46.SAYFA'da[v50-51][10.08.2010][9HS.V3.5][iPHONE STiL-Omnia HS][FORMAT-HACK-MOD-JAF]

Sponsorlu Bağlantılar

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
:) :) Seizi çok seviyorum çok teşekkür ederim sizlere telefonum düzelti fatih arkadaşın dediği gibi 006 yerine 005 yüklemeyi deniyo muşum çok sevinçliyim çok sağolun arkadaşlar :))))))

Sevindim kardeşim.Eh işte eve biraz geç girince senin sorununu da geç okumuş oldum.Dışarıdan nete girseydim daha önce çözülmüş olurdu sorunun:ehe
Bundan sonra sakın downgrade aklından geçirme bile.v3.5 :P: adına yakışır bir macera yaşadınız ve biraz da panik oldunuz ama;işte herşey yoluna girdi.
Ben de sizi çok seviyorum.

cacamert

cacamert

Üye
:) Bi şey merak ediyorum şimdi v50 kuramıyoruz mu v51 den bi önceki sürümü :)))

--------------- Ekleme ---------------

:) arkadaşlar burda olan war mı :) ben şimdi v51 kurdum ya v50 kuramam mı tekrar :) kurmak istesem :)

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
:) Bi şey merak ediyorum şimdi v50 kuramıyoruz mu v51 den bi önceki sürümü :)))

:) arkadaşlar burda olan war mı :) ben şimdi v51 kurdum ya v50 kuramam mı tekrar :) kurmak istesem :)

Deneme bile demiştim sana :hmmm yakarsın flashını telin.hem neden v50 ye dönmek istiyorsun ?

cacamert

cacamert

Üye
yok öle merak ettim çok sağol teşekkür ederim fatih kardeşim :)

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
v4.0'a ait ilk CFW çıkana kadar forumda yokum.Ö.M alımını da kapattım.ilk CFW ile birlikte görüşmek üzere

cacamert

cacamert

Üye
:) fatih kardeşim nokia x3 firmware v21 war görünüyo ama software update de görünmüo :) war mı v21 nasıl yükleriz. nss den kodu değiştirince v21 i görür mü ? nokia x3 turkey kod ne bilio musun =) ?

:) fatih kardeşim nokia x3 firmware v21 war görünüyo ama software update de görünmüo :) war mı v21 nasıl yükleriz. nss den kodu değiştirince v21 i görür mü ? nokia x3 turkey kod ne bilio musun =) ? '

cacamert

cacamert

Üye
:( gitme la

akabrahm

akabrahm

Üye
Merhaba,Fatih senden bir isteğim olacak müzikler klasörleri ile sorunum var sadece E:\Music altındaki dosyaları okumasını istiyorum...daha önceki sürümlerde bu böyledi ama v51 3,5 cfw'de böyle değil ayrıca eski sürümlerde onu dosya uid numarası ile bulabiliyordum kendim ayarlıyordum,yardımcı olmanı temenni ediyorum çalışmalarından ve paylaşımından çok memnunum..

regasoft

regasoft

Üye
f@tihi bi kaç gün unutun arkadaşlar şimdi o yeni CFW ye kitlenmiş durumda ve beklemenizi tavsiye ediyorum çünkü beklediğinize değecek bi CFW ile karşılaşacaksınız boşuna yazmayın cvp gelmez f@tih ten :))

henes_42

henes_42

Üye
Merhaba,Fatih senden bir isteğim olacak müzikler klasörleri ile sorunum var sadece E:\Music altındaki dosyaları okumasını istiyorum...daha önceki sürümlerde bu böyledi ama v51 3,5 cfw'de böyle değil ayrıca eski sürümlerde onu dosya uid numarası ile bulabiliyordum kendim ayarlıyordum,yardımcı olmanı temenni ediyorum çalışmalarından ve paylaşımından çok memnunum..

arkadaşım eğer istiyorsan bunu kendin yapabilirsin, şöyleki. modifiye dosyasını indir, sonra sitede var Nokia firmware editor adlı programı indir, bu program ile rofs3 dosyasını aç, extract butonuna bas dosyayı sana açacak, orada sırası ile private ==> 10202BE9 ==> 101FFCD2.TXT dosyasını aç, bu dosyanın içinde ortada

0x1 string "C:\\DATA\\|E:\\|F:\\" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail

yazan bi yer var burayı

0x1 string "C:\\DATA\\|E:\\Music\\|F:\\" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail

olarak düzenleyip dosyayı kaydetip Nokia Firmware edition programında Repack/Rebuild yapıp kendi modifiyeni oluşturmuş oluyorsun, bunu program fileste ilgili klasöre atıp telefona flashlarsan istediğin işlemi yapmış olursun. ama çok dikkat et modifiyede oynama yaparken bi yanlışlık yaparsan ???? tekrar araştırma ve yorulma demektir sizin için.

TheWorldLord

Üye
cfw test edildi. cok şahane bir cfw geliyor arkadaşlar :D bu gece en geç yarın elinizde olur sanıyorsam.

mustafa

mustafa

Üye
Deneme bile demiştim sana :hmmm yakarsın flashını telin.hem neden v50 ye dönmek istiyorsun ?

yok hocam bi şey olmuyor yaa denedim ben daha önce. v40 yüklediğimde v31 e dönmek istemiştim. normal olarak atıyor ama telefon açılmıyor sadece. bende geri v40 ı yüklemiştim düzeldi. :D artık şu cfw çıksın çok merak ediyorum :D

Souldreath

Souldreath

Üye
Şu an farkettim mesaj ayarlarında servis mesajı ayarına girilmiyor ve operatörden gelen mesajlar açılmıyor nedenini bulamadım başka bir sim kart taktım yine o ayarlara giremiyorum servis mesajı almadığım içi o sim kartta mesajların açılıp açılmadığını bilmiyorum. Ama servis mesajı ayarlarına girilmiyor. Hard format veya tekrar flash atmayı da denedim. Çok önemli bir şey değil ama yine de belirteyim istedim. Biraz geç oldu v4 çıkmak üzere ama :D hala çok sabırsızım :D Allah kolaylık versin fatih kardeş ve testerlerı :D:D işiniz zor...

gijbaba

Üye
Arkadaşlar bana v3.0 ın mesaj sesi ve zil sesini yollayabilir misiniz kurulu olan varsa. gönderirseniz çok memnun olurum

Üst Alt