Telefon Tavsiyesi İphone 5s/Lumia 735

Sponsorlu Bağlantılar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Wayarkadaş neyse size mutluluklar dilerim wp ile

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Wayarkadaş neyse size mutluluklar dilerim wp ile

Senin beklentilerinin altında kalıyorsa wp o zaman android ve ios ile iki seçeneğin var. Ama sen wpyi sevmezsen yada bir şeyine takılıyorsan bu herkes için geçerli olması gerekmiyor. Mesela bende Android 5i hiç beğenmedim ama herkes beğeniyor yine de bir şey demem çünkü bu zevk ve tercih meselesi.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Iphone kullanan adam ortadaki tus ve tus kilidi icin baska telefon kullanamaz. iphone kullanicisina yandan kilitli bir telefon ver hemen tepesine basmaya calisir. Ortadaki tusun bir havasi kalmadi zaten hemen hemen her telefonda ortadaki tus home olarak kullaniliyor. Iphone kullanan 3 tip vardir. 1- iphone ciktigi gunden beri kullanan 2-isletim sisteminden vazgecemeyen 3-gosteris olsun diye yani iphone um var demek icin..
1 ve 2 ye baska marka aldiramazsin alirsa 3.tip alir ona zaten ne versen yaramaz

Allah aşkına bu neyin kafası ios çok mu iyi işletim sistemi tabiki stabil ama wp ve androide göre çok kısıtlı ayrıca bir tuş var diye telefon değiştirilemez mi bu çok basit bir örnek bence eğer bir insan kilit tuşu üstte diye başka telefon almıcaksa iphone 6 neden rekorlar kırıyor acaba?

luckysleven

luckysleven

Üye
Allah aşkına bu neyin kafası ios çok mu iyi işletim sistemi tabiki stabil ama wp ve androide göre çok kısıtlı ayrıca bir tuş var diye telefon değiştirilemez mi bu çok basit bir örnek bence eğer bir insan kilit tuşu üstte diye başka telefon almıcaksa iphone 6 neden rekorlar kırıyor acaba?

Dostum anlatmak istedigimi yakalamaya calis illa cevap vermek icin yazma lutfen.. Apple in satis verilerinemi ulastinda rekorlar kirdigini ogrendin? Iki tane site rekor kirdi derse apple rekor kiriyor bu yillardir boyledir. Kaldiki yukarida iphone ilk ciktigi gunden beri baska marka-model kullanmayanlardan ve gosteris sevenlerden bahsetmisim. Bunlar da zaten cogunlugu olusturan kisim yani rekor kirmasi icin tusa ihtiyaci yok apple in..

Tus olayina gelirsek farkinsaysan apple ortadaki tusun ne sagina ne soluna yillardir birsey koymuyor ve kilit tusu ilk defa degisti yani adamlar kullancisinin neye onem verdigini senden benden iyi biliyor merak etme benim illa buraya yazmama gerek yok su yuzden aliyorlar bu yuzden cok satiyor diye : ) 6 da bu tusun yerinin degismesiin sebebi de tamamen konseptin degismesi artik ekranida buyudu ama adamlar herturlu satacaklarindan eminler. Cunku yukarida belirttigim 3 iphone kullanici tipi degismez hep vardir.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Dostum anlatmak istedigimi yakalamaya calis illa cevap vermek icin yazma lutfen.. Apple in satis verilerinemi ulastinda rekorlar kirdigini ogrendin? Iki tane site rekor kirdi derse apple rekor kiriyor bu yillardir boyledir. Kaldiki yukarida iphone ilk ciktigi gunden beri baska marka-model kullanmayanlardan ve gosteris sevenlerden bahsetmisim. Bunlar da zaten cogunlugu olusturan kisim yani rekor kirmasi icin tusa ihtiyaci yok apple in..

Tus olayina gelirsek farkinsaysan apple ortadaki tusun ne sagina ne soluna yillardir birsey koymuyor ve kilit tusu ilk defa degisti yani adamlar kullancisinin neye onem verdigini senden benden iyi biliyor merak etme benim illa buraya yazmama gerek yok su yuzden aliyorlar bu yuzden cok satiyor diye : ) 6 da bu tusun yerinin degismesiin sebebi de tamamen konseptin degismesi artik ekranida buyudu ama adamlar herturlu satacaklarindan eminler. Cunku yukarida belirttigim 3 iphone kullanici tipi degismez hep vardir.

Kardeşim 3 kullanıcı tipine benide ekle wp den bıkıpta geçen diye :-):-)

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye

Her firmanın belli bir tasarım çerçevesi vardır ve bunun dışına neredeyse taşmazlar gerek dış tasarım olsun gerekse yazılımsal olarak zaten dediğinizde mantık hatası var appledan farklı bir tuş koyması beklenemez yada nexus cihazlarda sanal tuşların kalkması ve lumialarda kamera tuşunun olmaması tarzı bunlar şirketlerin politikasıdır ancak sırf ortada tuş var diye yada kamera tuşu var diye o cihaz vazgeçilmezde değildir şahsen ben 3 senedir iphone kullanıyodum ve wp a geçtim çünkü apple çok güzel cihazlar üretmesine rağmen yazılım olarak kullanıcıyı kısıtlıyor ve bu da benim gibi cihazda özgür olmak isteyenler için zor bir durum demek istediğim iphonedan başka telefon kullanamam görüşü sadece aşağılık komplekstir

ArMaGeDdOn_87

Üye
Şu aşamadaki en iyi işletim sistemi İOS'dur

luckysleven

luckysleven

Üye
Kardeşim 3 kullanıcı tipine benide ekle wp den bıkıpta geçen diye :-):-)

Valla bende dubaiden ip6 plus dusunuyorum. Cihaz beni benden aldi. Diger firmalar dua etsin apple boyle bir modeli cikarmakta gec kaldi.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Neye göre sanırım nexuslu android l den bihabersiniz
L de 2.sırada,en büyük kriter mağaza,diğer kriter ise şu iPhone 6 daki işlemci ve ram e bakın birde nexus daki ne bakın,işte buradada iOS farkını görebilirsiniz

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
L de 2.sırada,en büyük kriter mağaza,diğer kriter ise şu iPhone 6 daki işlemci ve ram e bakın birde nexus daki ne bakın,işte buradada iOS farkını görebilirsiniz

En büyük kriter mağaza diyosunda kaç uygulaman var cihazında android neredeyse yakaladı mağazada ayrıca nexuslarda aynı performans artı güncelleme ve özgürlük varken iphone seçmek sadece kişisel bişi olur çünkü aralarında fark yok hatta nexusların fiyatına bakılırsa iphone almak anlamsız gibi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Tabi kişi lere göre farklar var iphonen kullanan insanlar genelde sakin ona buna karısmayan cool tipler yani kişilik de belirler işleri sistemini ama resmi olarak baktığımızda garanti olsun müşteri memnuyeti olsun ios kalitesi uygulama kalitesi olarak apple hiçbiri baş edemez öğrenin artık

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Tabi kişi lere göre farklar var iphonen kullanan insanlar genelde sakin ona buna karısmayan cool tipler yani kişilik de belirler işleri sistemini ama resmi olarak baktığımızda garanti olsun müşteri memnuyeti olsun ios kalitesi uygulama kalitesi olarak apple hiçbiri baş edemez öğrenin artık

Hiç nexus cihaz kullandın mı ya da yazılımla başka bir iphone alınsın diye öldürülen bir iphone