Telefon Tavsiyesi İphone 5s/Lumia 735

Sponsorlu Bağlantılar

Masquerain

Masquerain

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5s/Lumia 735
Merhabalar.Ben lumia 735 almaya karar vermiştim fakat iş yerinde çok iyi tanıdığım bir abim 5s(64 GB) telefonunus atım 6 alacağını söyledi ve fiyat olarakta 1500 lira fiyat biçti.

Bu fiyat bence gayet iyi ve 1 yıl garantisi var hala.Sizce hangisini almak daha mantıklı olur?Yorumlarınızı bekliyorum

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Lumia 735 almak çok mantıksız çünkü üzerinde Nokia yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
dakamon

dakamon

Üye
5s

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şuan için tabiiki 5s.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
5s

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Dostum bu beş es bi harika

habbuj

habbuj

Üye
5S al bence garantisi bitince lumia alırsın. Hem 1 sene sonra wp 10 kullanırsın :)

habbuj

habbuj

Üye
Kardeşim sence iphon kullanan bi adam başka tel kullanırmı
O kullanıcının insiyatifine göre değişir kardeş mesela ben wp kullanıcısı olarak ios kullanmam :) hem wp10 dedim özellikle ;)

Rainesto

Rainesto

Üye
5s

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bence de 5s al keyfine bak pişman etmeyecek bir cihaz :)

luckysleven

luckysleven

Üye
Bunu diyecegim hic aklima gelmezdi ama 5s almak mantikli. Wp ye guncellemenin ne zaman gelecegi belli degil gelirken ne getirecegi hic belli degil .

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Aralarındaki fiyat farkına bakıyorum, yine de 5s çok daha mantıklı.

skynet

Üye
5s

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İkinci el olarak 5S bildiğiniz ve güvendiğiniz bir cihazsa fiyat farkı da mantıklı ve maddi imkan çerçevesindeyse tabi ki İphone 5S'i tercih etmelisiniz.

luckysleven

luckysleven

Üye
Yalniz wp forumunda wp al diyen yok : )

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve emz
osmanmert94

osmanmert94

Üye
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven
suyunsesi

suyunsesi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven
nigzes1907

nigzes1907

Üye
"heraldeki ıphone5s" ama anlamadığım olay milletin takım tutar gibi telefon markası tutması neymiş nokia kralmış ıphone kullanan başka bişey kullanmazmış öyle birsey yok kardeşim sen telefonla ne yapmak istiyorsan onu alıcan butun cihazları kullandım hepsinin bir özelliği var bir duruşu var ama ş fanboyluk olunca sinir oluyorum bi mal iyiyse iyidir ama yok ben nokia kullandım hep samsung dandik filan olmuyor hepsinin "+""-" leri var sen ne için kullanacaksan onun için al oyunsa oyuna uygun cihaz al film se film için kameraysa kamrerası için vs.vs.....teknolojiyi takip eden insan fan olamaz

• Beğen
Tepkiler: skynet