N79 (oyun,program,tema hepsi burda başka yerde arama)

Sponsorlu Bağlantılar

essek__

Üye
saoL çok tşk.

06_pasaa

Üye
ellerıne emegıne ve dıer arkadasların da tabı emegıne saglık cok tesekkur ederım bı de vıdeo atsak dıyorum yınede cok tesekkurler

LlacrimaL

LlacrimaL

Üye
Kardeşim mükemmel paylaşımlar, piyasadaki en güzel oyunlar ve temalar var.. bi n79 kullanıcısı olarak çok teşekkür ederim..

b3rk4y97

b3rk4y97

Üye
Arkadaşım çok güzel olmuş yanlız bir sorum olucak şu kvk sözlük (ing-türkçe) varya o 5230 da çalışırmı yada 5230 kvk sözlük paylaşan bir arkadaşımız varmı bulursanız çok sevinirim şimdiden saolun indiremesemde güzel paylaşımlar eline sağlık.... :)

abb94

abb94

Üye
çok sağol

CoDeYs

CoDeYs

Üye
teşekürler..

maximums

Üye
ellerine sağlık süper paylaşımlar
göremedim yada yoktu Kronometre arıyorum free ve çalışan. yüklediklerim açılmıyor telefonda. bi yardım edersen sevinirim abii
kolay gelsin
saygılar

kosezade

kosezade

Üye
saol her zaman emege saygı AKATLI kardes :oke::alkis:bigstar:

caba_a

Üye
teşekkürler

mmafuz

Üye
çok teşekkürler :)))

innovation

innovation

Üye
Emeğine sağlık, Teşekkürler

fatihgk

Üye
buradaki paylaşımlar gerçekten çok işime yaradı şimdiye kadar. emeği geçen herkese teşekkürler. n79 umla ilgili bir sorum olucaktı. telefonun kamerasını açtığımda siyah ekran çıkıyor, 2. kamerayı açıyorum görüntü geliyor ama ana kamerayı açınca kamera ekranı siyah halde donuk duruyo. acaba neyden olabilir. hard format attım, sürümde 32.001

katili

Üye
hocam ben sizlerden asphald 5 n79 için olanını bulamadım bana yardım edermisiniz bana özel msj atarsanız sevinirim pek vaktim olmuyor foruma girmeye ben girincede bulmaya ugrasmayım cevabı diye şimdiden teşekkürler

dalagan06

Üye
kardeş bu oyunları tekrar baska bi yerden upload edebilirmisin? paylaşım için teşekkurler +10 :)

SALVADORE

SALVADORE

Üye
teşekkürler

a_yusuf87

Üye
fazla lafa gerek yok son derece güzel . teşekkürler...

cihan_01

Üye
ben upload.gen de olanları indiremiyorum.Telefondan şimdi giriyorum ve şimdi yorum yapıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.(emeğin için tsk)

omerdeveci

Üye
Linkler çalışmıyor !?

ciman145

Üye
harika oyunlar var ama linkler ölü :S

drago_tr

Üye
teşekkürler...

Üst Alt