Telefon Tavsiyesi İphone 5s/Lumia 735

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
:muha: 5s tabiki ama sıkıntısı yoksa

furkankaya559758

Üye
5S almanı kesinlikle tavsiye ederim. Lumia 735'den çok daha iyi bir telefon.

Masquerain

Masquerain

Üye
    Konu Sahibi
Ön kamera olarak 735 daha iyi dimi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hocam selfie, tercihinde önemli bir etkense ve Lumia gönlünde varsa tercih çok basit. Lumia. Artan parayla da Microsoft un bilekliğini alırsın.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Her iki cihaz farklı kulvarların. Biri üst segment diğeri orta segmentte bence. Şahsen ios ve iphone sevmesem bile bu tercihler arasında mağaza farkından dolayı ip5 derdim. Bizim mağazanın gelişimi bizi kanser ediyor.

Arkadaşıma kesinlikle iphone 5s al derim bu durumda. Ha 1520 mi 5s mi deseydi kesinlikle 1520 derdim :)
1520 de mağaza farklımı :-) ?
2 cihaz arasından kesinlikle 5s ama 5s için o fiyat çok telefonun 0 ı zaten 1850 ₺ 2.el için o para verilmez

Masquerain

Masquerain

Üye
    Konu Sahibi
64 Gb modeli.Sıfırı 2300 lira civarında.Bide istersen araştır ikinci el 5s fiyatlarını 16 gb modellerini 1400 den aşağı satmıyolar.Garantisiz olanlar bile 1300 lira :D

kartal-78

Üye
Kardeş lumia 735 al daha iyi güncelleme aralıkta geliyor ve 2015. Te wp10 geçilicek tavsiye ederim

ArMaGeDdOn_87

Üye
64 Gb modeli.Sıfırı 2300 lira civarında.Bide istersen araştır ikinci el 5s fiyatlarını 16 gb modellerini 1400 den aşağı satmıyolar.Garantisiz olanlar bile 1300 lira :D

ben 16 sandım fakat 64 yazmışsın şimdi gördüm,o fiyat iyi fakat sen 64 GB aldıktan sonra cihazda 54 GB boş alan kalcaksa eğer yine boşuna olur sonuçta 2.el alıyosun ve 2.el her zaman risklidir bence bu kadar para verdikten sonra 0 al az para değil,ayrıca fiyatları takip ediyorum neyin ne kadara satıldığı önemli değil,16gb için o fiyatlar çok yüksek,sebebi ise sonuçta 2.el ve her zaman riskli

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
iPhone 5S al keyfine bak :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1520 de mağaza farklımı :-) ?
2 cihaz arasından kesinlikle 5s ama 5s için o fiyat çok telefonun 0 ı zaten 1850 ₺ 2.el için o para verilmez
Büyük ekran, donanım farkı ve wp deki en üst düzey cihaz. Gelen güncelleme paketlerini ilk alan cihaz olma özelliği de cabası. Kamerada bonusu;)

Dejavuex

Dejavuex

Üye
bencede 735 al kalan paraya bilekliği al harika olur:) 2.el risktir

Masquerain

Masquerain

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu biliyorum ama hergün gördüğüm telefon.Çiziği bile yok yani :D

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Telefonu biliyorum ama hergün gördüğüm telefon.Çiziği bile yok yani :D

Güvenilir ise o zaman al gitsin. İphone'nun 2. Eli lumialara göre baya stabil. Beğenmeyecek olursan yine pek zarar etmeden satabilirsin. Bu Lumia işte maalesef geçerli değil.

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim selfie onemli bir etken olsa bile ben 5s le onden çekım yaptığımda şok geçirdim yinede 2 sini karşılaştırmalısın on kısım konusunda

wpfurkan

wpfurkan

Üye
kardeşim selfie onemli bir etken olsa bile ben 5s le onden çekım yaptığımda şok geçirdim yinede 2 sini karşılaştırmalısın on kısım konusunda

Nasıl bir şok geçirdin tam anlamıyla? Abooo ne güzel çekiyor gibi mi yoksa bulanık selfie qeyfine gel hacı gibi mi?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ne güzel çekiyor diye ...

emz

emz

Üye
Kuzenimde 5s var mükemmel bir ön kamerayı var. Acayip çekiyor. Yaz boyu onunla selfie çekildik mükemmel çekti. Benim arka kamera o kadar çekemez her iddiasına varım o konuda.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Kuzenimde 5s var mükemmel bir ön kamerayı var. Acayip çekiyor. Yaz boyu onunla selfie çekildik mükemmel çekti. Benim arka kamera o kadar çekemez her iddiasına varım o konuda.

Yani herşey piksel değil :)
Benim bildiğim iphone ların on kameraları 1,2 mp. Yani baya düşük ama kalite iyi.

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto ve Esendağlı
luckysleven

luckysleven

Üye
Iphone kullanan adam ortadaki tus ve tus kilidi icin baska telefon kullanamaz. iphone kullanicisina yandan kilitli bir telefon ver hemen tepesine basmaya calisir. Ortadaki tusun bir havasi kalmadi zaten hemen hemen her telefonda ortadaki tus home olarak kullaniliyor. Iphone kullanan 3 tip vardir. 1- iphone ciktigi gunden beri kullanan 2-isletim sisteminden vazgecemeyen 3-gosteris olsun diye yani iphone um var demek icin..
1 ve 2 ye baska marka aldiramazsin alirsa 3.tip alir ona zaten ne versen yaramaz

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33