Kıyafet zorunluluğu kalktı

Sponsorlu Bağlantılar

Placebo-

Placebo-

Üye

ilkokul ortaokul ve lise deki öğrencilerle ünideki öğrencileri aynı tutamazsın.

Tamam düşünme tarzı olarak biraz öyle ama bunu onlar istiyordu. Şahsen birinin aynı kıyafeti giymesi başka birini ilgilendireceğini sanmıyorum.

paradox07

paradox07

Üye
Bence çok ama çok yanlış bir serbestlik.biraz özgürlük yani t-shirt getirilebilirdi diyecem ama zaten var çoğu okulda.eğer bu haber doğruysa ne diyeceğimi bilmiyorum.aşırı özgürlük iyi değildir.

nazlican

Üye

Tamam düşünme tarzı olarak biraz öyle ama bunu onlar istiyordu. Şahsen birinin aynı kıyafeti giymesi başka birini ilgilendireceğini sanmıyorum.

zengin olanlar maddi durumu iyi olanlar istiyordu diyebiliriz..

nazlican

Üye
Bence çok ama çok yanlış bir serbestlik.biraz özgürlük yani t-shirt getirilebilirdi diyecem ama zaten var çoğu okulda.eğer bu haber doğruysa ne diyeceğimi bilmiyorum.aşırı özgürlük iyi değildir.

işte bizi avrupa ülkeleriyle karıştırdılar

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Placebo-

Placebo-

Üye

zengin olanlar maddi durumu iyi olanlar istiyordu diyebiliriz..

Ben ve benim arkadaşlarım lisedeyken maddi durumumuz çok ta iyi değildi. Ama bizde forma zorunluluğu olmasıb istiyorduk. Çoğu kişi istiyordu çünkü, ve kimsede başkasının giydiği ile ilgilenmezdi..

Türe

Türe

Üye
tükürdün ya abi ondandir :hih:

Metin MF

Metin MF

Üye
ezgi abla ilk defa senin söylediğin bir söze katılıyorum :ehe

Placebo-

Placebo-

Üye
ezgi abla ilk defa senin söylediğin bir söze katılıyorum :ehe

:D Ama objektif olmam lazım. Şimdi sonuçta bunu isteyenler öğrenciler. O zaman diğerlerine laf düşmez sanki. :)

nazlican

Üye

Ben ve benim arkadaşlarım lisedeyken maddi durumumuz çok ta iyi değildi. Ama bizde forma zorunluluğu olmasıb istiyorduk. Çoğu kişi istiyordu çünkü, ve kimsede başkasının giydiği ile ilgilenmezdi..

ama artık devir bizim lisedeki devrimiz değil.küçük bi çocuk bile arkadaşında ne görse onun var benim yok diye aileye baskı yapyr.neyse herkesin görüşüne saygı duyuyorum tbi

Placebo-

Placebo-

Üye

Fikir ayrılıkları yüzünden kimseyle kavga edmem abim :op:

- - - Eklendi - - -

O anlamda değil yahu gönderme yaparken katıldığımı belirteyim didim )):

Yok ne dediğini anlamadım ondan o smileyi koydum. :D

paradox07

paradox07

Üye

:D Ama objektif olmam lazım. Şimdi sonuçta bunu isteyenler öğrenciler. O zaman diğerlerine laf düşmez sanki. :)

ilkokul,lise öğrencilerinin ne zamandan beri sözü dinlenmiş ki şimdi dinlenecek.bu işte bir iş var :hmmm

• Beğen
Tepkiler: nazlican
Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: nazlican

Üst Alt