Kıyafet zorunluluğu kalktı

Sponsorlu Bağlantılar

codblackops2

codblackops2

Üye
kıyafetlerden , komünizme sıçramış konu :ehe neyse yorumumu yapmayacağım bu konu ile ilgili.

Kıyafet konusuna gelirsek,orta halli ve üst sınıf bir ailenin çocugu farketmez ama fakir çocuğun içine oturur .. Açıkçası hükümet böyle bir yasayı kafasına göre çıkarmamaliydi bence.

doctorrr

doctorrr

Üye

Allah derki : İlmi isteyene veririm ,Parayı istediğime
Anlayacağın söylediklerin buna ters

Hemen sinirlenip kafa boş gibi kırıcı ve ön yargılı konuşmana gerek yok
Benimle kaç kere oturup muhabbet etmişliğin varda böyle kelimeler kullanıyosun ?
Asıl sen aç biraz din kitabı okuda insan kalbini onarmanın ne kadar zor kırmanın kolay olduğunu biraz olsun anlamaya çalış

lafa bu şekil girersen alacağın cevap budur insanlardan aldığım duyumlar hep bu yönde sen yine ılımlıydın 'herkesin aynı maaşı aldığı bişiymiş cumhuriyet en iyisi' böyle konuşan lavukları da gördüm bu noktada kırıcı olmak zorunda kalıyorum n'apıyım yani...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kominizim kapatalizim sosyalaizim ne demek

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
iyi oldu gibi ama sonuçlarını bekleyip göreceğiz

alaStar

alaStar

Üye

lafa bu şekil girersen alacağın cevap budur insanlardan aldığım duyumlar hep bu yönde sen yine ılımlıydın 'herkesin aynı maaşı aldığı bişiymiş cumhuriyet en iyisi' böyle konuşan lavukları da gördüm bu noktada kırıcı olmak zorunda kalıyorum n'apıyım yani...

Ben sana girmedim ki konuya o şekilde girdim sinirlenmene gerek yok o cumhuriyet en iyisi diye düşünenlerden de değilim ben kırılmadımda ciddiye almadığım birisi beni kıramaz sadece üslubun çok yanlış ayrıca ön yargılarından kurtul yoksa onlar senden kurtulur

Placebo-

Placebo-

Üye
Yeter. :zzz:

doctorrr

doctorrr

Üye
hiç te iyi olmadı burjuvazinin ego mastürbasyonu yapmasına olanak garibanın kaderi tarih boyunca buydu 'ezilmek'

• Beğen
Tepkiler: minoo
'Enver'

'Enver'

Üye
Bu konu da sabote edildi gel de şikayet etme |-)

cukuleaks

Üye
ARKADAŞLAR BU KONUYA EN İYİ CEVAP ŞUDUR:

[video=youtube;v5LfPucCIwo]http://www.youtube.com/watch?v=v5LfPucCIwo[/video]

kimse kimsenin karışmaya hakkı yoktur özgürlük bidir :d:

• Beğen
Tepkiler: alaStar ve Türe
doctorrr

doctorrr

Üye
abes bi' tabir ama gayet yerinde

codblackops2

codblackops2

Üye

Ben bu anlamda kullaniyorum mal demektense bana ozel daha dogrusu eski mat. Hocamdan carptigim hosuma giden bir laftir ne incitir ne de baska bisey yapar :)

Tamam canım birşey demedik :aman2:

• Beğen
Tepkiler: Türe

Üst Alt