Kıyafet zorunluluğu kalktı

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye

Yok ne dediğini anlamadım ondan o smileyi koydum. :D

Google'a ertem şener - rüştü yaz video yu izle anlarsın :ehe

- - - Eklendi - - -

Sonuç olarak 2 tez de gayet mantıklı ve geçerli yönleri mevcut bana kalırsa :evet:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yaw neyi tartışıyonuz ki adam zengin olsa devlet lisesinde ne işi varki gider koleje falan okur maddi durumu iyi olmayanda kolejde ne işi var boşuna tartışıyonuz

Kdr05

Kdr05

Üye
Sürekli bi yenilik sürekli bi yenilik. Eğitim sistemi falan her şey yerli yerinde tas tamam bi kıyafetler kalmıştı ki bir günü daha nasıl geçireceğini düşünen insanların başına da bu derdi sokun. İnsanlar sürekli bir vergidir, zamdır vs. sebeplerden evini asgari ücretle geçindirme derdinde ama devlet ne yaptığını bilmiyor malesef. Belki yazdıklarım çok abartılı gelecek ama hiç de öyle değil. Biraz olayı düşünmek yeterli.

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2, El~PisToLeRo, Byhaydar ve 1 kişi daha
paradox07

paradox07

Üye

Çocuğunuzu düşünüyorsunuz biliyorum ama birde ona sorsanız. :)

- - - Eklendi - - -

Allah allahhh. Noktayı koyan cümle. :D

:nono: yanlış düşünüyorsun kardeşim.o zaman sen çocuğunu hiç eğitme,o kendi keşfederek bulur diye düşünürsün bu mantıkla.

• Beğen
Tepkiler: nazlican
Metin MF

Metin MF

Üye
ben babama sordum baba sence doğru bir kanun mu diye. babam da bence doğru dedi

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap

Çocuğunuzu düşünüyorsunuz biliyorum ama birde ona sorsanız. :)

- - - Eklendi - - -

Allah allahhh. Noktayı koyan cümle. :D

onan sorarsam o tabiki sivil ister. ama istediği kıyafeti alamazsam hem o hemde ben üzülürüm. kaldı ki zor durumda olanlar ne yapsın. neyse zamanla anlarsınız. hayırlı olsun diyelim.

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo ve Kdr05
paradox07

paradox07

Üye
Sürekli bi yenilik sürekli bi yenilik. Eğitim sistemi falan her şey yerli yerinde tas tamam bi kıyafetler kalmıştı ki bir günü daha nasıl geçireceğini düşünen insanların başına da bu derdi sokun. İnsanlar sürekli bir vergidir, zamdır vs. sebeplerden evini asgari ücretle geçindirme derdinde ama devlet ne yaptığını bilmiyor malesef. Belki yazdıklarım çok abartılı gelecek ama hiç de öyle değil. Biraz olayı düşünmek yeterli.

haklısın kardeşim +1 :oke:

nazlican

Üye
ben babama sordum baba sence doğru bir kanun mu diye. babam da bence doğru dedi

tabi size hayat lay lay lom gelyr..bide pembe gözlüğünü çıkarda dışarı bak. çocuklar okula gitmek için defter kalem almak için trafiklerde cam siliyor.. bizlerde kırmızı conversim var maviside olsun bide nıke olsun bizi ayşe fatma hummel almş bi tanede ondan olsun

• Beğen
Tepkiler: doctorrr, hmgurbuz2, El~PisToLeRo ve 2 diğerleri
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Bence öğretmenlerin tavır ve davranışlarını da etkiler bu yenilik :hmmm Hadi öğrencileri geçtik de öğretmenler hazır mı buna acaba :hmmm

Türe

Türe

Üye
Ya bi kanunu duygusala bağlamayın arkadaşım :ah Olumlu ve olumsuz yanları var bunu kabul edip burda noktalayalım.

Kdr05

Kdr05

Üye

tabi size hayat lay lay lom gelyr..bide pembe gözlüğünü çıkarda dışarı bak. çocuklar okula gitmek için defter kalem almak için trafiklerde cam siliyor.. bizlerde kırmızı conversim var maviside olsun bide nıke olsun bizi ayşe fatma hummel almş bi tanede ondan olsun

:oke: Aynen öyle. Bu yazılanlar bazıları için iyiden iyiye bi fakir edebiyatı olarak algılanabilir ama gerçekten öyle değil. Yani gerçekten hayat herkese eşit değil malesef. Okuldu vs. di bu gibi yerlerde tek tip kıyafet zorunlu olması gerekli. Sonrasında kim ne giyerse giysin o zaman kimse kimsenin giydiği kıyafeti ilgilendirmez

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo ve nazlican
Mufche

Mufche

Üye
yaz ayları için çok iyi olmuş be , pantolon giymek zor geliyordu :gul: seneye zaten üniversite sınavı olayı var :hmmm

Üst Alt