IND190 DOGA TEMALARI..(yeni)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
Adamı konuya açtığına açacağına pişman ettiniz. Nolmuş yani destek bölümüne açılmışsa moderator denen bişey var alır taşır. Ben olsam arkadaşın yerinde bi halt paylaşmam sizinle.
Teşekkürler kardeş temalar baya bi güzelmiş.
......arkadasım anlayısın ve guzel acıklaman ıcın cok tesekkur ederım....ıyı gunlerde kullanman dılegıyle tekrar tesekkurler...

najanaja

najanaja

Üye
aynen yaa bu tema bölümüne bi çözüm bulmaları gerek millet ha bire s60v5 teması paylaşıyo artık. ama bilmiyolar temalar uygulamalar gibi deil sorun yaşatıyo. teli ilk aldığım zamanlarda nasılsa s60v5 uyg. uyuyor temalarda uyum sağlar heralde diyerekten tema yükledim yüklemez olaydım temayı uygularken yükleniyor deyip tel bi kapandı bi daha açılmadı nokia shop a gidip yazılım attırmak zorunda kaldım. Benden size tawsiye güvenmeyin we s60v5 teması kesinlikle yüklemeyin BENCE tema bölümüne gelince symbian 3 lükten çıktı artık s60v5 tema bölümü oldu artık, bence sadece orj. symbian 3 tema paylaşımına izin wermeliler neden buna izin weriyorlar bilmem pro oyun o kadar önemli deil de kesinlikle tema bölümüne el atmalısınz Moderatörler.....

• Beğen
Tepkiler: iatis
rain77

rain77

Üye
:bigstar:teşekkr

Tuba

Tuba

Üye
her konunun ayrı bölümü vardır yazılım destek de bu tür konular açılmaz...
temalar tema bölümünde olmalı ki herkes aradağında rahatlıkla bulunsun....

Sadece site linki vererek konu açılmaz ön izleme resim ve set upları konuya eklemeniz lazım...
Tema ve diğer paylaşım konularında gördüğünüz gibi...

Resim eklemenin rütbe ile ilgisi yoktur her üye resim ekleyebilir

veya dosya türüne göre sonu .png de olabilir...

sadece her üye eklenti şeklinde yani site serverına resim yükleyemez aşağıdaki gibi..
Bu şekilde resim yükleyebilmeniz için yine rütbe sınırlaması yoktur adminlerden isteyebilirsiniz..
Nasıl kabul görür isteğiniz?
Bu hakkın size verilmesi için değerlendirilmesi lazım paylaşımlarınızın çok ve yararlı paylaşım yapan üyeler adminden dosya ekleme yetkisi istediklerinde bu yetkiyi alabilirler...

Diğer konu S^3 de paylaşılan s60v5 temaları bu konu hakkında görüşleriniz değerlendirilecekdir ve ya değerlendirilmişdir...

İyi forumlar...

Konu :locked:

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt