsapp devamlı açık 20-25 dakka fm radyo ile şu anda % 20 de bilgilerinize arkadaşlar.ama iki üç kez doldur boşalttan sonra kendine geliyor batarya

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Esendağlı

Esendağlı

Üye
abi ellerine sağlık kurdum denedim ama ses ve şarj olayı tatmin edci diil. senin eski cfwye gri döndüm tekrar. bu restart moduna gerek yok bence . güncelleme olursa kaldırman mümkün mü bunu? emeğin için can-ı gönülden tebrik ederim üstadım
Bende aynı kanıdayım,herşey gayet iyi şu ses ve şarz olayı işi bozuyor,bende yine Kurtuluş üstadın Belle cfw sine geri dönüş yapmış bulunmaktayım

emre.koc

emre.koc

Üye
birazdan deneyeceğim ..

yassiino

yassiino

Üye
Allah razı olsun, deneyeceğim..

mah23442344

Üye
abi şu ses sorunu nasıl çözelecek biri açıklasın ??

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaslar seste sorun yok restart oldugu icin az cikiyor baslat dosyalari rofs3 icinde silin duzelir.

serinaga

serinaga

Üye
Kurtuluş kardeş, öncelikle eline emeğine sağlık. Refresh'i cesaret edip yükleyemedik ama konu kapatıldığı için buraya yazıyorum. Bizim biraderin N8'i önceki cfw'ni yükledik ve tek kelimeyle SÜPER ya ! Lakin bende C7 var ve kıskandım walla. Acaba diyorum C7'ye de yapar mısın böyle bir cfw, yada var da gözümden mi kaçtı acaba ? Hakikaten bu ne hız yaa, uçuyor mübarek, üstad C7'ye de yap bi kıyak hee.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kurtuluş kardeş, öncelikle eline emeğine sağlık. Refresh'i cesaret edip yükleyemedik ama konu kapatıldığı için buraya yazıyorum. Bizim biraderin N8'i önceki cfw'ni yükledik ve tek kelimeyle SÜPER ya ! Lakin bende C7 var ve kıskandım walla. Acaba diyorum C7'ye de yapar mısın böyle bir cfw, yada var da gözümden mi kaçtı acaba ? Hakikaten bu ne hız yaa, uçuyor mübarek, üstad C7'ye de yap bi kıyak hee.

Kardesim malesef elimde olmayan cihaza islem yapmiyorum zaten bu yeni surum cok degisik bir surum cogu modlar olmuyor zaten gerci bu surumude kullanmanin tek farki yeni tarayici oda benim icin farkedemiycem derece yani eski surumum seninde tabirinle ucuyordu bunda sorun var hep zaten.

m542tf

m542tf

Üye
eski sürümün linkini verebilecek bir zatı muhterem var mı?

Üst Alt