46.SAYFA'da[v50-51][10.08.2010][9HS.V3.5][iPHONE STiL-Omnia HS][FORMAT-HACK-MOD-JAF]

Sponsorlu Bağlantılar

ERS2007

ERS2007

Üye
Slm konuyu takip ettim baya yazılanları okudum genelde yorumlar olumlu benim bir sorum olacak 5800 v.51 izerine bu fw'yi atarsak sorun olurmu?Ben gene bu siteden xpeed adlı fw'yi yükledim fena değil ama Samsung Omnia widgetlerinin görselliğini vermiyorlar.Bazı arkadaşlar forumda SPB Shell widget programından bahsetmişler ama oda bana göz sadeliği vermedi.Sonuç olarak bu fw'yi deniyicem.tsunami'de kullandım ama genelde samsung widgetlerde stabil çalışmıyor.Bozuluyor ve mecburen yeni flash atmak gerekiyor.Bunu deneyip yorumumu ilerleyen günlerde yazarım inşallah.iyi forumlar ve iyi bayramlar herkese... :)

--------------- Ekleme ---------------

baktım..baya geniş kapsamlı ele alınmış cwf edit olayı :D
ama ben malesef cfw düzenlemeyi bilmiyorum.
bunu bilmeden açılış resmini değiştirmenin yolu varmı ?

ayrıca 5-6-7 sayfaları okudum nerdeyse.
ama hep farklı şeyler ele alınmış.
belki, sadece açılış resmini değiştirmek için yapılacak modifikasyonu bilsem onu yapabilirim :)
ama hepsi çok fazla geldi bana..yardımcı olursan sevinirim..

Kardeş istediğin tam olarak başlangıçta resmininin gözükmesiyse bu forumda böyle bir konu var link: http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...97-acilis-ekranlari-boot-screen-2-394733.html

MetHew

MetHew

Üye
slm beyler size bir konuda danışmak istiyorum benim şuan 5800 XM var orjinal firmware yüklü v51.0.006 v14 ben bu telefonu modifikasyon yapmak istiyorum C6Fw gibi ama acaba modifikasyonu yaptıktan sonra begenmedigim takdirde acaba eski firmwareye yani orjinal v51 e dönebilir miyim kimileri hayır kimileri evet diyor bende kararsız kaldım yardım ederseniz sevinirim

mmanyak

mmanyak

Üye
Fatih flashlamadan bootup splash screeni değiştirmeyi biliyormusun ?

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

dostmail1

Üye
arkadaslar 1 sayfadakı bazı resımler acılmıyor

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

daswecan

Üye
:oke:

addmin

addmin

Üye
teşekkürler...

dj_fatih_32

Üye
teşekkürler

dj_fatih_32

Üye
s.a beyler ben flashlamada fln yeniyim pek fazla anlamıyorum şimdilik bişey doracaktım bu cfw de menü değişimi nasıl oluyor 5800 gibi mi yoksa birrbir iphone tarzı yana doğrumu diğer sorumsa istediğimiz öğeyi istediğimiz menü ye atabiliyomuyuz yani yoksa illa ilk menü dolduktan sonra mı ikinci menüye geçiliyor bir de benim tele daha hiç cfw atmadım orjinal yani tavsiye edermisiniz satmayı pek düşünmüyorum ama satarken fln sorun çıkartırlarmı orjinalini geri yüklesek bile şimdiden teşekkürler güzel bi çalışma olmuş

Üst Alt